Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (42) összesen
Like Tree13Likes

Téma: NL100 KTo 2pár 3bet potban

  1. #11
    Lelkes újonc Naturalwest avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont azért amiért ilyen feszes elég könnyű lesz 3b potban ellene játszani, persze nem pont ebben a szituban. Sokszor erősebb K magasokat is eltudsz dobatni mert nem floatolgat, erősebb A highokat. 1-2 barrellre a 2nd párokat is elfogja dobálgatni. A lapütközéseknél kell jól megítélni hogy hol állunk a partiban, mint most.
    De hogyha az a célod, hogy majd postflop barrellezéssel kividd a potot, ha callol, és úgy hogy egy erősebb laptartománnyal teszi ezt, ami ellen nem elég a KTo-nk, akkor ez alapján erre igazából 56s is megtenné, mivel egyik se lesz jó showdownban, ha végigcallol minket.

    Visszakanyarodva az eredeti handhez:
    Az ő szemszögéből a mi cbet range-ünk itt elég erős, és nem sok blöff lesz benne egy ilyen boardon, tehát neki nem sok értelme van raiselni, mivel nem lesz sok FE-je a cbet range-ünk ellen. Emiatt itt dobnám a raise-re.
    Ax-et nem nagyon cbetelnénk, én Kx-et sem, meg egyéb handjeimet sem, amik akár lehetnek itt blöff 3bet range-ben (habár én nekem ellene nem nagyon lenne ilyen).


    Bala által írt flop ck/c tetszik ezek alapján.

  2. #12
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...bár annyira nem értek a 4bet %-hoz de 12% magasnak tűnik...
    Ez azt jelenti, hogy a pfr rangenek a 12%-ával 4betel, vagyis 16-18% co steal esetén 1.92-2.16% a 4bet range, ami kb QQ+, AKs, szóval nála inkább alacsony, mint magas.
    Ezek alapján jó eséllyel AK-val is gyakran callol pre.

    Call és fold között lehet a dolog, de a push biztosan rossz.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Katzor,teljes jószándékkal kérdezem tőled,h nálad mi ez a raise-infoért dolog?Mit jelent és mre jó?
    azért emelsz h megtudd h vagy a partyban

    itt pl ha rá emelsz AQ-val 1010 KK AA JQ ellen kapsz infot mert rádtólják
    emelhetsz értékért és infoért is egyben az a jobb eset, de ez nem az a szitu

    majd ha lesz handem ilyen szituról postolok, nem állok neki keresgetni, de nem vagyok egy nagy mester biztos sok kritikát kap

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez azt jelenti, hogy a pfr rangenek a 12%-ával 4betel, vagyis 16-18% co steal esetén 1.92-2.16% a 4bet range, ami kb QQ+, AKs, szóval nála inkább alacsony, mint magas.
    Ezek alapján jó eséllyel AK-val is gyakran callol pre.

    Call és fold között lehet a dolog, de a push biztosan rossz.
    köszi szépen

    fold volt az első gondolatom aztán mást írtam :S a call-t nem értem miért jó

  5. #15
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért emelsz h megtudd h vagy a partyban...
    Az nem túl jó ötlet.
    BelaKecske and Tir-X like this.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  6. #16
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért emelsz h megtudd h vagy a partyban
    Uhh, az elég kemény, GL Neked 50-en... Infoért nem emelünk!

  7. #17
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Ellene inkább elengedném pre.. Igaz, ezzel a megjegyzéssel nem vagyunk előrébb, hiszen már kialakult a szituáció, ami tényleg elég kellemetlen, azt hiszem, fájó szívvel ugyan, de dobnám, még akkor is, ha a terv az volt, hogy lejátsszuk a feszes ellenfelet ebben a partyban ( ezért 3beteltünk ezzel a lappal pre OP), s még a board is megtalált! Szerintem nem emelne itt ránk blöffből, vagy félblöffből, max ha épp óriás tilt-en van, vagy kicsit többet piázott a játék előtt! Hajítsuk el, aztán menjünk tovább, a többi asztal már úgyis sípol

  8. #18
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Egyébként az említett flop Check/Call nem rossz dolog, de így belegondolva hova vezet? Végigadjuk a három utcát vele, ha fiktív Turn/River érkezik? És ha esetleg még nyakszorongatóbb lap pottyan a turn-ön és továbbra is tolja pozícióból? Akkor már a kassza miatt is elég nehéz megválni a lapunktól.. Így a flop-Raise-ünk a jó játék már ilyen pre- akció után. Szerintem!

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 14.
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás

    Nagyon könnyen dobnám. Itt ő úgy raiselget, hogy a flop telibekapta a te value 3bet range-ed, és QQ (AQ) kivételével semmit se dobat ----> sosem fog itt blöffölni vagy semi-blöffölni. Szerintem egy AT is sima call a részéről.

    Nagyon durva dinamikának vagy historynak kell lennie köztetek, hogy itt nálad gyengébb lap visszaemeljen. (pl. úgy gondolja, hogy tele van trash-el vagy SC-val a 3bet range-ed, vagy hogy Kx-el is beteszed )

    Nála sokkal LAG-ebb ellenfélnek is dobás ez itt véleményem szerint.


    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dobnám pre.

    Mit gondoltok a flop c/c-ról?
    Még talán ez legjobb, de blank turn-ön vagy riveren ha tovább emel eléggé bajban leszünk, mert face up a gyenge showdown képes lapunk.



    Nálam a range itt: AK, setek, QJs. Nagyon meg lennék lepve, ha mást mutatna.
    Utoljára módosítva: Deni által: 2012. 10. 09. 01:21
    csicsi likes this.

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    nem értem miért nem emelnétek itt AQ-val infoért.
    Akkor mit tartatok jó játéknak. call vagy fold flopon. és 1010 JQ AK val mit csináltok, mert ez képzi a velue ranget a flush draw mellett. feltételezem h azzal is emeltek.

    és akkor az egyetlen lap amivel megadtok itt az AQ hogy folytathassa a licitet turn és dobasson velünk, mert nagyon nehezen tudunk megadni

    valaki magyarázza el.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •