Oldal: 820 / 975 ElsőElső ... 320720770810818819820821822830870920 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.191 - 8.200 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8191
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 15.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    A minap megnéztem az Amerikai high stakes profik Magyarországon videót, amiben a 4 srác közül 3-an PLO HU -ot játszanak vagy tanulják azt, arra hivatkozva, hogy a "limit játékok eléggé kiszáradtak". Felmerült bennem a kérdés, hogy miért döntöttek ennyi év után a PLO HU nál. Miért nem tértek át NL HU-ra vagy a HU sng-k egyik fajtájára? Ennyivel nagyobb fantázia van az Omahában, több az akció esetleg sokkal több a fish? Van egyébként itt az akadémián valaki, aki PLO HU-okat játszik vagy ismerkedik a témával?

  2. #8192
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 31.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    lekéstem a skypeos husng.com -os előfizetésről ?

  3. #8193
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 15.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A válasz igen, több a fish valószínűleg és kevesebb a regharc főleg PLO HU CG-ben(lehetett hallani, hogy azt mondja a srác, hogy nincs regharc az ő limitjén lol... Én már elkezdtem ismerkedni vele de durva és hosszú út lesz ez
    Én nem rég kezdtem el komolyabban foglalkozni a HU-al, de egyelőre még nem találtam meg a leginkább nekem való műfajt. A PLO viszont már rég óta mozgatja a fantáziámat, viszont eddig eszembe sem jutott, hogy a kettőt akár ötvözni is lehetne. Lehetséges, hogy a közeljövőben majd én is kicsit beleásom magam a műfaj rejtelmeibe. Nem rémlik, hogy találkoztam volna magyar nyelvű oktató anyaggal, te hogyan kezded/kezdted a tanulást?
    Továbbá, ha bárkinek van tapasztalata témában én mindenképpen vevő lennék rá.(eddig nem találtam olyan topicot ami ennek a témának adna teret, ha a HU PLO cg itt már nagyon off, akkor csinálok egyet)

  4. #8194
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Idézet SzepCsaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem rég kezdtem el komolyabban foglalkozni a HU-al, de egyelőre még nem találtam meg a leginkább nekem való műfajt. A PLO viszont már rég óta mozgatja a fantáziámat, viszont eddig eszembe sem jutott, hogy a kettőt akár ötvözni is lehetne. Lehetséges, hogy a közeljövőben majd én is kicsit beleásom magam a műfaj rejtelmeibe. Nem rémlik, hogy találkoztam volna magyar nyelvű oktató anyaggal, te hogyan kezded/kezdted a tanulást?
    Továbbá, ha bárkinek van tapasztalata témában én mindenképpen vevő lennék rá.(eddig nem találtam olyan topicot ami ennek a témának adna teret, ha a HU PLO cg itt már nagyon off, akkor csinálok egyet)
    Csupán a saját tapasztalatom tenném hozzá a dologhoz: nagyon magas tilt kezelési skill kell hozzá, mivel a variencia durvább az NLHE-nél sokkal. Viszont alapvetően szerintem is igaz az állítás, hogy szinte mindenki meg tudta már tanulni az NLHE-t, aki akarta, de a PLO-ban több a fogalmatlan.

  5. #8195
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet Tomott eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lekéstem a skypeos husng.com -os előfizetésről ?
    Sajnos erről lemaradtál!

  6. #8196
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont alapvetően szerintem is igaz az állítás, hogy szinte mindenki meg tudta már tanulni az NLHE-t, aki akarta.

    Ez tévedés. Valamelyest erősebb a játék mint régebben, de még a mai napig föl lehet kapaszkodni magasabb tétekre is.


    Más: Readless ps 60-on milyen range-l toltátok rá egy min3betre?
    Ill aki a téten játszik kérem tegye meg h beírja h milyen evbb/100 hha a következő filtereket használja:
    -Sb-k vagyunk
    -Raised 3bet true
    -Faced 3bet sizing less than 3.2

    A következő lapok NE legyenek benne: párok,a8o+,a7s+.
    Nekem -70bb/100
    Utoljára módosítva: FlössösMadrid által: 2012. 10. 17. 19:26 Oka: Hogy kérdés is legyen

  7. #8197
    Újonc smogue avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    weaktight | Hand Poll | 54o - No Limit Holdem Tournament
    2. hand $200 turbon, ellenfél ismeretlen nulla infoval, fishnek tippelem.
    Érdekelne, hogy ki mit tesz turnon, a pre játék most nem érdekes. Miért fold vagy miért push?

  8. #8198
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Nem érzem magam megszólítva a tèteink közt tátongó szakadék miatt, de azért megpróbálok válaszolni azok alapján amit én látok, mert elég izgi a hand Először majdnem rávágtam,h nem dobnám, ha tényleg fish ellen vagyunk. Aztán átgondoltam ès szerintem nem verünk semmit, amit egy fish így jàtszik. Nagyon erõs ez a line. Egy J vagy Q -t tartalmazó, egy körös handek talán... De azokat meg szerintem vègigcallolja riverig inkàbb, max rádborítja az egèszet ha aggrobb kacsa. Flop rr call ès turn minrr ver minket szerintem.

  9. #8199
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet smogue eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    weaktight | Hand Poll | 54o - No Limit Holdem Tournament
    2. hand $200 turbon, ellenfél ismeretlen nulla infoval, fishnek tippelem.
    Érdekelne, hogy ki mit tesz turnon, a pre játék most nem érdekes. Miért fold vagy miért push?
    nekem hajnalban (2 és 6 között) agrómonkey ellen call, no read villain ellen push, bármikor máskor bárki ellen dobás
    (tényleg! ezeken a téteken ebben az időpontokban hihetetlenül elbaszott agro lineokat látok totál semmivel)

    Normál időben:

    A flop call viszont ezen a boardon és a turn clickback ha valueért játszik akkora erőt sejtet, hogy a bottom két párod nagyon-nagyon hátul van.
    Utoljára módosítva: Wasp által: 2012. 10. 18. 01:47
    DawiC likes this.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  10. #8200
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 11. 13.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Üdv! Nem nagyon postolgattam handeket, utóbbi időben viszont próbálom beleásni magam a HUSNG-be, úgyhogy nekiállok.

    weaktight | Hand Poll | 5Ao - $1/$2 No Limit Holdem

    Itt is van az első, remélem mindent jól csináltam. Ellenfelünkről nem sokat tudok, gyenge-közepes játékos, nem hajlandó dobni flop előtt, viszont talán a normálisnál kevesebbet emel. Standard push?

    weaktight | Hand Poll | AKo - $1/$2 No Limit Holdem

    A második nagy leak nálam, borzasztó gyengén kezelem az ehhez hasonló szituációkat. Ellenfelemről semmit nem tudok. Bet? Push? ...?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •