Oldal: 73 / 87 ElsőElső ... 2363717273747583 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 721 - 730 (868) összesen
Like Tree45Likes

Téma: Laptop-os topic

  1. #721
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Na írok kicsit konkrétabbat, mert szétnéztem, és ár/érték arányban nekem ez szimpatikus, csak annyira nem értek hozzá, hogy azért alsókategóriás laptopok között jó-e (illetve elvisz-e szerintetek ongame 16-20 asztal+HM+skype+winamp+ongmachinet)

    Lenovo IdeaPad B580 59-344139

    processzor Intel Pentium Dual Core B950 2.1GHz, 3MB cache (59-344139)
    memória 8GB 1333MHz DDR3
    winchester 500GB 5400rpm
    grafika Intel GMA 3000
    kijelző 15,6" wide 1366 x 768 HD LED
    optikai meghajtó 8x DVD-író
    operációs rendszer DOS
    egyéb jellemzők: ujjlenyomat olvasó, 1 x HDMI 1080p kimenet, 1 x VGA kimenet, 1 x Gigabit LAN, 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, HD webkamera beépített mikrofonnal, külső mikrofon kimenet, sztereó fejhallgató kimenet, 1 × 6 in 1 univerzális kártyaolvasó, 2.7kg tömeg

    110K, 2 év lenovo márkaszervizes garival
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #722
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    8gb ram szerintem fölösleges.
    A pentium dual core cpu meg kicsit már outdated..
    Coix likes this.
    "Maradjmár, zsigerből játszom, statokat sem nézem!"

  3. #723
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na írok kicsit konkrétabbat, mert szétnéztem, és ár/érték arányban nekem ez szimpatikus, csak annyira nem értek hozzá, hogy azért alsókategóriás laptopok között jó-e (illetve elvisz-e szerintetek ongame 16-20 asztal+HM+skype+winamp+ongmachinet)

    Lenovo IdeaPad B580 59-344139

    processzor Intel Pentium Dual Core B950 2.1GHz, 3MB cache (59-344139)
    memória 8GB 1333MHz DDR3
    winchester 500GB 5400rpm
    grafika Intel GMA 3000
    kijelző 15,6" wide 1366 x 768 HD LED
    optikai meghajtó 8x DVD-író
    operációs rendszer DOS
    egyéb jellemzők: ujjlenyomat olvasó, 1 x HDMI 1080p kimenet, 1 x VGA kimenet, 1 x Gigabit LAN, 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, HD webkamera beépített mikrofonnal, külső mikrofon kimenet, sztereó fejhallgató kimenet, 1 × 6 in 1 univerzális kártyaolvasó, 2.7kg tömeg

    110K, 2 év lenovo márkaszervizes garival
    DOS-on elfut a HM?

  4. #724
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    DOS-on elfut a HM?
    igen.

  5. #725
    Tag enron avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás USA notebook garancia

    Üdv!

    Lehetőségem lesz USA-ban vásárolt notebook-hoz hozzájutni lényegesen olcsóbban mint idehaza vagy EU-ban. A kérdés már csak az, hogy ha probléma adódna a géppel, akkor vajon a garancia idehaza is érvényes vagy csak az USA-ban? Létezik egyáltalán "világgarancia" ? Két márkában gondolkodom, Lenovo és HP. A Lenovo oldalán találtam egy International Warranty Service-t (http://support.lenovo.com/en_US/deta...cID=MIGR-58926) , nem tudom vajon a hazai disztribútor mennyire lelkesedne ha beállítanék hozzá egy garis géppel hogy baj van vele.
    Akinek van ez irányú tapasztalata ossza meg legyen oly kedves, akár garis probléma érvényesítésről, vagy bármi ehhez kapcsolódóról.

    Üdv
    "A kártyások sosem halnak meg, csak másik asztalnál próbálnak szerencsét"

  6. #726
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen.
    de csak 6.22-on

  7. #727
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    A garancia az több mint valószínű, hogy csak kint él, nálunk nem ahogy googléba nézegetem.

  8. #728
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet enron eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Lehetőségem lesz USA-ban vásárolt notebook-hoz hozzájutni lényegesen olcsóbban mint idehaza vagy EU-ban. A kérdés már csak az, hogy ha probléma adódna a géppel, akkor vajon a garancia idehaza is érvényes vagy csak az USA-ban? Létezik egyáltalán "világgarancia" ? Két márkában gondolkodom, Lenovo és HP. A Lenovo oldalán találtam egy International Warranty Service-t (International Warranty Service Terms And Conditions (English)) , nem tudom vajon a hazai disztribútor mennyire lelkesedne ha beállítanék hozzá egy garis géppel hogy baj van vele.
    Akinek van ez irányú tapasztalata ossza meg legyen oly kedves, akár garis probléma érvényesítésről, vagy bármi ehhez kapcsolódóról.

    Üdv
    Bar nem laptop,de nemet iphonet siman szervizeltek nekem garanciaban itthon. A masik meg, a pixmaniatol rendeltem tobb cuccot is evekkel ezelott, es szinte egyikben se volt garilevel, es a szamlaval besetaltam az itteni forgalmazohoz,es siman kiallitottak a garijegyet. Szoval ha vilag/nemzetkozi garanciaval hirdetik, akkor tartjak is magukat hozza, legalabbis a Panasonic es Sony biztosan.

  9. #729
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Ígérem utoljára zargatom itt a hozzáértőket laptopos kérdéssel mostanában

    E kettő közül szerintetek melyik a jobb (mindenfélére, game is, de nem hardcore, szóval ha nem fut maxon a legújabb játék nem zavar, csak az ilyen 2011-2012-es játékok elinduljanak azért )

    Samsung NP300E5Z-S07HU Notebook paraméterei

    Dell Inspiron 3520 146234 Notebook paraméterei

    Illetve itt van néhány, valamennyivel olcsóbb. Az előbbi kettő jobb annyival, hogy megérje azt a +5-10-20-30K-t? És az összes közül ár/érték arányban melyik a legjobb?
    Nem sok évre tervezek. A lényeg, hogy most egy erős alsókategóriás masina legyen a birtokomban, amivel tudok grindolni, filmezni-netezni, és egy kis gamelés is mehet rajta (szóval ha az egyik egy kicsit jobb, de 10-15K-val drágább, akkor hajlandó vagyok lemondani arról a kis pluszról).

    HP Pavilion G6-1346sg LAPTOP, NOTEBOOK - HP Pavilion laptop

    Acer Aspire 5742G-382G32MN Notebook paraméterei

    HP 630 B7B29EA Notebook 6GB - Egyéb HP

    Acer Aspire 5733-382G32MN Notebook paraméterei

    Köszi előre is a segítséget!
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #730
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ígérem utoljára zargatom itt a hozzáértőket laptopos kérdéssel mostanában

    E kettő közül szerintetek melyik a jobb (mindenfélére, game is, de nem hardcore, szóval ha nem fut maxon a legújabb játék nem zavar, csak az ilyen 2011-2012-es játékok elinduljanak azért )

    Samsung NP300E5Z-S07HU Notebook paraméterei

    Dell Inspiron 3520 146234 Notebook paraméterei

    Illetve itt van néhány, valamennyivel olcsóbb. Az előbbi kettő jobb annyival, hogy megérje azt a +5-10-20-30K-t? És az összes közül ár/érték arányban melyik a legjobb?
    Nem sok évre tervezek. A lényeg, hogy most egy erős alsókategóriás masina legyen a birtokomban, amivel tudok grindolni, filmezni-netezni, és egy kis gamelés is mehet rajta (szóval ha az egyik egy kicsit jobb, de 10-15K-val drágább, akkor hajlandó vagyok lemondani arról a kis pluszról).

    HP Pavilion G6-1346sg LAPTOP, NOTEBOOK - HP Pavilion laptop

    Acer Aspire 5742G-382G32MN Notebook paraméterei

    HP 630 B7B29EA Notebook 6GB - Egyéb HP

    Acer Aspire 5733-382G32MN Notebook paraméterei

    Köszi előre is a segítséget!
    Nekem a mostani pár darab HP ami a kezembe akadt, attól ki lehetett kergetni a világból. Recseg, ropog, instabil. De ezt úgyis neked kell érezned, gondolom azért megnézed előtte egy boltban, hogy mennyire szimpatikus egyik vagy másik gyártó.

    Acerekről viszont újra meglepően jók.

    A dell és a samsung között nem látok annyi különbséget, hogy ne egy egyéni szimpátia döntsön. Ilyeneket azért fontos mérlegelni egy laptopnál:
    - melyik billentyűzete szimpatikusabb?
    - melyik kijelzője tetszik jobban?
    - melyik tapipadja kényelmesebb, van jobb helyen?
    - melyiken vannak azok a kimenetek (HDMI, USB3, SD-card stb) ami nekem kell?

    Játékokkal kapcsolatban, úgy látom itt a legjobb grafikus mag amit találhatsz, az az intel 3000-es, ennél csak rosszabbal rendelkezik a többi.

    Hát... keress rá egy-két youtube videóra, hogy egy adott game hogy megy ezen a grafikus magon. És semmit ne várj. De ilyen 2006-2008-as játékokat elvileg közepesen már visz
    Holdenper likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •