Oldal: 283 / 336 ElsőElső ... 183233273281282283284285293333 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.821 - 2.830 (3358) összesen
Like Tree246Likes

Téma: Fifty50 SnG

  1. #2821
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1,5 3,5 turbo nem turbó. 100-at játszottam összesen. de stabilan hozom a minimum 6-os ROI-t de átlagban 8-10 között van
    100 sng az olyan, mintha nem is játszottál volna, semmi.
    több K játék után van értelme foglalkozni ezzel...
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  2. #2822
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    7$ alatt hozható 7-10% roi (normálról van jobb mintám, majdnem 3,5K sng alatt 8,9%-ot sikerült hozni, turbo ~1,6K mintán 7,6%-ot, összesen valamivel több mint 5K 1,5+3,5-ösön turbo+normal 8,5-öt ír sharkscope...ezeknek a 85-90%-a 3,5-ös).
    Hetestől kezdve erősödik a mezőny...ott normálon hatalmas a regwar (normálon 2,4K sng alatt 2,9% roi, mondjuk abban benne volt egy DS is), turbón kevesebb a reg, ott mondjuk kisebb a roi-m (3K alatt 0,7%), de ebben benne van életem legnagyobb downja is, kb 80bi bukta (már nem emlékszem, de szerintem olyan 50-60bi-vel futottam EV alatt).

    Ezeken a limiteken (1-3$) szerintem illik azért 5%, vagy afelett hozni, de a 10% se lehetetlen. Viszont mint már előttem is írták, 100 sng nem minta, ilyenkor nem kell a roival törődni, inkább csak nyomd ezerrel
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #2823
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    FU: "100-at játszottam összesen."

    Nem akarlak elkeseríteni, de én az első 100 f50-et 30%+ ROIval hoztam, aztán jött egy 700-as downswing, amiből sikerült végre kikeverednem.
    El sem hittem hogy ilyen velem is megeshet, szóval a mintád semmit sem jelent.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: $NoName$ által: 2012. 10. 22. 16:51

  4. #2824
    Tag tics avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 26.
    Hely
    Hajdúnánás
    Hozzászólások
    135

    Szuper

    Sziasztok régen írtam már ide mert elég keveset játszom mostanában és kiestem a pókeréletből (nem mintha addig annyira benne lettem volna)
    de mivel néha játszogatnom egy keveset azért szoktam olvasni hogy másokkal mi a helyzet ( Úgy láttom nagyon sokan váltottak át másra mert megviselte őket az BR ingadozása, vagy nem tudtak megújulni,vagy csak unták már a monoton játékot, vagy valami ilyesmi)
    Na de nem is azért írok hanem mert a múltkor este az egyik játék alatt olyan érdekesen alakult a terítés hogy mondom megosztom veletek:
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Lehet hogy nem ide való de ezt be kellett tennem valahova. :-)
    További jó játékot nektek Főleg a kitartó fiftyseknek Hajrá partycsabi , Donpro, és hoppárézimi
    partycsabi and don pro like this.
    Az Ász pár legyen veletek. Fallout373

  5. #2825
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    fiftyseknek kedvezményesen eladó teljes HM2 és TN licnesz 2 gépre email átírással
    90$-ért
    don pro likes this.

  6. #2826
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Lenne javaslatotok arra, hogy egy konkrét ellenfél ellen akiről 1K-2K leosztásom van már, de konkrét lake-et nem láttam a játékán játék közben (vagy nem figyeltem), így gyakorlatilag semmi note-om nincs. hogy tudnék használható note-ot készíteni.
    Kerülgetjük egymást már egy ideje. Csak akkor ütközünk mikor cooler van.
    Standard játszik sok asztalon. Bubble-ig monster-ekkel dolgozik, ha össze szedi magát, akkor lazul, egyébként push-fold.

    Azon kívül hogy HMben rákeresek az illetőre, és leszűröm a "Saw Showdown = True" lapjait, majd végig nyálazom, van egyéb módszer?
    Esetleg más szempont szerinti szűrésnek van értelme? (limp; 3bet; +1limp v ?, cbet; ch/r)
    Állítsak egy ranget korai szakaszra, és egyet bubble-ra?
    Nem túl sok meló ez egy adott személy ellen? Megéri-e az időt ezzel tölteni v toljam inkább, amíg +EV vagyok?
    Játszam a statjait, és továbbra is cooler-kedjünk?
    Van aki skubizza a regeket?

    Én konkrétan szeretnék jobb lenni az adott szinten játszó playáknál, legyen az $3,5 v majd később a $15.
    (Jelenleg felesben $3,5-ön válogatás nélkül beülök bárkikhez, és $7 figyelem a már színezett playákat, és kettőnél több regre nem ülök. Így +EV-m megvan.)

    Hűűű de sok kérdésem lett

  7. #2827
    Fanatikus tag partycsabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Holdenper, a "színpad a tied"!!

  8. #2828
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Röviden:
    Felesleges. Eleinte úgyis TAG stílusban tolják, esetleg későbbi szakaszról (6-7 fő) nézegethetsz handeket, amikor restealelt, pusholt, vagy stealelt, de szerintem elég ha nagyjából képben vagy milyen stílusban játszik amikor közeledik a bubi, ha valaki elkezdi tologatni ezerrel, akkor ellene lehet lazábban callozni, ha meg valakinek nem változik a range lehet ugyanúgy tolni ellene mint korábban (persze a stackek változásának figyelembe vételével). Ha meg valaki szarik, és feszül, arra tolni kell ezerrel.

    Őszintén szólva, szerintem nem kell ennyit ezekkel foglalkozni. Turbónál még 7$-on is tele van fishsel a mezőny. Én nem table selecteltem soha, meg nem is elemezgettem ki játékosokat.

    Ha nem voltam benne biztos, hogy jó egy push, vagy egy call, akkor megnéztem SnGWizzarddal, vagy bepostoltam fórumba.

    Inkább arra menj rá, hogy havi minimum kétezer sng-t letolj. Szóval multitabling.

    Úgysem a regek ellen fogsz sokat nyerni (max a gyenge regek ellen), játssz ellenük jól, a fisheket meg alázd. De azért nem hiszem, hogy csak coolerekben kerülnek be a stackek regeknél, vagy nem elég erős a dinamika...Én emlékszem, hogy normálon (de szerintem turbón is) egy csomószor bekerült ilyen A3 vs 55, AT vs KQ, meg hasonló helyzetekben (steal-resteal, vagy push-call)
    $NoName$ likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #2829
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    off: én azt nem értem h miért keresel tavat?
    Maxxxika likes this.

  10. #2830
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Prizes Won over Tournaments Played.jpg
    tudom kicsi a minta , de azért csak elindultam felfele
    don pro likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •