Oldal: 342 / 371 ElsőElső ... 242292332340341342343344352 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.411 - 3.420 (3704) összesen
Like Tree88Likes

Téma: Napi Bad Beat

  1. #3411
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    De okos vagy hogy talatad ki,mit kellett volna,ha floop utan emelek kb.100% hogy dobja ha erteket hivok,ha meg egy kis fost hivok nincs kifizetve a fullom,de lehet meg azt se adta volna,ugyhogy szerintem nemvolt hulyeseg check,flopp utan turnon meg egybol allin mentunk te szerencsetlen, ezt a szitut legalabb 100 bol 85 x nyerni kell,ezert bad beat!

  2. #3412
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 08. 12.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet viktorHun30 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De okos vagy hogy talatad ki,mit kellett volna,ha floop utan emelek kb.100% hogy dobja ha erteket hivok,ha meg egy kis fost hivok nincs kifizetve a fullom,de lehet meg azt se adta volna,ugyhogy szerintem nemvolt hulyeseg check,flopp utan turnon meg egybol allin mentunk te szerencsetlen, ezt a szitut legalabb 100 bol 85 x nyerni kell,ezert bad beat!
    nagyon nagy tévedésben vagy kisapám, ha turnön mentetek all in, akkor azt a szitut egészen pontosan 97,727%ban kell nyerned, nem pedig 85. hal
    balu999 likes this.

  3. #3413
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ez egy kifejezetten hasznos topik amúgy
    balu999 and svedlany like this.

  4. #3414
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hozzászólások
    4

    Király

    Idézet svedlany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagyon nagy tévedésben vagy kisapám, ha turnön mentetek all in, akkor azt a szitut egészen pontosan 97,727%ban kell nyerned, nem pedig 85. hal
    Hiaba tudasod elott le kell borulnom,koszonom mester,igy persze mindjart mas!
    svedlany likes this.

  5. #3415
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez egy kifejezetten hasznos topik amúgy
    Ez tetszett.
    Fuullt azért lehet slowplayelni.

  6. #3416
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    UTG 3bb-s emelésemre val, idióta rámborít 140 bb-t, callolom

    Flop
    Turn
    River

    Mutat ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...(3 perccel később) hideg víz az arcomon, visszhangozva hallom a nevem, pofoznak, eszméletvesztésből ébredek...

    Gyorsan visszaülök a sessionbe mert még nem dobott ki a gép

    Kapom az -t, 3 bet potban magabiztosan floppolok -öt, villain bet 1 bb, raiselem pot 75%-ig, rámgurít további 90 bb-t, instacallolom
    turn
    river
    Mutat

    Elgyengültem, beszartam.

  7. #3417
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    az elsonel azert volt eselye nyerni. 23% jobb mintha KK val ment volna. mondjuk ok hogy a szinsorra nem volt sok eselye.

    a masodik esetben behuzta a 2% ot. az szivas ja. erdekes hogy en inkabb runner runner szineket latok mostanaban (4% esely) meg 3. parbol full.(3% esely)

    en a mai turbo versenyeimrol legrosszabb esetben sor ellen estem ki. 6 verseny. mind pre allin. 1 poker, 3 full, 2 szin es 1db sor vert.

    szerencsere a jobb lap mindig nalam volt igy nem hoztam rossz dontest.

  8. #3418
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    nos irtam gyorsan egy progit ami modellezi hogy mekkora esely van 1,2,3 stb kezbenparra adott asztalméretnél.
    meglepo eredmenyek lettek. 1m leosztast modellezve 6 fos asztalon.

    26% esely hogy valakinel van pocketpar
    4.1% esely hogy 2 embernel van pocket par (ez ugye annak az eselye kb hogy nalunk 66+ van)
    0.3% hogy 3 embernel van.
    0.02% hogy 4 nel.

    fullringen (9fo) 32,8.1,1.2,0.1%

    viszont az egeszbol az kovetkezik hogy sajnos nem annyira badbeat kerdese hogy esetleg egy nagyobb parral lemakolnak.....

    lehet atirom hogy meg lehessen nezni hogy mondjuk TT nel mekkora az esely hogy nagyobb par van ellenunk , de ugyerzem annyira az se lesz kicsi.
    Utoljára módosítva: devilke által: 2012. 10. 22. 22:19

  9. #3419
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    6 playánál 9.4 százalék, hogy van a TTnél magasabb pár kint ha utg toljuk. most, hogy ezt tudod, máris megspóroltál rengeteg időt és tudsz leosztásokat elemezni ahelyett, hogy kiszámolsz olyan dolgokat amikkel nem sokra mész meg már amúgy is kiszámolták mások.

  10. #3420
    Fanatikus tag PokerEdge avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    276

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    6 playánál 9.4 százalék, hogy van a TTnél magasabb pár kint ha utg toljuk. most, hogy ezt tudod, máris megspóroltál rengeteg időt és tudsz leosztásokat elemezni ahelyett, hogy kiszámolsz olyan dolgokat amikkel nem sokra mész meg már amúgy is kiszámolták mások.
    +++1
    Valóban, már sokszor volt erről szó különböző topicban.
    Mondjuk én megmaradok a körülbelüli becslésnél, ami ennél a példánál ugye: 4×5:2=10%
    "Neo, előbb utóbb rájössz Te is amire én.. más dolog ismerni az utat, és járni rajta.."
    Morpheus, Matrix

    Matrix egyetemes mondanivalója:
    https://www.youtube.com/watch?v=XBxAIMF0_5I

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •