Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (53) összesen
Like Tree27Likes

Téma: Bélabácsi és Móriczka stakelés II, 180 fős + hyper sng

  1. #1
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Alapbeállítás Bélabácsi és Móriczka stakelés II, 180 fős + hyper sng

    Sziasztok!

    Bélabácsi kért meg , hogy posztoljam ki ezt a felhívást , mivel PA-n nincs olyan nickje ,amihez elegendő hozzászólás kötődne. Nem akarta , hogy hiteltelen legyen a dolog , ezért posztolom én a sorait.

    "A nagy sikerre való tekintettel újra jelentkezőket keresünk, ezúttal már a 180 fős mttsng-k mellé a hyper sng-kre is!
    180 fős freezout turbo sng-kre keresünk stakelésre játékosokat 2,5$, 8$, 15$ tétekre. Főleg a két kisebb tét jöhet szóba, de persze ha 1 világklasszis mtt sng-s játékos jelentezik, hogy 15$-osra stakeltetné magát, akkor nem fogunk nemet mondani. Hosszabb távon a 3.5 rb-s 180 fősök, illetve azutána turbo mtt-k is szóba kerülhetnek a stakelés keretein belül (az áprilisban felvett stakeltek közül többen záros határidőn belül átmehetnek majd a 3.5-esekre is), de először a sima turbo 180-asokon kell bizonyítani!
    Hyper-sngknél az 1,5$, 3,5$, 7$, 15$-os (9max és 6max is) tétek jöhetnek szóba, elsősorban a 3 kisebb. Persze az eredmények/fejlődés függvényében a feljebblépésre lehetőség van.

    Amiket mindenképp elvárunk (ha ezek közül 2 felétetel nem teljesül, akkor ne is jelentkezz; ha csak 1, akkor még lehet esélyed):
    1. referencia: legrosszabb esetben is legyen 1 ismerősöd, akit 2 ember távolságból (1 nagyon jó ismerősöm ismerje a te ismerősödet) ismer egyikünk és ha nem is kezeskedik érted, de legalább elmondja, hogy megbízhatónak ismer és tényleg az vagy, akinek mondod magad
    2. legalább kis téten vmilyen NLHE játékformában, nagyobb mintán nyerő legyél: nem feltétlenül kell MTT sng-ken vagy hypereken, de legyen egy alap, amire építhetünk, nagyon kezdők illetve stabil vesztők kíméljenek!
    3. egyszerre legalább 9 asztalon (hyperen 6 asztalon) tudjál kényelmesen játszani: a multi-table skillek elengedhetetlenek ebben a műfajban
    4. ismerj és használj HM-et/PT-t
    5. legyen időd/energiád havi szinten 2000 db mttsng-t/5000 db hypersng-t lejátszani + még elemzésre/tanulásra is időt fordítani

    Úgy gondolom azért ezek nem teljesíthetelen feltételek, bár nyilván jelentősen leszűkíti a jelentkezők körét. Ideális esetben olyan játékosokra gondoltunk, akik korábban magasabb/ugyanekkora téten játszottak, de vmilyen oknál fogva saját BR-ból jelenleg nem tudják/akarják finanszírozni a játékukat, illetve olyanokra, akiknek gondot okoz a havi költségek kitermelése miatt a feljebb lépés és annak ellenére, hogy nyerők a limitükön, egyszerűen megrekednek egy adott szinten (pl. 2,5$-os 180 fősökről 8-asra való fellépés nehéz lehet).

    Amit mi ajánlunk:
    1. stabil pénzügyi háttér, nem kell azon aggódni, hogy egy rossz széria miatt nem fogod tudni folytatni a játékot illetve mi a stakelést
    2. egyedülálló, személyre szabott tréning, amivel rövid idő alatt nagy fejlődés érhető el
    3. feljebblépési lehetőség akár rövid időn belül is (tudásszint + eredmények tükrében)
    4. privát fórum, ahol a kérdéses handeket megbeszélhetik a játékosok az edzővel/stakerekkel
    5. A magasabb tétre jutó hyeperesknél Friciricsi is közre fog működni a coachingban.
    6. Külön kapcsolattartók, akik közül egy szinte mindig elérhető, hogy mindenféle ügyintézés, pénzküldés gyorsan és zökkenőmentesen menjen.
    7. Már összeszokott, segítőkész, barátságos csapatot. Már volt egy egész hétvégés csapattalálkozónk is, ami kíválóan sikerült, ilyenekre a jövőben is lehet számítani!

    Hogyan jelentkezhetsz?
    Küldj egy emailt két héten belül az mttsngstakeles@gmail.com címre a következő infókkal:
    1. név, kor
    2. melyik termekben milyen nickeken játszottál eddig, milyen típusú játékokat
    3. referencia
    4. pókerakadémiás/ophus/2+2-s/pokerstrategy-s vagy egyéb pókeres közösségben regisztrálva vagy-e és ha igen, milyen nickkel
    5. hány asztalon szoktál és mennyin tudsz maximum játszani
    6. milyen tétre/típusra szeretnél stakelést kérni

    Mindenkinek igyekszünk válaszolni.

    Mooriczka, Belabacsi"
    Krono, dempat15, erikkke and 3 others like this.

  2. #2
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Alapbeállítás

    Még egy kiegészítő posztolás Bélabácsitól......
    A jelenleg futó 180fős oktatási- stakelési projectben résztvevők játékosok tapasztalatait szintén beillesztem.


    "A stakeltek mondták rólunk:

    „Először is én személy szerint nagyon örülök, hogy tagja lehetek ennek a teamnek. Nagyon korrektül viselkedik velem mindenki, persze ehhez az is kell, hogy én is teljesítsem a megadott feltételeket. Meg vagyok elégedve a górék munkájával. Az újaknak üzenném, hogy mielőbbi fejlődéshez rengeteg tanulás fórumozás hihetetlenül sokat jelent és ha nem megy inkább hagyatok ki 1-2 napot és elemezzetek! A találkozó hatalmas ötlet volt, mind a tagoktól és mind a góréktól akik ráadásul meg is szervezték nekünk. Hatalmas élménnyel gazdagodtam ott és már várom a következőt, remélem kivitelezhető lesz!

    „Kb egy hónappal ezelőtt csatlakoztam a csapathoz, így elég frissek és intenzívek az élményeim. Először is azt emelném ki, hogy még annál is felépítettebben működik ez a rendszer (vállalkozás),mint az korábban gondoltam volna. Valóban minden adott ahhoz, hogy valaki sikeres lehessen a pókerben. Meglátásom szerint bárhol is tartson valaki a karrierjében bőven fog kapni annyi pluszt amiért megéri ide tartozni. A stakerek és a csapat tagjai maximálisan a segítségére vannak mindenkinek mondhatni a nap 24 órájában. Szinte nincs is más dolgunk mint ezt elfogadni. Személy szerint úgy érze, magamat rúgnám seggbe ha ezt nem tenném. Vannak elvárások, de azok is leginkább a magunk céljait szolgálják. Ha legfőbb coachunk 'raisedave' nem lenne ennyire szigorú nem is tudnék negatívumot említeni. Az idei fórum találkozóról sajnos lemaradtam, de várom már következőt, mert a beszámolók alapján biztosra veszem, hogy lesz.”

    „Megkértetek, hogy értékelljem a stackelést, és egy pár szóban írrjam le eddigi tapasztalataimat a stackeléssel kapcsolatban. Hát gondolom ezt azok fogják olvasni akik jelentkeznek majd a következő felhívásra tehát hozzátok szólok most . a szerződést mindenki el fogja olvasni, havi 2000db profit elosztás stb… stb.. szóval amikor negme felvettek nagyon izgattott lettem, nagyon nagy előrelépés volt ez számomra, és rengeteg új tudásra tettem szert ez alatt a pár hónap alatt nem is gondoltam volna, hogy ilyen mélységei vannak a játéknak, persze ez nem egyik napról a másikra történik, ez egy folyamat , ahová kellő igyekezet árán bárki eljuthat, ugyanis itt a csapat minden tagja azon munkálkodik, hogy és esetleg te is aki ezt olvasod minnél nagyobb profitra tegyünk szert. Az se elhanyagolandó tény hogy ehhez minden tudást megkapunk, táblázatok, privát fórum, saját program, és ami talán a legfontosabb mindig van kihez fordulnod kérdéseddel akármilyen bagater is legyen az, csak a kitartásodon múlik mikor válsz top játékossá, és ha ez nem lenne elég, a legaktívabb csapattag (a fórumon) Sunday Million beülővel gazdagothat, persze itt is mint mindenhol vannak kőbe vésett dolgok, vannak büntetések amit meg kell csinálni, általába ilyennel akkor találkozunk ha ellustálkodtunk valamit, azt is megemlíteném hogy itt senki sem szedi le a fejünket ha esetlegesen sokat bukunk, vagy rosszul megy a játék, azthiszem itt mindenki van annyir ainteligens, hogy elfogadja mindenkinek vannak rossz napjai, rossz szériái, akár rossz hónapja is. A Hangulat családias, ezt igazolja az is, hogy nemrég volt egy csapat találkozó is amire kivétel nélkül mindenki eljött akinek megfelelt az időpont. Ha ez nem elég akkor azt, is elmondanám, hogy számtalan Coachingon volt szerencsém részt venni, és a coachok mind a játékosok tudásbeli hiányosságaira épültek, és nem egyszerre lett ránk zúdítva, hanem minden akkor amikor már az előző belénk ivódott. Persze mindebből csak úgy lehe hasznot húzni, ha eleget elemzünk, és persze eleget játszunk, hogy pénzre váltjuk a tudás többletünket, ami nem kevés idő, és energia befektetés.

    remélem sokat segítettem abban hogy közelebbről is megimerkedjetek csapatunk tevékenysével, GL a jelentkezőknek! „

    „Legelőször is azért jelentkeztem az egész "mókára" mert tudtam hogy ilyen színvonalú coachingot sehol nem kapok a világon. Igazam is lett. Már most többet tudok a Sit and go műfajáról mint amit valaha is hajlandó lettem volna saját erőmből megtanulni
    A szervezettség elképesztően profi, igazából jobb mint amire számítottam. A stakelésről eddig a fogalmam az volt hogy van a staker, aki küldi a pénzt meg beszélget, handet elemez veled, meg van a stakelt aki grindol szt csókolom de a "Hedgehog Staking Group" valami egészen más; egy jó közösség, sok tanulás, fejlődés, egyedi eszközök (programok), odafigyelés, és persze sok grindolás
    Mielőtt beléptem a csapatba, soha nem voltam képes egy hónapban 80 óránál többet játszani. Most képes vagyok rendszeresen 100-150 órát lehúzni (volt olyan hónap mikor 200 is lement !). Valahogy sikerült rávenniük, úgy érzem kicsit "megneveltek"
    Mindig van kihez fordulni akár handelemzéssel, bármiféle kérdéssel és mivel van egy nő is a staker csapatban a stakelt lelkivilágára is odafigyelnek Ilyet tuti hogy máshol nem látsz. A találkozóról nem is beszélve, szuper egy hétvége volt !
    Ami még kellemes csalódás volt hogy más témában is szerveznek coachingokat (pl. heads up, mindset coaching).
    Én még soha nem voltam semmiféle team része, mindig magányos farkas voltam, mindent magam intéztem, de ez az egyetlen csapat aminek büszkén vagyok a tagja !”
    bellaurora and Montesquiou like this.

  3. #3
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Próbálom read-elni melyiket írta Walkman. Talán az utolsót ? De lehet olyan lusta volt, hogy nem is írt.
    Harvey, Mabohai and Lord Secret like this.

  4. #4
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Alapbeállítás

    Köszönjük a hozzászólást!
    fejes1988 likes this.

  5. #5
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    nemtom, sztem ha Bélabá beírt volna, hogy heló én vagyok lehet h azt azért komolyan lehet venni
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #6
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Mennyi idő alatt pörög le kb. 5k db 6max hyper?
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #7
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Fél éve vagyok a team tagja, de úgy érzem remek döntést hoztam azzal, hogy
    jelentkeztem annó a pályázatra. Rengeteget fejlődtem ezalatt az idő alatt,
    szerencsésnek érzem magam, hogy a csapat tagja lehetek, és hogy napi kontaktusban tudok
    lenni ilyen játékosokkal. Kiváló a hangulat, nincs széthúzás, mindenki segít mindenben, amiben csak tud.
    A stakerek, ill. a "vezetőség" további személyei úgy
    gondolom egy biztos alap, mindenféle szempontból. A követelmények megvannak, de rugalmasan elintézhetőek az
    esetlegesen felmerülő problémák is. Tényleg minden adott a fejlődéshez, és a nyugodt játékhoz.
    Utoljára módosítva: fejes1988 által: 2012. 10. 22. 00:42
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  8. #8
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 08. 12.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fél éve vagyok a team tagja, de úgy érzem remek döntést hoztam azzal, hogy
    jelentkeztem annó a pályázatra. Rengeteget fejlődtem ezalatt az idő alatt,
    szerencsésnek érzem magam, hogy a csapat tagja lehetek, és hogy napi kontaktusban tudok
    lenni ilyen játékosokkal. Kiváló a hangulat, nincs széthúzás, mindenki segít mindenben, amiben csak tud.
    A stakerek, ill. a "vezetőség" további személyei úgy
    gondolom egy biztos alap, mindenféle szempontból. A követelmények megvannak, de rugalmasan elintézhetőek az
    esetlegesen felmerülő problémák is. Tényleg minden adott a fejlődéshez, és a nyugodt játékhoz.
    A jelszóvédelemre, biztonságra is fektettek hangsúlyt? A stakelt játékosok használnak-e, illetve kell-e használniuk RSA tokent? Köszi

  9. #9
    Újonc Hedgehog Staking Group avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 22.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyi idő alatt pörög le kb. 5k db 6max hyper?
    Szia!

    Ez attól is függ h hány asztalon tudod tolni Átlagosan 9-10 perc egy hyper.

  10. #10
    Újonc Hedgehog Staking Group avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 22.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet svedlany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A jelszóvédelemre, biztonságra is fektettek hangsúlyt? A stakelt játékosok használnak-e, illetve kell-e használniuk RSA tokent? Köszi
    Opcionális az RSA token használata. Nem tesszük kötelezővé, de nem is ellenezzük.

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •