Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 10. 26

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2012. 10. 26

    Lapok:
    Játék: NLHE CG 6max
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: UTG+1
    Kis vak: $0.50
    Nagy vak: $1

    Az Ongame hálózaton játszol 6max cash gamet. Király párt kapsz UTG+1 pozicíóban, amivel emelsz $3-ig. A Button (23/18, 17% btn coldcall, 4% 3bet MP open, 58% ftoflopcbet, 50% wwsf, 21% wtsd, 600 hand alapján) és a nagyvak tart. J5T flopon a BB checkel, Te emelsz $7-ig, amit csak a Button tart. A J turnön ismét emelsz $14-ig, amit ellenfeled ismét tart. A riverre egy újabb kellemetlen kártya, 8 érkezik. Mit lépsz?



    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    ráadásul QQ-val 3betelt volna pre szerintem...

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 25.
    Hely
    Ria Ria Hungária
    Hozzászólások
    148

    Alapbeállítás

    azt honnan lehet tudni , hogy a legtöbb drawt bedobja turn-ön?

  4. #4
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    QQ-val fog 3betelni az asztaltól és a dinamikától függően de közel sem mindig. Onnét lehet tudni hogy a statisztikák és a mutatott kép alapján nem egy fish volt hanem egy átlag regular, aki a sima fd-ket és sorhúzókat befogja dobni mindig ezen a turnon. Egyedül a combo drawk maradhatnak, de ezekkel is néhány esetben raiselni fog a flopon.
    Rolowin likes this.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    a turn-t milyen megfontolásból beteljük? ha checkeljük a rivert, azzal blöffölési lehetőséget hagyunk a floatolóknak... ezt a handet már az elejétől nem így kellene megjátszani szerintem
    Fiatal likes this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Szerintem check/fold.

    Elég sokan bet/fold-oltak. Nem igen van olyan nálunk rosszabb kéz, ami megadna még egy tétet riveren, ezért nem hívnék.

    A c/callal-on gondolkodtam:
    Nálunk gyengébb kézzel szerintem nem igen hívna az ellen riveren, legtöbbször örülne, hogy mutathat, már ha van legalább egy párja. Kérdés az is, hogy blöffölne-e elégszer ahhoz, hogy érdemes legyen megadni? Ha értelmes az ellen, akkor nem ilyen rivert választ blöffre, mert sok elég erős olyan kezünk lehet (sor, set, két pár alakulhatott ki), amikor gondolhatja, hogy csak a flösveszély miatt nem hívunk riveren, de egy hívást azért megadnánk. Szóval itt elég kevés blöfföt várnék még a river kivárás után is.

    differentborder: engem is érdekelne, miért hívünk törnön? Ha nyugis river jön, akkor riveren bet/fold?
    Utoljára módosítva: thomyca által: 2012. 10. 26. 18:57

  7. #7
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a turn-t milyen megfontolásból beteljük? ha checkeljük a rivert, azzal blöffölési lehetőséget hagyunk a floatolóknak... ezt a handet már az elejétől nem így kellene megjátszani szerintem
    A ch/call nagyon rossz, teljesen elveszünk a partiban. A turn range előtt vagyunk és mégha a calling range ellen kicsit hátul is, mivel ch/callolni nem tudok én mindenképp betelek. Nem lesz value a riveren innét már soha ha nem javulunk és ch/callolni se fogunk tudni. IP amúgy inkább tetszene a chback a turnon de oop mindenképp betelem tovább. Nem mondom hogy hatalmas profitot fog termelni ez a spot.

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Na ja, nem lesz túl sok value a turn betben, főként ha azt feltételezzük, hogy csak a jobb draw-kal jön tovább, de nekem se tetszene a check/call, ingyen lapot adunk ha nem beteli a draw-it, ha meg beteli, akkor többnyire riveren is fogja, mert nem igazán lesz nálunk J. Csak akkor tenném ha nyugodalmasan check/callozok kettőt az ellenfél ismerete alapján.

  9. #9
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 01.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    "Bet/Fold180 (41.1%)"
    Értékért hívás?!! Létező legrosszabb.

    A Check/Fold és check/call közt szerintem csak a játék stílusunk más.

    Bet/fold és a check/call közti különbség:

    52es pot menyit hívunk és a check esetén mekkora betre számíthatunk?
    Szerintem hellyel közel ugyan annyit!!! A bent hagyott értéket pedig kiegyenlíti az elkapott blöff.Egyetlen 1 bet/rire blöfföt se hagyunk bent v fizetünk ki.
    Viszont minden alkalommal látjuk,hogy mivel motorozott.Ha 30-at tudok bettelni akkor tartani is tudok 30-at.Viszont ,ha úgy gondolom nem tudom és nem szabad tartanom,akkor viszont a check/foldra kellet volna nyomnom.

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    sajnos az ellenfél range tele van Jx-el. tízes, 5-ös szettel nem hiszem hogy csak megadott volna eddig, tehát marad a Jx, és a sd/fd, de azt bedobná turn-ön, így marad a Jx, szerintem valami gyenge kickerrel, ha ennyire passzívan játssza... kilences párt és a 22-44, 66-77-eket is... gyakorlatilag a Jx ami ezt játssza. gutshot-ok már flopon dobnának. szóval itt nem nagyon van sora, flush-e ebből a logikából kifolyólag... hát nemtudom, egy J-drillt lehet itt dobatni az érkező fd-vel riveren? Nem nagyon mi?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •