Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás NL5 pre QQ raise, NL5 AA flop raiseel szemben

    Sziasztok, itt van számomra két kérdéses hand:

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    Predatorman (UTG) ($6.81) 136bb
    CO ($5.45) 109bb
    BTN ($1.21) 24bb
    SB ($5.02) 100bb
    BB ($4.93) 99bb

    Pre-Flop: ($0.07, 5 players) Predatorman is UTG
    Predatorman raises to $0.20, CO raises to $0.60, 3 folds, $0.4 to Predatorman ($6.61)?

    Nem tudom, hogy itt most mi lenne a jó lépés. :/ Ha 4betelem, akkor be is kell tennem ellene, ami szerintem nem lesz 50-50-nél jobb.

    Vélemény?


    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($12.34) 247bb
    Predatorman (UTG+1) ($5.51) 110bb
    CO ($6.53) 131bb
    BTN ($5.27) 105bb
    SB ($1.20) 24bb
    BB ($5.23) 105bb

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Predatorman is UTG+1
    1 fold, Predatorman raises to $0.20, 1 fold, BTN calls $0.20, 2 folds

    Flop: ($0.47, 2 players)
    Predatorman bets $0.35, BTN raises to $0.85, $0.5 to Predatorman ($4.96)?


    Itt mit csinálnátok?
    Csatolt képek Csatolt képek
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder tesla79 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    1. Szerintem ilyen kevés info-val nyugodtan dobható.
    2. Pfff, szörnyű de szerintem ezt is dobni kell.

    Még annyit okoskodnék, hogy ilyen kevés hand mellett, micro téten a note-ok sokkal fontosabbak mint a statisztikák. Amíg nem feltételezed, hogy maniac, addig ezeket lehet dobni. Maniac-ak ellen nyilván mindkettő call lenne...

    Nagyon illedelmes vagy, hogy kiveszed a nevüket a statokról... Én nem szoktam, az nagy bunkóság?

    Köszi, üdv. T79

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    A note-ok minden téten fontosabbak mint a statisztikák A neveket én se szoktam kivenni.

    A 2.-at simán el lehet hinni, amíg nincs infó. Az első 5 handed szerintem már plusszos 4bet/call-lesz legtöbb villain ellen.

  4. #4
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet tesla79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Szerintem ilyen kevés info-val nyugodtan dobható.
    2. Pfff, szörnyű de szerintem ezt is dobni kell.

    Még annyit okoskodnék, hogy ilyen kevés hand mellett, micro téten a note-ok sokkal fontosabbak mint a statisztikák. Amíg nem feltételezed, hogy maniac, addig ezeket lehet dobni. Maniac-ak ellen nyilván mindkettő call lenne...

    Nagyon illedelmes vagy, hogy kiveszed a nevüket a statokról... Én nem szoktam, az nagy bunkóság?

    Köszi, üdv. T79
    Nem tartom bunkóságnak, de a fórumon már láttam, hogy páran kiradírozták, gondoltam én is megteszem. Köszi a hszt.

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A note-ok minden téten fontosabbak mint a statisztikák A neveket én se szoktam kivenni.

    A 2.-at simán el lehet hinni, amíg nincs infó. Az első 5 handed szerintem már plusszos 4bet/call-lesz legtöbb villain ellen.

    Azért elég sokáig gondolkodtam a 2. handen, végül eldobtam. Későbbi leosztásokból úgy érzem, jól tettem, jó játékosnak tűnik.

    Köszönöm a véleményt.


    Megj.: Mindkettőt dobtam.
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  5. #5
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    A 2. hand elég érdekes,ha nálad lett volna a akkor szerintem mindenképp fold,így még meg van az esély,hogy CD-val raiselt de szerintem a dobás sem hiba,javulási esélyeid minimálisak a turnt meg még ugyanúgy meg fogja lőni.

  6. #6
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    1. Én allin mennék QQ-val és notelnám. Ilyet csak nagyon nit, 3-4%ban 3betelő ellenfél esetén dobnám.
    2. Nagyon szemét flop. Nem érdemes 3betelni, mert úgyis csak jobbal adnák meg. Fold.
    "A végtelenbe és tovább"

  7. #7
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet lumpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 2. hand elég érdekes,ha nálad lett volna a akkor szerintem mindenképp fold,így még meg van az esély,hogy CD-val raiselt de szerintem a dobás sem hiba,javulási esélyeid minimálisak a turnt meg még ugyanúgy meg fogja lőni.
    Kössz

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Én allin mennék QQ-val és notelnám. Ilyet csak nagyon nit, 3-4%ban 3betelő ellenfél esetén dobnám.
    2. Nagyon szemét flop. Nem érdemes 3betelni, mert úgyis csak jobbal adnák meg. Fold.
    1.hand
    Hát olyan 10%os 3betelős ribizlire én is visszanyomnám, de csak 37 hand van róla ugyebár, azt mondom nem kísértem a sorsom

    2.hand
    ugyanígy gondoltam én is
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 30.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    1. handben én call/donkot játszottam volna, ha a flopon nincs A/K lap. Azért egy ismeretlen ellen egy sima 3betre ne dobd el az UTG range-ed legerősebb lapjait.
    2. handben sajnos dobás.

  9. #9
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet Madve eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. handben én call/donkot játszottam volna, ha a flopon nincs A/K lap. Azért egy ismeretlen ellen egy sima 3betre ne dobd el az UTG range-ed legerősebb lapjait.
    2. handben sajnos dobás.
    Na majd legközelebb Kössz
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •