Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (91) összesen
Like Tree62Likes

Téma: Szolnoki Pókertábor - kérdések, válaszok

  1. #51
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Szia! Bocs, de én már nem fogom átírni azt, amit csináltam. Tessék, remélem el fogod ismerni, hogy ég és föld az én munkám a kikerülttől.

    Szolnoki pókertábor via TED IS REAL. Azért azt nézzétek el nekem, hogy életemben nem szerveztem semmit, max osztálytalálkozót.

    Háromnapos pókertábor a fejlődés és a feltöltődés jegyében

    A Fekete Pénteket és a magyar pókertörvényt háttérbe szorító három tartalmas napra invitálunk meg titeket Szolnokra, ahol a pókeré, a kikapcsolódásé és a tanulásé lesz a főszerep.

    Szolnokon néhány éve azért alapítottunk pókerklubot, hogy a játék kedvelői egy kellemes és kedvező árfekvésű helyszínen hódolhassanak szenvedélyüknek. Az elmúlt évek eseményei, minket is megviseltek, ahogyan az érzékenyen érintette szinte az ország összes kártyatermét, valamint az interneten és az élőben játszó pókereseket is.

    A magyar pókertörvény és a Fekete Péntek után itt az ideje, hogy a pókeres társadalom ismét összegyűljön, hogy feledve a nehézségeket, megmutassa magát és ismét a legjobbaktól tanuljon, miközben számtalan felejthetetlen élménnyel gazdagodik.

    Ezért a Texaspokerclub (link) tulajdonosaiként úgy döntöttünk, hogy október hosszú hétvégéjén összerántjuk az internetes és az élő pókeres társadalom sava-borsát.

    Azért, hogy most ezeket a sorokat olvashatjátok, rengeteget dolgoztunk és komoly előkészületek történtek.

    Az elmúlt években nem egy, nem kettő pókertáborban vehettetek részt, ezért tudjuk, hogy a léc igen magasan van, ám mi szeretjük a kihívásokat és az ország legjobbjaival megtűzdelt programcsomaggal várunk titeket.

    Október 20.

    Érkezés: 14:00-tól, hogy az ország bármelyik szegletéből kényelmesen megérkezhessetek
    14:00-15:00 között szabad foglalkozás, ismerkedés
    15:15-16:30: I. szeminárium: A póker, mint vállalkozás – Előadó: Kwaysser Valdemár Ákos (Luigi)
    16:30-17:15: Kerekasztal Luigivel, ahol az összes kérdéseteket feltehetitek, szervezett keretek között
    18:00-20:00: svédasztalos vacsora Szolnok egyik legszebb éttermében, a Galéria Étteremben(link), ahová egy vagy igény szerint kettő 30 fős busszal szállítunk el titeket. (és persze vissza is).
    20:30-: 3,000+300 Ft nevezési díjú No-Limit Hold’em 1+1 re-buy verseny (opcionális)

    Október 21.

    08:00-10:00: reggeli a klub büféjében
    10:30-11:30: kötetlen beszélgetés a WSOP főverseny magyar résztvevőjével, Koroknai Andrással
    12:00-14:00: háromfogásos ebéd a Galéria Étteremben, ismét ingyenes transzferrel.
    14:30-16:00: II. szeminárium: Az Omaha szépségei és nehézségei, valamint eme játékstílus lehetséges jövője – Előadó: Dánfiú
    16:00-16:45: kérdezzétek Dánfiút, aki a mikro-limiten kezdte, ma pedig már a csúcsot ostromolja
    17:00-19:00: csoportos Activity, létszámtól függő csoportbeosztással, vicces nyereményekkel.
    19:15-21:30: svédasztalos vacsora a Galéria Étteremben, buszos transzferrel
    21:30-: 13,000+1,000 Ft nevezési díjú No-limit Hold’em Freezout verseny

    Október 22:

    08:00-10:00: reggeli a klub büféjében
    10:30-12:00: III. szeminárium: a HU SNG a legnehezebb és a legsokoldalúbb pókeres műfaj – Előadó: MRJ
    12:30-14:30: háromfogásos ebéd a Galéria Étteremben, buszos transzferrel
    15:00:16:30: IV. szeminárium: A sikeres CG-játék titka és az alázat szerepe a pókerben– Előadó: Neomorf
    16:45-17:15: Az előző két nap versenyeinek eredményhirdetése és díjátadója
    17:30-18:30: Mivel sokan autóval érkeznek, ezért „csak” egy sütizéssel tudunk titeket utatokra ereszteni.

    A háromnapos tábor ára a buszos transzferrel, teljes ellátással és a Tisza Szállóban (link) való két éjszakás elszállásolással, no meg a két verseny nevezési díjával és az összes programmal együtt 78,000 Ft.

    Amennyiben a következő öt napban jelzitek a részvételi szándékotokat és elutaljátok nekünk a részvételi díjat, akkor a helyszínen 8,000 Forint értében ihattok a klub bárjában, vagy ha nem szeretitek az alkoholt, akkor természetesen alkoholmentes italokat is választhattok, vagy magát az összeget is visszaadhatjuk.

    Esetleg további kérdéseitek vannak? Ezen elérhetőségek egyikén biztosan megtaláltok minket. Gyertek minél többen, mert annál nagyobb lesz a móka, annál több információ birtokába kerülhettek no meg, a megnyerhető prizepool mérete is a résztvevők számától függ.

    Várunk mindenkit szeretettel!

    Drága Attila (Lompesz)

    Email: attiladraga "kukac" t-online "pont" hu
    Telefonszám: +36 309038270"
    Utoljára módosítva: tedisreal által: 2012. 10. 09. 15:13
    Holdenper, Lompesz and Wasserstein like this.

  2. #52
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Egész jó, tetszik!

  3. #53
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Jó dolog ez a brainstorming!: Felemelem a díjat 50usd-ról 43 000Ft értékű ajándékra! Ez egy három kerekű roller, barom jó! bővebben itt: Triski - A háromkerekű roller A nyertes dönthet mit választ!

  4. #54
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet Lompesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó dolog ez a brainstorming!: Felemelem a díjat 50usd-ról 43 000Ft értékű ajándékra! Ez egy három kerekű roller, barom jó! bővebben itt: Triski - A háromkerekű roller A nyertes dönthet mit választ!
    Vagy egyszerűen írsz egy privátot és a jövőben megcsinálom normális díjazásért az összes promós anyagodat. Na azok miatt biztosan nem lesz fanyalgás.

  5. #55
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Az én világomban minden lehetséges! Remélem mielőbb találkozunk személyesen is! De te már tudod az enyémet, küldj rá légyszi egy bejelntkezőt!

  6. #56
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet Lompesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az én világomban minden lehetséges! Remélem mielőbb találkozunk személyesen is! De te már tudod az enyémet, küldj rá légyszi egy bejelntkezőt!
    Privátot nem tudsz fogadni, t-online-ra ment.

  7. #57
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Idézet tedisreal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Privátot nem tudsz fogadni, t-online-ra ment.
    Ok, köszönöm szépen!

  8. #58
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 05.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Sziasztok !

    Szeretnék pár szót én is hozzá szólni ehhez a kis fórumhoz. A kezdeményezés véleményem szerint igen is jó dolog. A szervezést persze meg lehetett volna jobban kivitelezni, így az egész úgy tűnik mintha egyik napról a másikra pattant volna ki a szervező fejéből, ennek ellenére én még is úgy érzem hogy lehet ebből még valami hasznos dolog is. Valljuk be azért, ha olyan neves és hozzá értő játékosok lesznek az előadók akikre érdemes elmenni akkor én számolnám a napokat mikor mehetek már, és furdalna a kíváncsiság mi új dolgokat tanulhatnék. A szolnoki póker teremmel semmi gond nincs, ezt merem garantálni, volt itt aki régi vadász háznak titulálta. Az a fotó a terem büféjében készült. A terem maga egy ódon kastély hangulatát képezi, de le kell menni Szolnokra és megbizonyosodni róla. Aki élőben játszik tudja és hallja hogy sorban zárnak be vidéken sőt Pesten is a termek, ennek ellenére Szolnokon még mindig van, igény van rá. Én azt mondom Lompesznek ha az előadok pro-k lesznek akkor érdemes ellátogatni, és egy jót játszani tanulni kikapcsolódni.

  9. #59
    Fanatikus tag BLaci77 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    Hollandia,Dordrecht
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Idézet airmano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !

    Szeretnék pár szót én is hozzá szólni ehhez a kis fórumhoz. A kezdeményezés véleményem szerint igen is jó dolog. A szervezést persze meg lehetett volna jobban kivitelezni, így az egész úgy tűnik mintha egyik napról a másikra pattant volna ki a szervező fejéből, ennek ellenére én még is úgy érzem hogy lehet ebből még valami hasznos dolog is. Valljuk be azért, ha olyan neves és hozzá értő játékosok lesznek az előadók akikre érdemes elmenni akkor én számolnám a napokat mikor mehetek már, és furdalna a kíváncsiság mi új dolgokat tanulhatnék. A szolnoki póker teremmel semmi gond nincs, ezt merem garantálni, volt itt aki régi vadász háznak titulálta. Az a fotó a terem büféjében készült. A terem maga egy ódon kastély hangulatát képezi, de le kell menni Szolnokra és megbizonyosodni róla. Aki élőben játszik tudja és hallja hogy sorban zárnak be vidéken sőt Pesten is a termek, ennek ellenére Szolnokon még mindig van, igény van rá. Én azt mondom Lompesznek ha az előadok pro-k lesznek akkor érdemes ellátogatni, és egy jót játszani tanulni kikapcsolódni.
    Welcome Mano! Jol gondolom hogy ki vagy?
    ---------------------------------------------
    Ha nem megy,akkor nem kell erőltetni.
    De akkor mit csináljak amikor unatkozom?????
    Akkor erőltesd!!!!!

  10. #60
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Huu .Kicsit fáradt vagyok ,most Luigi vagy Lucsi?
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •