Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (40) összesen
Like Tree37Likes

Téma: Megszünteti 27%-os rakeback ajánlatát a Full Tilt Poker?

  1. #1
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás Megszünteti 27%-os rakeback ajánlatát a Full Tilt Poker?

    Több mértékadó nemzetközi forrás beszámolt arról - bár egyelőre nem hivatalos a hír -, hogy a november 6-án visszatérő Full Tilt Poker (FTP) megszünteti korábbi, 27%-os flat rakeback ajánlatát. Ez mind az újonnan belépő játékosokat, mind a terem régi játékosait érinti.

    A flat rakeback helyett hűségrendszerre tér át az FTP, amelynek részleteiről hamarosan hivatalosan számolnak be. Valószínűleg Pokerstars-típusú VIP program bevezetésére kerül sor, de egy teljesen új rendszer bevezetése sem kizárható.

    Bár a hír friss, máris rengeteg játékos adott hangot véleményének a nemzetközi fórumokon. A játékosok többsége zökkenőmentes, nagyobb változtatások nélküli visszatérésre számított, és most rendkívül csalódottak a flat rakeback visszavonása miatt.

    Nektek mi a véleményetek a 27%-os rakeback megszüntetéséről?

  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    89

    Alapbeállítás

    legalább nem kell azon agyalnom, hogy megérné-e visszamenni úgy, hogy nekem amúgy sem járt ^^"
    Montesquiou likes this.

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 09. 28.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet arbalesthun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    legalább nem kell azon agyalnom, hogy megérné-e visszamenni úgy, hogy nekem amúgy sem járt ^^"
    Anno nem egy kört futottam, hogy az elcseszett első regemre legyenek szívesek rb-et rakni. Összevissza pofáztak minden szabályról és a végén befenyítettek, nehogy új számlát merjek nyitni a rb miatt mert megbánom. Szánalmas volt akkor is, aztán amint ellopták a playerek pénzét még szánalmasabbnak gondoltam.
    Kár, mert szerettem az oldalt, de most úgy tűnik minden racionálisan szerethető dolgot kiszednek belőle.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Ahhoz képest, hogy a PS a piacvezető, és most már magasan az lesz, rohadtul sóherek... Egy vicc a VIP rendszerük.

  5. #5
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    legalább nem kell félni hogy a kisebb termeket kiszorítják a CG piacról

  6. #6
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Na, több dolog van itt, mielőtt elfajul a sírás:

    - Szerintem az lenne meglepő, ha megtartaná a 27%-os RB-t. Emlékezzünk vissza, hogy a flat RB mellé magasabb rake társult mint annó a PS-en. Szóval kb ugyanott jött ki az ember. (Bár megjegyzem itt zárójelben, hogy a fix RB még a magasabb rake mellett is az egyik legjobb fish-csalogató reklám, hiszen hetente örül, hogy már megint kapott "ajszi" pénzt. De mivel ők a piacvezetők, megtehetik)

    - Fulltilt mindig is rakebackesíthető volt utólag, rakebackpros volt az oldal neve, annyi kikötésük volt, hogy minden promó kód nélkül kellett annó regelni. Ezt leellenőrizték és ha így volt, adták az RB-t. Úgy tudom, hogy fulltilt tulajdon volt, tehát házon belülről kaptál pénzt.

    - A ps vip rendszer mikró és low limiten vicces csak, mert az első pár supernova szinttől egészen jó visszatéritésre lehet számítani. Igaz, hogy %-os értékben ott sem kiemelkedő, de ne feledjük, hogy mindez kisebb rake-ből jön le mint a konkurrenciánál. Szóval egy kisebb visszatérités egy kisebb rake-ből néha több, mint egy nagyobb egy nagyobb rake-ből.
    ista, bakyka, Holdenper and 1 others like this.

  7. #7
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na, több dolog van itt, mielőtt elfajul a sírás:
    no offense, de ez sehol sincs egy Holdenper elemzéshez képest...

  8. #8
    Fanatikus tag xxxCristianoxxx avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 05.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    205

    Alapbeállítás

    Ez azért nem igaz egy időben valóban magasabb volt a rake főleg micro limiten de egy jó ideje már nem volt .

  9. #9
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Várható volt hogy megszüntetik, túl szép lett volna ha meghagyják
    "Zseton kell, nem imidzs"

  10. #10
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    no offense, de ez sehol sincs egy Holdenper elemzéshez képest...
    Annyi like-ot kapok tőle, nekem szimpatikus az ember

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •