Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás NL5 3way KQo két pár bet után raiset kap

    Üdv!

    A véleményetekre lennék kíváncsi, ti mit tennétek ilyen helyzetben, vagy mit csináltatok volna másképpen preflop/floppon.

    UTG: abszolút ismeretlen, ez az egy hand lett róla csak, de a limp ad egy irányt szerintem.
    SB: a legtöbb handem róla van az adatbázisomban, én regnek nevezném. Statjait mellékeltem.


    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($2.20) 44bb
    UTG+1 ($9.04) 181bb
    CO ($3.32) 66bb
    BTN ($5) 100bb
    SB ($5.10) 102bb
    Predatorman (BB) ($5) 100bb

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Predatorman is BB
    1 fold, UTG+1 calls $0.05, 2 folds, SB calls $0.03, Predatorman checks

    Flop: ($0.15, 3 players)
    SB checks, Predatorman bets $0.14, UTG+1 calls $0.14, SB raises to $0.65, $0.51 to Predatorman ($4.81)?
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: png 1.png (38,3 KB, 48 views)
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  2. #2
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Szerintem a Pre check hiba volt KQ-val, én személy szerint emeltem volna.
    9% ban check raisel a bb ahogy nézem ami nem sok a flop agressziója igaz nem kicsi de nem is magas inkább átlagosnak mondanám. Elképzelhető egy J10s szerű limp SB-ből mert max még kisebb pockettal szoktak regek oop vakot kiegésziteni SB-ből, nem hiszem hogy AQ és AK lenne itt a limp range.

    Lehet calloznám még ezt és turnon átértékelném az akciok fényében a dolgot, de lehet nem lenne nagy hiba dobni is esetleg, hát kiváncsi vagyok a többiek mit mondanak erre.

  3. #3
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a Pre check hiba volt KQ-val, én személy szerint emeltem volna.

    9% ban check raisel a bb ahogy nézem ami nem sok a flop agressziója igaz nem kicsi de nem is magas inkább átlagosnak mondanám. Elképzelhető egy J10s szerű limp SB-ből mert max még kisebb pockettal szoktak regek oop vakot kiegésziteni SB-ből, nem hiszem hogy AQ és AK lenne itt a limp range.

    Lehet calloznám még ezt és turnon átértékelném az akciok fényében a dolgot, de lehet nem lenne nagy hiba dobni is esetleg, hát kiváncsi vagyok a többiek mit mondanak erre.
    Pre lehet el lett rontva a dolog :/

    Igen, hát amikor ő ch/r-elt attól azért "megijedtem". Elég veszélyes flop. Éppen ezért szettre is gondoltam, ugye nem akar turnt adni olcsón, és tudja hogy egy évben egyszer lesz nálam csak flush, szal dobáljam el a többit, nehogy jöjjjen egy káró

    Hát a call az én fejemben meg sem fordult. Mi van, ha jön egy A, 10, vagy akármilyen káró, akkor véglegesen meg vagyok lőve, de lehet ez csak az én agyament felfogásom .

    Ezért tettem ki a handet, mert nem tudom, hogy itt ELLENE (fish ellen sztem egyértelmű.. ) mi lenne a jó.

    Ez így leírva egyre jobban fold... Akkor, és ott az, amit csináltam absszolút jónak tűnt (mmint floppon, amit még nem láttok)

    Egyébként kössz a véleményt. GL!
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Preflop bűn ezt elcheckelni, én is emelném. A flop bet/call azért nem tetszik, mert turn betre úgyis dobni kellene. Ha nincs note arról, hogy sima FD-t hajlamos c/r-elni, akkor dobnám flopon.

    szerk: 15-ös PFR-rel szerintem elmondható róla, hogy QQ+t és a flopon lehetséges két párokat emelné SB-ről, így azokat kizárnám. Sokkal valószínűbbek a kis-közepes PP-k, sc-k, vagy suited 1 gapperek, amivel innen limp/callozna.
    Utoljára módosítva: GStealer által: 2012. 10. 15. 12:01

  5. #5
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet GStealer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Preflop bűn ezt elcheckelni, én is emelném. A flop bet/call azért nem tetszik, mert turn betre úgyis dobni kellene. Ha nincs note arról, hogy sima FD-t hajlamos c/r-elni, akkor dobnám flopon.

    szerk: 15-ös PFR-rel szerintem elmondható róla, hogy QQ+t és a flopon lehetséges két párokat emelné SB-ről, így azokat kizárnám. Sokkal valószínűbbek a kis-közepes PP-k, sc-k, vagy suited 1 gapperek, amivel innen limp/callozna.

    Hát nem az első bűnöm sajnos .
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    hát ez még nl 5ön is sima dobó, leginkább TJo-ra tenném a sb-t, aki fél a színhúzótól, és megszokta, hogy úgyis megadják,

    egy preflop izolációval könnyedén elkerülhetted volna ezt a szitut

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Alsó két párral ilyen boardon csak a blöfföt vered.

  8. #8
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    flop jó a bet/fold szerintem
    preflop izolálni kéne
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  9. #9
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Hát akkor elkövettem a legnagyobb hibát, amit lehetett. Örvendek, de legalább legközelebb eszembe jut ez a hand. (remélem) Egyébként tényleg alsó két párom van, sor esélye is megvan, ott vannak még a nagyobb két párok, a szett... pff, gáznak érzem magam.

    Mindenesetre köszönöm a hszeket, a hand, amit soha többé nem fogok/nem szeretnék így megjátszani:

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($2.20) 44bb
    UTG+1 ($9.04) 181bb
    CO ($3.32) 66bb
    BTN ($5) 100bb
    SB ($5.10) 102bb
    Predatorman (BB) ($5) 100bb

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Predatorman is BB
    1 fold, UTG+1 calls $0.05, 2 folds, SB calls $0.03, Predatorman checks

    Flop: ($0.15, 3 players)
    SB checks, Predatorman bets $0.14, UTG+1 calls $0.14, SB raises to $0.65, Predatorman raises to $1.50, UTG+1 folds, SB raises to $3.80, Predatorman goes all-in $4.95, SB calls $1.15

    Turn: ($10.19, 2 players, 1 all-in)

    River: ($10.19, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $10.19
    SB shows a straight, Ten to Ace

    Predatorman shows a full house, Kings full of Queens


    Predatorman wins $9.77 (net +$4.77)

    SB lost $5.00
    UTG+1 lost $0.19
    Utoljára módosítva: Predatorman által: 2012. 10. 16. 09:12
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Végülis ez is megoldás. A 3bet előtt mire gondoltál, milyen rosszabb adhat itt meg?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •