Oldal: 410 / 709 ElsőElső ... 310360400408409410411412420460510 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.091 - 4.100 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4091
    Fanatikus tag Sword84 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    A Mediamark-ban ma jól bevásároltam erre fizetnék és nem lehet....kicsit felment a pumpa nálam. Elő a magyar bankos kártyát és remegve fizettem azzal, mert marhára nem tudtam van-e rajta annyi pénz....hála a jó égnek volt.. elég kellemetlen lett volna, ha nem tudok fizetni.

  2. #4092
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Másnál se enged fizetni kártyával? mindenhol tiltott tranzakcióra hivatkozik. #FML Tud valaki valamit?
    Én nyáron kaptam Netellertől új kártyát az sem működik sehol, kivéve OTP atm. A régivel semmi gond nem volt. Szerintem az újfajta chipkártyákkal van a gebasz.

  3. #4093
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nyáron kaptam Netellertől új kártyát az sem működik sehol, kivéve OTP atm. A régivel semmi gond nem volt. Szerintem az újfajta chipkártyákkal van a gebasz.
    kb 2-3 éve ez a kártyám van, előtte nem volt ilyen gond

  4. #4094
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Heh ma én is megnyaltam a fagyit a kártyával.Mi a répa lehet ?Nekem is 3 éve megvan a múlt héten szerdán még jó volt ,ma meg cumicecilin
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  5. #4095
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Levétel ATM-nél működik?

  6. #4096
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Nekem is 2-3éve van de több ismerősömnél is ez a szar van, pénzt se lehet levenni.

  7. #4097
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Thank you for contacting us.

    Following up on your email message, we would like to inform you that according to our records there are no recent payment attempts with your Moneybookers MasterCard. Which means that we have not received any authorization requests for your card recently.

    A possible reason for this might be a technical miscommunication at the time you attempted your payments. Since both your account and the Moneybookers MasterCard are are fully operational and functional (with no restriction for payments imposed on our end), we would recommend that you attempt your payment anew.

    We hope you find this information useful. Should you have more questions, please do not hesitate to contact us again.

    Best regards,
    Anita,
    Skrill (Moneybookers) VIP Team


    Ti is írjatok ha tudtok, hogy mi a **** van.

  8. #4098
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nálam is gond van, írjunk nekik sokan hátha megoldják gyorsan. Van vki aki mostanában tudott leszedni bármilyen automatából?

  9. #4099
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Tegnap este 10-11 között gond nélkül tudtam pénzt felvenni Erste-s automatából.
    BelaKecske likes this.

  10. #4100
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Ugye az nem lehet,hogy vmi védjük a nemzetet a sok csúcsa külföldi pénztől retek van?(semmi értelmet nem látok még ebben a mondatban sem,de hátha hallott bárki bármit)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •