Oldal: 6 / 12 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (113) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Muchos Poker

  1. #51
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 08. 28.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Másnál sem működik a Muchos banking? Pedig már használtam korábban, akkor nem volt gond. Azt még ki tudom választani, hogy honnan hova utaljak, de utána már az összeg beírásához szükséges mező hiányzik, a next-re nyomva átdob a hagyományos deposit oldalra. Hagyományos úton, fenetudja hány százalékért meg eszemben sincs befizetni.
    Az adataidat hitelesítetted már? Előfordulhat, hogy addig letiltják ezt az opciót, amúgy nálam jól működik.

  2. #52
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 09.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy kellene MB-rol utalni a 888-ra, es akkor megjelenne a kifizetesnel a MB is? (kozben rajottem, hogy ez sem mukodik, mert az ideregisztralt email cimem, nem egyezik a MB-el )


    Nekem a legelso befizetesem Transfer Chips-el tortent, igy lehet, hogy minden elso befizetes bonusztol elestem? Mindig nyaggat, hogy vegyem igenybe a first bonuszt, es fizessek be penzt, de hat nekem mar van rajta penzem!!!

  3. #53
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 08. 28.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Én MB-ről utaltam be a Muchos cashierbe (központiba) és utána bankingnél megjelent mint kifizetési opció. A többiről kérdezd meg a supportot.

  4. #54
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Szerintem inkább az lehet a probléma,hogy az adataid nincsenek hitelesítve.Bár ez nagyon érdekes ez a 888as történet.Mert én utaltam át a muchosrol,majd kaptam egy ajánlatot a 888-tol 20 depora 20instant plussz szokásos freerollok..De a legérdekesebb,hogy letöltöttem a 888 szoftverét /nem a muchos 888at/ és azon is betudtam lépni.Szóval szerintem ez ilyen affilitate dologként működik a muchos és a 888 között

  5. #55
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    És akinek már van egy regisztrációja az elvileg önhibáján kívül multiaccountot csinál.Ennek utána kéne járnia valakinek...

  6. #56
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 19.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Kaptam egy emailt miszerint a Boss-on októberben lesz egy 5000 eurós rake race.Azt írja a link hogy a kliensen belül a Player Zone-ban kell jelentkezni.Nálam csak a szeptemberi race látszik.Még korai vagy elnézek valamit?

  7. #57
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 07. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Én is moneeybookers-szel fizettem be a 888-ra kértem a pénzt. Ott közölték, hogy ez nem számít befizetésnek, mert szerintük egy másik teremből utaltam át, így nincs welcome bónusz, ahhoz be kell külön még fizessek. Szerintetek...?

  8. #58
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 02.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    nem tudok belepni az enet-re, es a penzt sem tudom transferelni enetrol. a support szerint az egesz enet nem mukszik. ha vkinek minden rendben a tobbi halozatban, megkoszonnem, ha megnyugtatna

  9. #59
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Elég nagy változás történt a muchoson, belépés után le van írva pontosan. A lényeg, hogy ha PIV-es teremben játszott valaki, annak a pénze átkerült a PIV saját cashierjébe, ami teljesen független a muchostól.

  10. #60

Oldal: 6 / 12 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •