Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (44) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 10. 08

  1. #21
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Én is nézem ezt a feladatot és erősen csóválom a fejem. Az oké, hogy amit lehetett elbaszarintottuk pf, de hogy még normál válaszok sincsenek, az mán nagyon nem okés.
    Krono likes this.

  2. #22
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    14K-s potba miért emelnél 10K-t? Miért callolnál pre AKs-el ilyen stackeknél? Imádom az élő játékosokat

    Pre kisebb 3bet, így pre ránktolhatja szarabbakkal+AKs-el szívesen játszunk flipet, ha meg csak megad, akkor flopon tudunk normális stacksize-ok mellett bet/call-t játszani.

    De szerintem még a pre push is jobb, mint egy ilyen 3bet.
    Szerintem igyál 1 kávét és értelmezd a hozzászólásokat.

    Először is én pre csak call v push ,de az ismeretlen miatt inkább csak call.Bennem ugyanis föl szokott merülni az a kérdés ,hogy honnan van ennyi zsetonja?Lehet ,hogy jó játékos ?Vagy csak a szél hordta össze?
    Másodszor,pedig soha nem mondtam ,hogy 10 K emelnék,csak a kérdésre próbáltam rávilágítani miért nem jó a bet call.
    Harmadrészt pedig te hol látsz normális stackot? Pot 14.500 nálad 20.000 míg az ellenél 150.000.

  3. #23
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem igyál 1 kávét és értelmezd a hozzászólásokat.

    Először is én pre csak call v push ,de az ismeretlen miatt inkább csak call.Bennem ugyanis föl szokott merülni az a kérdés ,hogy honnan van ennyi zsetonja?Lehet ,hogy jó játékos ?Vagy csak a szél hordta össze?
    Másodszor,pedig soha nem mondtam ,hogy 10 K emelnék,csak a kérdésre próbáltam rávilágítani miért nem jó a bet call.
    Harmadrészt pedig te hol látsz normális stackot? Pot 14.500 nálad 20.000 míg az ellenél 150.000.
    Ha pre mondjuk 5,2K-ig emelünk, akkor flopon a pot 12800 lesz, nekünk a stackünk 21800 lesz, amivel simán tudunk 5,4K/callt játszani mondjuk. Ezért is jó a bet/call(nyilván van olyan flop, ahol nem bet/callt játszunk). Teljesen rossz betsizeokkal próbáltál rávilágítani, miért rossz a bet/call.

    De a callt nem igazán racionálisan magyaráztad meg.... azért, mert ismeretlen játékos, ezért csak megadsz(vagy pusholsz, de a callnál tartunk), hogy ha nem jön ász, vagy király magas flop, akkor check/foldolj? Mert gondolom ez a terved a callal.
    Utoljára módosítva: Krono által: 2012. 10. 09. 14:33

  4. #24
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet Lucsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezek szerint te QQ, JJvel is allin mész flopon ugye? a bet/call és a push között nincs különbség a te részedről, így is úgy is bemegy, mégis balance miatt bet/call-t érdemes játszanod, mert a monstereiddel is betelnél, nem mennél overbet allin. az a bajotok nektek, hogy ha találtok egy megoldást ami pluszos, akkor ráültök boldogan, hogy "jee megvan a megoldás", és el sem gondolkodtok, hogy akár több pluszos megoldás is lehet.
    Először is nincs semmid csak ász magas.Semmi monster!
    20.000 K-ból akarod lejátszani a 150.000 K-t.Keresve se találnál jobb partnert a semmidhez.mindennel lefog callolni és te abban bízol,hogy nagyobb semmid lesz. Persze ez is póker. Értem én ,hogy próbálnál játszani,csak nem a jó ellenféllel,pedig ez az egyik arany szabály,hogy válogasd meg a partnereidet!

  5. #25
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    "
    Krono "

    Igen simán dobom.Viszont nem látom a különbséget 20.000K-és a 22.000K kötöz 150.000K-val szemben.

  6. #26
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "
    Viszont nem látom a különbséget 20.000K-és a 22.000K kötöz 150.000K-val szemben.

    Oké, akkor meg sem próbálom tovább magyarázni. Az alapkoncepciód hibás.

  7. #27
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Az összes online játszó ismerősömnek az a véleménye ,hogy a játék szerver döntő többségben a nagyobb stackot támogatja.Már csak azért is,hogy minél inkább befejeződjön a játék.
    Másfelől pedig ez így van élőben is.Sok zsetonból lecallolnak mindennel.Te meg csodálkozol a mutatott Q-7 látná. "ennyi zetonból? simán külömben is a kedvenc autom"

  8. #28
    Lelkes újonc Igenykapitany avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hely
    Pecs
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az összes online játszó ismerősömnek az a véleménye ,hogy a játék szerver döntő többségben a nagyobb stackot támogatja.Már csak azért is,hogy minél inkább befejeződjön a játék.
    Másfelől pedig ez így van élőben is.Sok zsetonból lecallolnak mindennel.Te meg csodálkozol a mutatott Q-7 látná. "ennyi zetonból? simán külömben is a kedvenc autom"
    Jaaaaaa, igy mar minden ertheto.

  9. #29
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az összes online játszó ismerősömnek az a véleménye ,hogy a játék szerver döntő többségben a nagyobb stackot támogatja.Már csak azért is,hogy minél inkább befejeződjön a játék.
    Másfelől pedig ez így van élőben is.Sok zsetonból lecallolnak mindennel.Te meg csodálkozol a mutatott Q-7 látná. "ennyi zetonból? simán külömben is a kedvenc autom"

  10. #30
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 21.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Az jó úgy elindulni egy tornán,hogy gyakorlatilag szerinted csalnak a nagyobb stackesek részére Akkor minek játszol kistáska?!?!?!?! Ez olyan kicsit mintha úgy tennéd a rouletten a feketét,hogy sejted,hogy csak pirosat pörget

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •