Oldal: 30 / 37 ElsőElső ... 202829303132 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 291 - 300 (369) összesen
Like Tree82Likes

Téma: Alternatív befektetési lehetőségek pókereseknek (?)

  1. #291
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Idézet Sogron22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már csak egyet nem értek....Egy jól menő játékosnak, (akit talán kedvel a többség)....MIÉRT?? égeti, járatja le magát ilyen "termékekkel", látható átb****sokkal....

    Vagy nála is előjött a szépmáz effektus, és rászorul erre???....nem tudom...talán ha lenne vele egy interjú, meg lehetne kérdezni, azt viszont nem szeretném hallani, h ő jól keres vele, másnak meg...hmm...hosszúcici...
    Nem a "szépmáz", hanem a réti nigger effektus jött elő...

  2. #292
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    Idézet matteo85h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem a "szépmáz", hanem a réti nigger effektus jött elő...

    A szép máz...nálam a nem emlegetett gambler hajlam jelenti....sok jó játékos, hiába nyer sokat pókeren és kifelé sikeres, plusszos és mégis mindig le van égve...(stu ungarn a legjobb példa rá)
    Aztán végén mindig kiderül, h sportfogadás, rulett, költekező életmód stb stb....elviszi a profitot....

    Az, h LT minek vallja magát, nem ide tartozik, én láttam élőben még jópár éve, nem tűnt svédnek...
    De nem is ez a lényeg, hanem maga az ember...az, h ilyen dolgokhoz adja a nevét, az viszont gáz és neki kell tudni, h megéri-e, h a személyéhez ilyen üzletek kapcsolhatok....

    gl és peace

  3. #293
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet Quantum.SU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tomicars Business Team


    A Tomicars Business Team uj termeke: ASEA

    Kedves Barataim,

    Utkeresesem kozepette egy elkepeszto es teljesen egyedulallo dologra bukkantam! Ez az uj uzleti lehetoseg az ASEA! Egeszseg megorzes, regeneralas es persze penz kereses egyben! A legizgalmasabb az egeszben, hogy oktober 20-an elindul Magyarorszagon is! Nezd meg ezt a 10 perces angol nyelvu videot, magyar felirattal:https://vimeo.com/44675274

    Ha tetszett es garantalom, hogy tetszeni fog, varlak Benneteket oktober 18-an este 21 orakor (magyar ido szerint) megrendezesre kerulo ASEA Elso Magyar Nyelvu Webkonferencian:

    ASEA Elso Magyar Nyelvu Webkonferencia

    Tovabbi, reszletes informacioert latogass el www.facebook.com/TomicarsBusinessTeam oldalra!

    Udvozlettel: Lendvai Tamas/Tomicars Business Team


    Megnézetm ezt a videót.Nem értek ezekhez a dolgokhoz de honnan veszitek,hogy ez az ASEA "gyógyszer " hülyeség.
    Ezt mint naiv ember kérdezném ,semmi közöm ilyesmi bizniszekhez.

  4. #294
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Ha rakeresel kifogja dobni a fuggetlen vizsgalotakat amit vegeztek rajta es ott megtudod hogy sos viz rohadt dragaert. Ami persze attoro dolog es csakis mlm rendszerben vasarolhato meg.

  5. #295
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megnézetm ezt a videót.Nem értek ezekhez a dolgokhoz de honnan veszitek,hogy ez az ASEA "gyógyszer " hülyeség.
    Ezt mint naiv ember kérdezném ,semmi közöm ilyesmi bizniszekhez.
    Mint termék nem biztos h szemét, de befektetésnek sztem nem éri meg, főleg az előzmények ismeretében. Persze ha a biznisz kezdetekor beszállsz és sok ismerősödet beszervezed, akkor neked még megérheti.
    "A végtelenbe és tovább"

  6. #296
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Sziasztok! A topic befektetési ajánlataihoz képest nevetséges lesz a kérdés, de nagyon érdekelne, hopgy mit gondoltok a CIB Malaceperselyéről. Nyilván nem a 4000 ft bónusz érdekel, hanem a dolog életképessége.

    CIB Bank website | Akár 4000 forint bónusz!

  7. #297
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Amíg az állampapír hozamok 7% körül vannak, én nem szarakodnék banki forintalapú számlákkal.

  8. #298
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Nem nagyon értek azokhoz, de az állampapírhoz is bármikor hozzáférhetsz? Nulla a kezelési költségük? Már 10,000 ft-ért lehet venni? Itt msot oylan emberre gondolj akinek annyi pénze van, hogy max 30,000-et tud megspórolni havonta és alig van kezdőtőkéje, amit betesz a bankba.

  9. #299
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Az a 7,5% EBKM jól néz ki, de nem szabad elfelejteni, h jön még a kb. 16%-os kamatadó és az évi 4-5% infláció. Ez után sajnos minimális nyereség marad meg.
    Ha lakásra gyűjtesz akkor nekem így első ránézésre a Lakáskassza jobbnak tűnik, mert nagyobb támogatás jár mellé évente.
    "A végtelenbe és tovább"

  10. #300
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a 7,5% EBKM jól néz ki, de nem szabad elfelejteni, h jön még a kb. 16%-os kamatadó és az évi 4-5% infláció. Ez után sajnos minimális nyereség marad meg.
    Ha lakásra gyűjtesz akkor nekem így első ránézésre a Lakáskassza jobbnak tűnik, mert nagyobb támogatás jár mellé évente.
    ja csak ha beszüntetik az állami támogatást, akkor meg jól rábasztál. meg hiába a 30% támogatás, ha a tőke része 1-2%on áll. a legrövidebb időtáv se jön ki 10%nál többre, és akkor záros időn belül el kell költened igazoltan lakásra, szóval elég körülményes sztem.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •