Oldal: 122 / 315 ElsőElső ... 2272112120121122123124132172222 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.211 - 1.220 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #1211
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te, ki beszél az aktuálpolitikai helyzetről? Hogy jön ide ez a megszorítás a pókerhez te hibbant MÉGEGYSZER H MEGÉRTSD: Nem, nem megszorítás jön, hanem eddig kva jól jártunk és mostantól mi is beállunk a sorba mint bárki más, aki 8 órában dolgozik. (A pókeresekre vonatkozik a megállapításom azt hittem van annyi eszed, hogy ezt felfogd.)

    Hozzád méltó forrást jelöltél meg amúgy.
    Utoljára módosítva: tedisreal által: 2012. 10. 18. 09:01

  2. #1212
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Moderálom magam.
    Töröltem, mivel nem illett a témába.
    Utoljára módosítva: Bumbanas által: 2012. 10. 18. 12:24
    OldRknight and Krono like this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  3. #1213
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Na de gyere nyugodtan cáfolj meg mindent hagy röhögjek még egy kicsit. Túl nagy a kabát mérete rajtad fater.

  4. #1214
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El kellene olvasnod a korábbi írásaidat magadnak! Orvos látott már? Vagy minden nap benéz hozzád a zárt osztályra?
    Bumbanas: Nem lesz megszorítás:
    Újabb 367 milliárdos megszorítás jön! - Blikk.hu

    Többit is szeretnéd szájkaratés seggnyaló?

    --------------------------------------------------------------

    Na hol is van, hogy én a közel 400 milliárdos megszorításra hivatkozom? Nem mondom, hogy méltóságteljesen, de még visszavonulhatsz, beismerve, hogy a támadássorozatod egy félreértésen, figyelmetlen olvasásból ered.

    "Igen, a fejlődés sokkal lassabb lenne, de nem ez a normális? Lehet, hogy eddig volt irreális a fejlődés lehetőségének a gyorsasága? Valószínűleg igen. Egy vállalkozás sem kap az első x évre adómentességet (kivéve valami nagy multi). Képzeld el hol lennének a mai vállalkozások, ha egy forint adót nem kellett volna befizetniük…meg úgy kb a világ összes cégének itt lenne a telephelye Közben az állam meg egy forinthoz nem jutna.

    Ezért van az, hogy a cégek úgy tudnak beruházni (fejlődni), ha figyelembe veszik azt, hogy adózás után mennyi nyereség marad és annak hányad részét tudják a fejlesztésekbe ölni.

    Nos, nálunk eddig ez a rész kimaradt, ezért nem megszorítás jön, hanem csak normalizálódna a helyzet. Arra meg ne várjunk, hogy olyan törvény születik, amelyet felvázoltál, mert olyan a világon sehol sem született és sosem fog."
    Utoljára módosítva: tedisreal által: 2012. 10. 18. 09:12

  5. #1215
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 10.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet Quantum.SU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert az alkalmazott az nem munkanélküli. De szerintem lehet trükközni alkalmazottaknak is állás/másodállás dolgokkal. A pókeres az legyen munkanélküli, fizesse a 6290Ft ot és december 26. án nyerjen meg egy darab versenyt, amit adózzon le. 2 szer nem kell egy hónapba egészségbiztosítást fizetni, így csak a 16% marad.
    6390 Ft-ot kell fizetni havonta. Ezt csak azért írom le, nehogy valaki elkezdje írogatni a 6290 Ft-os csekkeket, aztán meglepődjön, hogy kap egy különbözeti számlát. Igaz, nem egy nagy tételkülönbség, de azért gondoltam szólok.

  6. #1216
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet masikati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    6390 Ft-ot kell fizetni havonta. Ezt csak azért írom le, nehogy valaki elkezdje írogatni a 6290 Ft-os csekkeket, aztán meglepődjön, hogy kap egy különbözeti számlát. Igaz, nem egy nagy tételkülönbség, de azért gondoltam szólok.
    Jaja, pont most kérdeztem meg a NAV ügyfélszolgálatán a pontos összeget meg okt 31+46. naptól fizetni kell

  7. #1217
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Hagyjátok már a személyeskedést, a dühöngőben folytassátok!
    21PoKeRaRcSuNy likes this.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  8. #1218
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hagyjátok már a személyeskedést, a dühöngőben folytassátok!
    Jó basszus, de félreértelmez valamit és le seggfejez. Pedig csak Don Pro-nak válaszoltam és semmilyen 400 milliárdos megszorításról nem esik szó. Majd az egyik érvem cáfolataként azt írja, hogy az összes egyéni vállalkozó élvezi azokat az előnyöket, amelyet egy online pókeres...a hülyeségnek és az elfogultságnak is van határa. Én is pókerből szeretném folytatni az életem, de azért reálisan látom, hogy alkalmazásban álló honfitársaim eddig sokkal többet tettek a kasszába.
    Utoljára módosítva: tedisreal által: 2012. 10. 18. 09:21

  9. #1219
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet Quantum.SU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Befizetsz havi 6290ft-ot egészségbiztosításra. Ez évi 75480 ft. ezzel az eho letudva hivatalosan. Utána május 20. ig az adóbevallásodba beírod, hogy egyéb jövedelem póker: 3.000.000ft és befizeted kb a 16% át.
    Szerintem: ez igy nem igaz. eho max 450k lehet evente (amugy 27%?). Es attol tb-t ugyanugy fizetni kell magadnak. Nem vagyok konyvelo, de az ugy biztos nem igaz, ahogy leirtad. Ne allitsuk be ilyen szepnek a dolgokat
    FlössösMadrid likes this.

  10. #1220
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    nem akarja bannolni valaki ezt az Orbán seggétnyaló majmot?
    Harvey, Krono, lourker and 1 others like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •