Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
  1. #11
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet GStealer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végülis ez is megoldás. A 3bet előtt mire gondoltál, milyen rosszabb adhat itt meg?
    Áhhh, hát úgy néz ki nem gondoltam egészen végig..

    FD, Ax-en kívül sok minden nem hiszem, hogy itt callolna bármi is, amit verek, mostmár így gondolom pár nappal a hand után. Ott azt hiszem azért emeltem, hogy dobják el a szar lapjaikat, és enyém legyen a pot. Egy szar limpelt pot, nice game volt mindenesetre... Erre jöhet a kérdés, hogy akkor ha nem dobták el a lapjaikat, sőt jött egy 3bet, akkor miért 4beteltem a "reg"-et. NAH EZ egy kvajó kérdés.

    Ezért vagyok én még csak NL5-ös játékos.

    Kössz a felvilágosítást! GL!
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  2. #12
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 06.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Egész egyszerűen az a baj, hogy nem ad elő JT-en kívűl semmit mert QQ+ és AK, AQ sem igen lehet benne, mert ezekkel emelne még SB-ből is, ami még lehetne az a KdJd és KdTd, de még azt sem mondanám, hogy ezekkel check/raiselne floppon 3way, mert ugye UTG limpje után nem raiselne, mert úgyis kifizetik ha leesik, és mindezt összevetve jó a fold floppon, mert akármennyire iszonyatosan szűk range-et ad elő, de NL5-ön ez ott is lesz, mert nem gondolja, hogy ennyire faceup...

  3. #13
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet Dzsííí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egész egyszerűen az a baj, hogy nem ad elő JT-en kívűl semmit mert QQ+ és AK, AQ sem igen lehet benne, mert ezekkel emelne még SB-ből is, ami még lehetne az a KdJd és KdTd, de még azt sem mondanám, hogy ezekkel check/raiselne floppon 3way, mert ugye UTG limpje után nem raiselne, mert úgyis kifizetik ha leesik, és mindezt összevetve jó a fold floppon, mert akármennyire iszonyatosan szűk range-et ad elő, de NL5-ön ez ott is lesz, mert nem gondolja, hogy ennyire faceup...

    Igazad, van.
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  4. #14
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 06.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet Predatorman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazad, van.
    De most nézem tiszta fejjel, hogy nálad van a Kd úgyhogy tényleg nem marad semmi

  5. #15
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet Dzsííí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De most nézem tiszta fejjel, hogy nálad van a Kd úgyhogy tényleg nem marad semmi
    Bitang pusztalosan fostos helyzetben voltam.
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 06.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet Predatorman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Áhhh, hát úgy néz ki nem gondoltam egészen végig..

    FD, Ax-en kívül sok minden nem hiszem, hogy itt callolna bármi is, amit verek, mostmár így gondolom pár nappal a hand után. Ott azt hiszem azért emeltem, hogy dobják el a szar lapjaikat, és enyém legyen a pot. Egy szar limpelt pot, nice game volt mindenesetre... Erre jöhet a kérdés, hogy akkor ha nem dobták el a lapjaikat, sőt jött egy 3bet, akkor miért 4beteltem a "reg"-et. NAH EZ egy kvajó kérdés.

    Ezért vagyok én még csak NL5-ös játékos.

    Kössz a felvilágosítást! GL!
    + amit még hozzátudok fűzni, hogy nekem is sokat segített mikor már sokadszorra olvastam, hogy tervezd meg a handet előre és tényleg nagyon sokat segít, ha tudod mire mit fogsz lépni és nem fogsz belegabajodni a handbe, meg nem fogod túlértékelni sem a bizonyos szituációkat, mert előre eltervezted és azt is csináld, mert azért könnyű bebeszélni magadnak, hogy áááá mégis bluffölhet itt, de általába ha pl raise/foldot tervezel 1 arc ellen, mert tudod, hogy ő csak a range-e tetejével teszi, akkor ha jön a raise simán dobsz és vergődsz rajta, ha viszont csak addig mész, hogy raiselek és miután jött a reraiase kezdesz el gondolkozni, néha belehajszolod magad olyan dolgokba amibe nem kerültél volna ha előre el van tervezve...nem akartam ilyen hosszan és remélem érthető mit szerettem volna mondani ezzel.

    Sok sikert!

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 30.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Preflop bet kellett volna a check helyett. A flopon pedig gyanítom, hogy a bet/fold a jó játék. De lehet, hogy callolnék az akció hevében.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •