Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (20) összesen
Like Tree5Likes

Téma: NL5 sor vs overbet allin

  1. #1
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás NL5 sor vs overbet allin

    Party, $0.02/$0.04 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    BTN: $6.68 (167 bb)
    BB: $5 (125 bb)
    Hero (SB): $10.22 (255.5 bb)
    MP: $5.35 (133.8 bb)
    CO: $8.26 (206.5 bb)
    UTG: $6.74 (168.5 bb)

    Preflop: Hero is SB with
    2 folds, CO raises to $0.12, BTN folds, Hero calls $0.10, BB folds

    Flop: ($0.28) (2 players)
    Hero checks, CO bets $0.20, Hero raises to $0.40, CO calls $0.20

    Turn: ($1.08) (2 players)
    Hero bets $0.51, CO calls $0.51

    River: ($2.10) (2 players)
    Hero checks, CO bets $7.23 and is all-in, $7.23 to Hero ($9.19)

    Villainról 30 hand van, 1 note: JJ-vel preflop 5bet allint callolt 95 bb deepen.

    Flopon minraise hogy gyenge lapokat ne dobja, erős lapokkal reméltem hogy visszatolja
    Turnon donk ugyanezért csak félpot
    Riveren check/call volt a terv, reméltem hogy betelni fog, csak nem számítottam ekkora betre . Utólag úgy gondolom bet/fold jobb lett volna.

    Flop/turn hogy játszottátok volna? Call vagy fold ha már így alakult?

  2. #2
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    megfejthetetlen, és ilyen esetben barátunk a fold

  3. #3
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Flopon potraise, turnon potközeli bet, riveren pedig allin rakom. Így lett volna a jó.

  4. #4
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    a játéka alapján nekem nehezen hihető, hogy fullja lenne, de ha meg blöffből ekkorát overbetel, akkor nem százas az ember. 180bb-ért azért biztosan nem akarnám kideríteni, hogy melyik a kettő közül. AA, AJ, J9, 22, amire szerintem illik a játéka, de a river csekkedet elég valószínű, hogy félreértelmezte. könnyű dobás: ha akkora idióta, hogy nem 22 van nála, akkor pár körön belül úgyis le tudod sztekkelni.

  5. #5
    Lelkes újonc Kamedapro avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    ettől a miniraise-től a falra tudok mászni... ez semmire nem jó Kx-et nem dob 0.80$ra se Jx-et szintén nem szal építsd a potot nyugodtan
    pszibu likes this.

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 06.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Ilyen esetben én mindig úgy raiselek flopon, hogy riveren be tudjam tenni, Kx-ből 2 utca callt biztos kapsz, Jx-ekből is, még Ax-eket sem feltétlen fog dobni, ha meg Jx + pár azt sosem, igazából én sztem callolnám még így is, mivel 22-t csak dob flopon és az hogy más szettel ne raiseljen már flopon tovább, de minimum turnon az számomra hihetetlen így vagy nála is AJ vagy J9, ha meg fullja van vagy esetleg pokere akkor note...tudom hogy microlimiten ez ezinte mindig nut, de itt annyira nehezen tudok a kezébe adni fullt, hogy nagyon, remélem vki kompetens játékos is hozzáír, hogy megtudjam mennyire gondoltam jó vagy rosszul.

  7. #7
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    nálam call
    "A végtelenbe és tovább"

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hely
    Beregsurány
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    30 leosztás alapján azért már le lehet szűrni valamit az ellenfél statjaiból. Személyes tapasztalatok szerint a 90/70-et játszó zseniknél lehet ilyen postflop játékkal találkozni. Akkor viszont szerintem a helyes válasz call. Az, hogy JJ-vel megadott egy 5bet all-int, az arra utal, hogy nem hezitál, ha úgy gondolja, hogy ő a jobb. Ha fullja lenne, akkor két párral vagy szettel szinte biztosan emelt volna riveren.
    Lehet, hogy tényleg fullja van, de esélyesebb, hogy nincs. Ha van neki, ilyen játékkal akkor is csak kölcsönben lesz nála a pénzünk, úgyhogy én adnám.

  9. #9
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Nekem a preflop SB call nem tetszik, szerintem sok pénzt égetsz így el. Ha használsz valamilyen elemző programot vess egy pillantást a pozíciós eredményekre! Amúgy nálam flop pot bet, turn all in. Érdemes sokkal több all-int hívni! ezen a téten meglepően sokszor adják, miközben hajlamosak vagyunk azon gondolkodni, hogy mennyi value van a handben.

  10. #10
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    ha már flopon easy minraiselted akkor mit vársz? tudja jól az embered, hogy alsóhangon is sor van nálad, és, hogy nem fogod eldobni akkor se ha mindent bebasz riveren a fulljával

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •