Oldal: 60 / 246 ElsőElső ... 1050585960616270110160 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 591 - 600 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #591
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet ujra_kezdo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, egy kérdésem lenne. A hm2-ben a hand reviewnál (hand history visszanéző)
    nem lehet beállítani, h ne mindig felül legyen? Úgy értem, h ha mennek az asztalok és
    vissza szeretnék nézni egy handet, akkor a hh mindig takarja az asztalokat, mert felül van.
    köszi

    Valaki?
    Nálam oda ugrik fel, ahol előzőleg volt. Vagyis, ha áthelyezem valahová, a következő indításnál ott nyílik meg.

  2. #592
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hely
    Beregsurány
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Lenne egy kérdésem. A HUD statisztikák szinte minden teremben borzasztó helyen jelennek meg. Hogy lehet ezeket a kis téglalapokat áthelyezni? Nagyon zavaró, hogy az egyik a a a flopba lóg bele, a másik kitakarja egy játékosnak a stackjét, a harmadik a az asztalopciók gombját takarja ki, stb...
    Everesten a legszörnyűbb, egyszerűen nem lehet tőle játszani.
    Biztosan pofonegyszerű a dolog, csak valahogy nem veszem észre.
    Köszi a választ!

  3. #593
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Szia!
    Egér jobb gombjával lehet áthelyezni. Odahúzod ahova akarod.
    "A végtelenbe és tovább"

  4. #594
    Újonc BSzabi avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Dombóvár
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Hali!
    HUD-on szeretném beállítani, hogy a teljes statomat mutassa minden asztalnál (ne kezdjen újra számolni minden sng-nél)!

  5. #595
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 10. 18.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Helló! Azt szeretném kérdezni h Bosson hogy kell beállitani h melyik mappábol importáljon ? Illetve ha ez megvan akkor menni fog a HUD?

  6. #596
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 10. 18.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Bossra kéne segitség! A hh converter által átkonvertált handeket feldolgozza és beimportálja az adatbázisba! De játék közbe se nem importál se a hud nem megy !

  7. #597
    Újonc lignarius avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Nem értem.. most kijött de itt is csak a HM1 van meg.. meg minden .. , most melyik programot érdemes megvenni ? Mert ma megakarom rendelni .. , HM vagy Pt ? ( sng elsősorban.. )

  8. #598
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    Idézet lignarius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem.. most kijött de itt is csak a HM1 van meg.. meg minden .. , most melyik programot érdemes megvenni ? Mert ma megakarom rendelni .. , HM vagy Pt ? ( sng elsősorban.. )
    Én a HM2-t még 1x soha az életben...szerintem ez egy félig (se) elkészült szemét...
    PT-t nem ismerem, de látatlanban is azt, vagy HM1, ha kapható még.
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  9. #599
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    hali!

    bekrepált a HM-em, nem indul el, a reinstall sem segít sajnos (ezt meg nem értem hogy lehet). Van rá valami mód, hogy kimentsem a note-jaimat, és a HUD beállításokat?

  10. #600
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 27.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    162

    Alapbeállítás

    Idézet yodalino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hali!

    bekrepált a HM-em, nem indul el, a reinstall sem segít sajnos (ezt meg nem értem hogy lehet). Van rá valami mód, hogy kimentsem a note-jaimat, és a HUD beállításokat?
    Szia!

    1. HM2 uninstall
    2. Töröld vagy nevezd át WIN7 alatt C:\Users\......\AppData\Roaming\HoldemManager mappát (..... a felhasználó neve amivel bejelntkeztél) XP alatt vmi hasonlót keress a Documents and Settings alatt
    3. Töröld a c:\Users\......\AppData\Local\Hold'em_Manager\ mappát (egyszer valakinek segítettem és ez a mappa szívatott)
    4. Install HM2, amikor indul az adatbázis résznél alul válaszd ki a már létező adatbázist

    Ha esetleg mindez nem segítene, akkor be kell lépned a postgre telepítési könyvtárán belül a bin könyvtárba és utána:

    pg_dump dbname > outfile

    Itt a leírás:
    PostgreSQL: Documentation: 8.1: Backup and Restore

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •