Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (55) összesen
Like Tree12Likes

Téma: Phil Hellmuth a WSOPE 2012 főversenyének bajnoka

  1. #41
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Holdenper: pont megfogalmaztad amit gondolok Hellmuth-ról ez nájsz megfogalmazás volt.

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet Lifetilt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Varianciáról hallottál már?Élő póker varianciáról vmit esetleg?
    Szerint keress rá, hány versenyen indult, saccold meg hány leosztás van mögötte... + elhiszem, hogy lucky, de ennyire... (13 karkötő véletlen, te se gondolod komolyan!)

  3. #43
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet Lifetilt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Varianciáról hallottál már?Élő póker varianciáról vmit esetleg?
    mikkor 15bb-s stack-kel QQ-t dobott az nem variancia... am szerintem jó játékos nagyon jó megérzései is vannak

  4. #44
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet forzadani3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerint keress rá, hány versenyen indult, saccold meg hány leosztás van mögötte... + elhiszem, hogy lucky, de ennyire... (13 karkötő véletlen, te se gondolod komolyan!)
    ja van tudása de vajon szerencse nélkül mennyit nyert volna? kb. 0-át...

  5. #45
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet budz-i eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja van tudása de vajon szerencse nélkül mennyit nyert volna? kb. 0-át...
    LOL ezt bárkire lehetne mondani. Hellmuth 1989! óta luckyfish. Na nemá
    "A végtelenbe és tovább"

  6. #46
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Attól nyerő hosszú távon,hogy rátud játszani a szerencséjére!
    Vagy úgy gondoljátok,hogy ma igen holnap talán, bal-láb v jobb lábbal kelünk.

  7. #47
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért mert jó élő tournament játékos, nem lesz jó pókerjátékos.
    Azért mert mindenhol oldalakat magyaráz, még nem lesz okosabb, csak a saját hülyeségét ismétli.

    Bocs, de ez már kicsit sok. 1989 (!) óta folyamatosan játszik, ebből él, te pedig kritizálod, mert voltak partijai, amiket rosszul játszott meg. Neked nem?? Nekem igen, még tegnap is, mikor visszanéztem a handjeim... Hihetetlen, hogy valaki felveszi a "hülye Hellmuth" szemüveget és nem képes átlátni rajta, vagy akár csak egyszer nem egy régi 9bb push/fold move alapján megítélni valakit.

    Skatulyázás, én nem szeretlek.
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  8. #48
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet budz-i eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja van tudása de vajon szerencse nélkül mennyit nyert volna? kb. 0-át...
    1 olyan embert mondj, aki szerencse nélkül nyert szerencsejátékba ill pókerbe(szerencsének is van szerepe), mtt-t (ez triviális dolog...)

  9. #49
    Lelkes újonc petyaatya avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 03.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Ritkán szólok hozzá, mert szerintem felesleges a neten veszekedni DE ÚÚÚÚÚÚRISTEN!!!!
    Legtöbb karkötőt megnyerő embert, aki most nyerte meg az egyik legnagyobb presztízsű versenyt Európában és nemtom hány millió $-ja csücsül a bankban hogy lehet kritizálni?Tény h nem kedvelem annyira ,de azért van teljesítmény ami előtt meg kell hajolni.Még a legönteltebb szakértő uraknak is.

  10. #50
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Abdul87HU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért mert mindenhol oldalakat magyaráz, még nem lesz okosabb, csak a saját hülyeségét ismétli.

    Bocs, de ez már kicsit sok. 1989 (!) óta folyamatosan játszik, ebből él, te pedig kritizálod, mert voltak partijai, amiket rosszul játszott meg. Neked nem?? Nekem igen, még tegnap is, mikor visszanéztem a handjeim... Hihetetlen, hogy valaki felveszi a "hülye Hellmuth" szemüveget és nem képes átlátni rajta, vagy akár csak egyszer nem egy régi 9bb push/fold move alapján megítélni valakit.

    Skatulyázás, én nem szeretlek.
    A különbség kettőnk között, hogy én nem állítom, hogy én vagyok a világ legjobb játékosa, nem állítom, hogy MINDEN tornán iszonyat jól játszok és csak szerencsétlen vagyok, tudom mik a hiányosságaim, és igyekszem őket kijavítani.

    Hihetetlen, hogy elvileg elolvastad amit írtam, de nem értetted meg. Egyáltalán nem "hülye Hellmuth" típusú volt a kommentem, hanem leírtam, hogy szerintem alapvetően jó játékos, egy csomó olyan skillje van, amik miatt elérte azt amit elért, de egy csomó olyan hibája van, ami miatt nem fogom vakon nyalni a seggét, mint azt itt teszik páran. Egy rakat sokkal jobb játékos van nála, akik csak azért nem értek el annyit mint ő, mert egyrészt fiatalok, másrészt jóval nagyobb a WSOP versenyek mezőnye, nagyobb a variancia, jóval nehezebb karkötőt nyerni, illetve sokan közülük neten tolják, vagy cg, esetleg sng játékosok, mert azokban több fantáziát látnak.

    Azért mert valaki profi nem kell vakon tisztelni, meg szeretni. Azt hiszem kifejtettem a véleményem, és nem csak annyit írtam, hogy "Hellmuth szar", szóval azért mert kis fanboy vagy, nem kell nekem támadni

    És megsúgom, nem csak egyszer csinált iszonyat nagy hülyeséget, és a játékát az utóbbi 1-2 évben kezdte el fejleszteni...nem tudom mennyire sikerült leküzdenie a stacksize problémáit, meg az utóbbi évek tendenciáival való lemaradását. Az biztos, hogy még mindig egy hatalmas tiltmonkey.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •