Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Vzsolt nagy vasárnapi győzelme

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    "szomorú runja van mostanában, mindenesetre grat! "

    Mindenesetre? Basszus sajnálod tőle?
    Miért kell minden ilyen hír után megjelennie azoknak a hozzászólásoknak, hogy " jaj hát én néztem x főtől, és ha ott nem húzza a 20-80-t, meg utána ft-n is volt két 70-30-a alulról..." *******! Olyan miért nincs, hogy egy magyar kiesik egy SM-en 27. helyen mondjuk, és beírjátok, hogy "fú mennyit szopott és végül egy 70-30-al esett ki". És akkor mindenki fel van háborodva a "tipikus magyar" kezdetű hsz-eken.
    dfecco23 likes this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    23 milla, szép volt!

  3. #13
    Lelkes újonc Gy3pm3st3rk3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 18.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "szomorú runja van mostanában, mindenesetre grat! "

    Mindenesetre? Basszus sajnálod tőle?
    Miért kell minden ilyen hír után megjelennie azoknak a hozzászólásoknak, hogy " jaj hát én néztem x főtől, és ha ott nem húzza a 20-80-t, meg utána ft-n is volt két 70-30-a alulról..." *******! Olyan miért nincs, hogy egy magyar kiesik egy SM-en 27. helyen mondjuk, és beírjátok, hogy "fú mennyit szopott és végül egy 70-30-al esett ki". És akkor mindenki fel van háborodva a "tipikus magyar" kezdetű hsz-eken.
    kicsit túlreagáltad ezt a dolgot semmi sértő nem hangzott el, mindössze nem úgy fogalmazott ahogy te szeretnéd. Szépen tolja a srác, már megsajnáltam mikor az 5k-s főversenyről AA-al esett ki. Ha azt ott behúzza...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •