Oldal: 18 / 25 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (244) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Jótékonykodjunk!

  1. #171
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás támogassuk Hozleiter Fanny-t!

    Az előbb volt egy interjú egy mozgássérült lánnyal,nagyon magával ragadó volt az a pozitív kisugárzása és életszemlélete...arra gondoltam hogy lehet jó ötlet megmozgatni a közösséget ahhoz hogy mi is segíthessünk neki,nem tudom hogy valaki vállára venné-e a feladatot,de ha nem akkor felvállalom hogy utánajárok a dolgoknak hogy milyen úton módon tudnánk támogatni a hölgyet,őssejtkezelésre lenne szüksége amit Kínában végeznek el és 5millió forintba kerül...én 1bi-nemmel biztosan támogatnám,ha már csak egy részét sikerülne összehoznunk az is biztosan nagy segítség lenne...

    kezdésnek íme egy videó róla,nézzétek meg,ha bárki szeretne segíteni,vagy bármi ötlete van a kivitelezéséhez,akkor írjon


    blogja:
    Mosolyka
    Utoljára módosítva: tylerhungary által: 2012. 10. 14. 22:13
    BT86 likes this.
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  2. #172
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Én is láttam az interjút.Örülök h nyitottál egy ilyen topikot!Én is szívesen hozzájárulok h minél előbb sikerüljön összegyűjtenie a pénzt a kezelésre.

  3. #173
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  4. #174
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Gondolom, Zoliek majd megfontoljak, hogy erdemes e akademias szintre emelni a dolgot. Illetve, media szintre (nyilvan onzetlen segitseg meg minden, de eppen nem artana egy kis plusz pozitiv megiteles a pokeres kozossegnek).

    Update
    Jo lenne tobbet tudni errol az ossejtkezelesrol, mennyit segitene satobbi. Nem mintha, akar a havi 20k problemajat nem lenne orom megoldani, de biztosan tobben mozdulnank, ha latnank, hogy mennyire fontos dologrol van szo.
    Utoljára módosítva: straubbazsi által: 2012. 10. 14. 23:57

  5. #175
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Szerintem még sokan nagyon szívesen adnánk neki, ha egy kicsit meg lenne szervezve, és biztosítva az összeg eljuttattása ehhez a csodálatos lányhoz! Megint megmutathatnánk, hogy milyen segítőkész az Akadémiás pókeres közösség!
    Holdenper likes this.

  6. #176
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    +++1

  7. #177
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Mondanom sem kell, hogy számtalan helyen tudnánk segíteni.


    Az utóbbi hetekben elég sokat jár az agyam ezen a témán. Rengeteg ötlet, sikeres megvalósítási terv gyakorlatilag a fejemben készen van. Sajnos mindig egy dolognál akad el a dolog....


    Van egy nagyon egyszerű formája az adományozásnak. Az Akadémia ír egy cikket, esetleg készít egy videót arról hova menne a pénz. Megadjuk az alapítvány vagy a rászoruló bankszámla számát és már lehet is utalni.


    Ezzel az a gond, hogy a legtöbb pókeres nem fog vállalni egy utalást, mert szeretne anonym maradni. Igazán nagy összeg mint az legutóbb is összejött a Péter karprotézisére úgy tud összejönni, ha mindenki anonym Moneybookersen vagy Pokerstarson tud utalni a jó cél érdekében. Kb 10x annyi pénz jön így össze, mintha kiteszünk egy bankszámlaszámot, vagy éppen rendezünk egy élő pókerversenyt.


    Nem beszélve arról, hogy pszihológialig is sokkal inkább utalnak az emberek a nyert pénzeikből, mint a mindennapi betevőjüket fedező pénzösszegből.


    Én szívesen vállalnám a pénztáros szerepét. Össze tudjuk szedni a pénzt, de utána kezdődnek a gondok. Az alapítvány, vagy éppen a rászoruló nem tud elszámolni a NAV felé, mert nekik indokolniuk kell, honnan jött a pénz....


    Meg lehet oldani a gyüjtést ha egy alapítvány a dolog mögé áll és az összegyűjtött pénzt, ő fizeti be a rászoruló bankszámlájára. Ehhez azonban az kell, hogy az alapítvány nyilvánosan tegyen erre felhívást.


    Mindannyian tudjuk, hogy ezek az alapítványok is óriási profit rátával dolgoznak. Én személyesen undorodok adtól a gondolattól, hogy akár csak egy forint is máshova folyjon, mint ahova szántuk.


    Ezért alaposan utána kell járni a dolgoknak, alaposan meg kell szervezni egy ilyen gyűjtést, bomba bizosan igazolhatónak kell lennie, és nem utolsó sorban utólag követhetőnek is, hogy mindenki lássa mihez járult hozzá.




    Ezeket a szempontokat figyelembe véve igyekszünk összehozni egy akciót novemberben/decemberben, de a fentebb részletezett dolgok miatt ígérni nem merek semmit.
    tylerhungary, gyrv84, ista and 5 others like this.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  8. #178
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Igény biztos, hogy van rá! Mi pókeresek véleményem szerint sokkal inkább vagyunk vehetők az ilyesmire mint "normális" foglalkozást űző embertársaink! Nem mellesleg az Akadémiának is egy kiváló lehetőség olyan marketing megjelenésekre amelyek pozitív visszajelzésekre találhatnak még a pókert ellenző közösségekben is!
    dfecco23 and Tir-X like this.

  9. #179
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Tegnap én is láttam a Frizbiben. Elképesztő, h ennyi csapás után (nemcsak beteg, de 12 évesen elvesztette édesanyját) is képes pozitív lenni és hinni. Azt hiszem, h az akaratereje és a hozzáállása példaértékű lehet minden egészséges ember számára.
    Az adásban azt mondta, h a kínai őssejtterápia rengeteget segített neki, képes volt járókerettel felállni, a kezét a feje fölé emelni stb. A lényeg, h boldogabb életet tudott élni. De ha erre nem is jönne össze a pénz, akkor más "olcsóbb" kezelések is javíthatnak az állapotán.
    Ha minden igaz, akkor a Frizbi facebook oldalán lehet támogatni Fannyt az általa készített bögre megvásárlásával. Legalábbis a Hajdú Péter ezt ígérte.
    Nagyon remélem, h sikerrel fog járni az akadémiás gyűjtés is!
    "A végtelenbe és tovább"

  10. #180
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    köszi Zoleee az infókat,gondoltam hogy bonyolult az ügy de azt nem hogy ilyesmin is ennyire megy a szarakodás a bürökrácia és a lehúzás szerintem ő tényleg megérdemelné hogy segítsenek rajta,érdemes a blogjába is beleolvasni,elég durva...
    jó lenne ha nem maradna annyiban az ügy és sikerülne neki összehozni valamit,persze megértem hogy erre sok energiát,időt,szervezést kell szánni...

    ha mást nem akkor az fb-n és a számlaszámon keresztül biztos támogatni fogom
    Csoszogi33 likes this.
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

Oldal: 18 / 25 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •