Oldal: 124 / 315 ElsőElső ... 2474114122123124125126134174224 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.231 - 1.240 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #1231
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem etetném a trollt. Úgyis neked van igazad.
    De nagy arca van valakinek a monitor előtt. Bár sajnálom, hogy apád nem kevert le neked párat korábban, hogy ne beszélj így egy emberrel, de túllépek rajta.

  2. #1232
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet tedisreal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de nagy arca van valakinek a monitor előtt. Bár sajnálom, hogy apád nem kevert le neked párat korábban, hogy ne beszélj így egy emberrel, de túllépek rajta.
    lol.

  3. #1233
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lol.
    Szóval várom az indoklást. De oylat ami nem zsigergyűlölet, hanem észérvek. Egyrészt arra vonatkozólag, hogy miért voltam demagóg a Don Pro-nak adott válaszban. Másrészt, hogy miért vagyok bohóc.

  4. #1234
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Pedig igaza van valamilyen szinten Tadisrealnak. Azért meg mert olyan véleménye van ami nem tetszik nektek nem kellene bannolni. Adót meg valamilyen szinten muszáj fizetni, ha már ebben az országban éltek, ezt én elfogadom pedig nekem is az álmom, hogy egyszer poker pro legyek.

  5. #1235
    Tag RMVernyul avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 12.
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    Elfogyott a popcorn, úgyhogy maradjunk már inkább a témánál a sz*rdobálás helyett...
    Olvasóként baromi idegesítő 50 db tökegyforma, ide nem kapcsolódó, értelmetlen hsz-t olvasni.
    "Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." /Petőfi Sándor/

    Some people get confused if a sentence does not end as they potato...

  6. #1236
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Adót meg valamilyen szinten muszáj fizetni, ha már ebben az országban éltek, ezt én elfogadom pedig nekem is az álmom, hogy egyszer poker pro legyek.
    Valamilyen szinten? lol Ekkora baromságot ne írj már könyörgöm. Valamilyen szinten még a legnagyobb adócsaló is fizet. Pl ha veszel egy csokit, akkor már fizettél is áfát.
    Jelenleg az a baj, h pont túl sokat fizet az átlagember. És ha megadóztatják az online szerencsejátékot, akkor sokan még a hobbijuk után is perkálhatnak. A profitból levesz a terem, utána meg az állam is. Ezután mi marad? Miközben a pókeres a saját pénzét kockáztatja. K*rvára igazságtalannak érzem. Jah és emellett fizetem a szja-t, a tb-t, áfá-t, helyi iparűzési adót, gépjárműadót, kamatadót, stb.
    Utoljára módosítva: Wasserstein által: 2012. 10. 18. 11:58
    "A végtelenbe és tovább"

  7. #1237
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Wasser egy dolgot nem veszel figyelembe, hogy mindenhol fizeted ezeket a dolgokat, nem csak MO-n és sok helyen ennek ellenére durván lett szabályozva az online szerencsejáték piac. Azt meg halkan jegyzem meg, hogy itt nem egy ember TB-t, adót éltében nem fizetett csak pókerből élt.

  8. #1238
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Mikor fogtok eljutni oda, hogy személyeskedés helyett érvelni fogtok egy vitában?
    Miért torkollik az összes vita anyázásba, és nemiszerv méregetésbe?
    fkf131 and Wasp like this.

  9. #1239
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Amúgy erre van egy nagyon egyszerű megoldás. Hobbiból tolod. Oké akkor évi 2000$-ig adómentes a történet. 420,000 ft hobbiból nem rossz, hiszen az általában elszokott vinni pénzt, nem pedig hozni. Felette meg adózol. Ez persze most csak hasra ütés számok.

  10. #1240
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Ebbe ne menjünk, mert akkor mégis adóznak a kissebségiek is hiszen a kommersz piájuk után ők is fizetnek adót.
    Részemről abba, hagytam mert estig tartana ez a vita, ha jobban belemélyednénk.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •