Oldal: 16 / 46 ElsőElső ... 6141516171826 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (457) összesen
Like Tree197Likes

Téma: Tyler reloaded - my way to the mid stakes

  1. #151
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    flop raise indoklása nagyon furcsa, turn betsize egyáltalán nem jó és a 3bet allin is ormótlan szar, és az elemzésedből úgy jön le, hogy szerintetek Kd-vel az ellenfélnek ezt le kéne calloznia.

  2. #152
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    na ja, az életben nem fog Kd-vel becallolni itt ok nélkül 100bb-t+, de minraiselni sem nagyon fog vele, ellenben rakás 1pár szerűséggel blöffbefordulhat ha úgy gondolja h riveren tud dobatni szettet meg kisflöst ami adott szituban sokkal több lehetett floppon mint nutflöss, a betsizeot is gyengeségnek vélheti. Ha meg mégis Kdvel v vmi flössel vitézkedik még mindig check-callolhat v vbetelhet riveren.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 10. 26. 23:19

  3. #153
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    most újranéztem azt a részt az edzésből,talán még utána is beszéltünk róla csak ment az action:

    info az ellenfélről azon kívül hogy a hülyébb regek közé tartozik (pont itt a move egész jó tőle mert kurvára kellemetlen helyzetbe hoz)
    sb steal 31%
    fold to 3bet 36%
    cbet:58%

    -pre:miközben beszéltük hogy mi legyen ment az idő és calloztam,amikor ő dobást mondott
    -flop raise-t nem veséztük ki,előtte beszéltük hogy nitnek látnak az ellenfelek
    -turn ha callolok a blöffjeit nem folytatja és a homlokomra írom hogy A vagy K flushom van,és value-t meg veszthetek ha olyan a handje amivel rábeszéli magát a callra (láttam már igen gyenge handekkel is tönkremenni és a coach is ismeri az ellenfelet)
    Utoljára módosítva: tylerhungary által: 2012. 10. 26. 23:11

  4. #154
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet tylerhungary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    -turn ha callolok a blöffjeit nem folytatja és a homlokomra írom hogy A vagy K flushom van,és value-t meg veszthetek ha olyan a handje amivel rábeszéli magát a callra (láttam már igen gyenge handekkel is tönkremenni és a coach is ismeri az ellenfelet)
    Ha a turn call-al homlokodra írod a K-A flöst, akkor mi értelme lenne minraiselnie K flössel?
    Blöff all in-t vár a nittnek látott ellenfelétől 100bb+-al turn minraise-re?
    chivasr911 likes this.

  5. #155
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    újranézem majd az egészet hogy mit beszéltünk a handről hátha még kiderül valami....illetve remélem hogy majd ő is leírja a véleményét...elég intenzív eszmecsere folyt. végig,meg bárki hibázhat...

    amúgy jogosnak tűnnek az érveitek,azért jó lenne ha még fény derülne más nézőpontra
    Utoljára módosítva: tylerhungary által: 2012. 10. 26. 23:32

  6. #156
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    hand elemzés: utg nagy fish,vakok is...lehet hogy egy kicsit laza az izolálása utg-nek (talán KTs+/pp+-től kellene),flop raise szerintem rendben van(call után 6,T,J,9 turnon is kérdésesebb lenne a helyzet)size lehet hogy nagy(esetleg mekkora ok?)de oesd-k,Ax-ek-től mindenféleképpen callt kapok,turn size-t próbálatam úgy belőni hogy callt kapjak és riveren is érezze magát comittednek

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($45.30) 227bb
    tylerhungary (CO) ($22.50) 113bb
    BTN ($20.93) 105bb
    SB ($17.63) 88bb
    BB ($14.67) 73bb

    Pre-Flop: ($0.30, 5 players) tylerhungary is CO
    UTG calls $0.20, tylerhungary raises to $0.80, 1 fold, SB calls $0.70, BB calls $0.60, UTG calls $0.60

    Flop: ($3.20, 4 players)
    SB checks, BB bets $0.50, 1 fold, tylerhungary raises to $4.70, SB folds, BB calls $4.20

    Turn: ($12.60, 2 players)
    BB checks, tylerhungary bets $3, BB calls $3

    River: ($18.60, 2 players)
    BB checks, tylerhungary bets $7, BB goes all-in $6.17

    Final Pot: $31.77
    tylerhungary shows


    tylerhungary wins $30.23 (net +$14.73)

    SB lost $0.80
    BB lost $14.67
    UTG lost $0.80

  7. #157
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    ezzel az 1/4 pot bettel csak azt éred el ennél az spr-nél, hogy ha drawja van megpróbál ráhúzni vagy simán eldobja a TJ-t és ha nem jön le akkor nem blufföli a rivert. ezzel az effektív stacksize-al x backelni is lehet a turnt, sokkal nagyobb eséllyel blufföli a blank rivert, mint ezzel a gay bettel, Ax-el meg úgysem fog xf-olni fél potért riveren.

    nyilván ez a line sem sokkal rosszabb, A-high boardot fish ellen nehéz elrontani full house-zal.

  8. #158
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    okés,persze nem nehéz fullal játszani azért raktam fel hogy van-e olyan lap ami ellen máshogy van max value és igazad van hogy turn ch esetén gyakran próbálkoznak be riveren...

  9. #159
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    a mental coaching óta nem nézek napi eredményt,hanem minden sessionből próbálom kihozni a maximumot limitált asztalszámon,csak a hónap utolsó napján akartam megnézni hogy hogy állok de nem bírtam ki

    ez csak nl20 most:


    lényegében nem játszok másképp csak emennyire down volt eddig most megfordult(vagyis ***** nagy up),illetve el is kerültek a cooler halmok meg nem basztak el minden szarral

    nem akarom áltatni magamat,ez is csak részeredmény és közel se játszok tökéletesen,tisztában vagyok avval hogy sok gyenge pontom van,de igyekszek tanulni és változtatni,szóval fejlődés mindenek elött!

    a mennyiség azért is csak ennyi mert mint írtam 3 napig kurvára fájt a fejem,szerintem ez a baszott hidegfront a hibás,már az elmúlt 1-2 évben előjött de ennyire még soha
    hónap végig koncentrált játék aztán összegzek és új célok

    GL!
    Utoljára módosítva: tylerhungary által: 2012. 10. 28. 23:24
    JociBalboa likes this.

  10. #160
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    szép Ese! mármint a csaj ;-)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •