Oldal: 170 / 377 ElsőElső ... 70120160168169170171172180220270 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.691 - 1.700 (3767) összesen
Like Tree899Likes

Téma: Filmek - Mit érdemes megnézni?

  1. #1691
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556
    BennyGothiv likes this.

  2. #1692
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    a Bosszúállók valamiért tetszett bár kicsit úgy éreztem magam, mint egy kisgyerek, a sok hős miatt amúgy nem az én stílusom, de valamiért mégis bejött. jó film és ennyi. ajánlom
    bakyka likes this.

  3. #1693
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Kis híja volt,h ne érezzem,h "B" kategóriás, nekem bejött: Taken 2 (2012) - IMDb

    Most ez következik: Margin Call (2011) - IMDb
    BennyGothiv likes this.

  4. #1694
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Top 3 as vígjátékom!
    Meg tudom érteni, hogy miért.

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ma néztem az Apa ég! című vígjátékot. Adam Sandler rajongóknak kötelező, aki meg nem szereti, annak úgysem fog tetszeni. A Jack és Jill-hez képest komoly fejlődés a film

    Nekem is tetszett a film, bár sablonos kicsit, de ami poén volt benne, legalább az jó volt.
    Wasserstein likes this.
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  5. #1695
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet BMWE46 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kis híja volt,h ne érezzem,h "B" kategóriás, nekem bejött: Taken 2 (2012) - IMDb

    Most ez következik: Margin Call (2011) - IMDb
    Azért a Taken 2-t majdnem le B kategóriásozni erős egy kicsit. Én az 1-et imádtam, és a 2 is nagyon ütött. Az h sok embert kinyírnak benne, az lehet, h kicsit túlzás, de ettől még eléggé realisztikus lett a film.
    A Mardin Call nagyon jó film, a válság/pénzvilág iránt érdeklődőknek ajánlom. Előtte érdemes még megnézni a Kapitalizmus: szeretlek című dok.filmet, h jobban érthető legyen. Aki ezeken túl van és még érdeklődik, annak jöhet a Válság a Wall Streeten című HBO film.
    Utoljára módosítva: Wasserstein által: 2012. 10. 17. 19:25
    "A végtelenbe és tovább"

  6. #1696
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért a Taken 2-t majdnem le B kategóriásozni erős egy kicsit. Én az 1-et imádtam, és a 2 is nagyon ütött. Az h sok embert kinyírnak benne, az lehet, h kicsit túlzás, de ettől még eléggé realisztikus lett a film.
    A Mardin Call nagyon jó film, a válság/pénzvilág iránt érdeklődőknek ajánlom. Előtte érdemes még megnézni a Kapitalizmus: szeretlek című dok.filmet, h jobban érthető legyen. Aki ezeken túl van és még érdeklődik, annak jöhet a Válság a Wall Streeten című HBO film.
    A Taken1 szvsz B, de ezen nem fogunk összeveszni ezért indultam így neki a 2-nek, de nekem is bejött. Volt benne némi túlzás, de ezekkel együtt is elfogadható kikapcsolódás volt a film.

    Margin Call tényleg faxa.

    Amit még néztem az That's My Boy (2012) - IMDb
    Sok kritikát olvastam a filmről, de ami tény,h 1-2 helyen én besírtam a nevetéstől, nekem nagyon bejött ...

  7. #1697
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Taken 2 sokkal, de sokkal gyengébb lett mint az egy. Szerintem az első rész az utóbbi évek top3 akciófilmjében benne van, a kettő meg egy illogikus popcorn-mozi.

    Nem a realitás hiánya zavart, mert akciófilmeknél nem az a lényeg, de masszív marhaságokat ne akarjanak már lenyomni a torkomon (kicsit spoileresen: a kiscsaj mint akcióhős? Gránátokat dobál, meg jogsi nélkül úgy vezeti azt a taxit, mint egy rallys? Az ellenfelek meg nem nyújtottak kihívást a főhősnek...maximum abban, hogy sokszor 3-4 emberrel kellett küzdenie)

    Aki esetleg nem látta az egyet, annak bátran ajánlom. Érdekes sztori, badass főhős, ****a szereplők és rendezés.

    De a második rész miatt nem rohannék moziba
    barneystinson25 likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #1698
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    BMWE46: nem azért írtam, h összevesszünk, annyit nem ér egy film sem
    BMWE46 és Holdenper: nemrég moziban láttam a filmet és lehet h a mozi atmoszférája miatt tetszik nagyon. Az állandó pörgés jobban elkapja az embert, mint a gép előtt nézve. Átgondolva a dolgot, lehet igazatok van, mert a kis csajos dolog tényleg nagyon hülyeség. Max azzal lehetne megmagyarázni, h az első rész annyira megedzette, h megtanult gránátokat dobálni Nálam a B kategóriás akciófilmek Jason Statham-nél kezdődnek. Ettől függetlenül az összes alkotását láttam
    Jocóó likes this.
    "A végtelenbe és tovább"

  9. #1699
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 25.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Idézet kaniboj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is megnézem hamarosan, remélem megéri
    megnéztem és nagyon tetszet

  10. #1700
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Amúgy nekem nincs bajom a B eksön múvikkal, alapból nem rajongok az akciófilmekért, szóval számomra a többség B-nek számít az utóbbi pár évben egyedül a Taken és a Bourne sorozat fogott meg (úgy, hogy bármikor szívesen újranézem őket).
    Na most kijött a Taken 2, és számomra csalódás volt. Lehet, hogy ha valaki nem ekkora elvárásokkal nézi, akkor neki simán tetszik
    Kijött egy új Bourne film is, azt még nem láttam, de sok negatív kritikát hallottam róla...szóval **** the actionmovie makers
    barneystinson25 likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •