Oldal: 18 / 19 ElsőElső ... 816171819 UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (183) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Koroknai András a póker világbajnoki címért!

  1. #171
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    Szerintem is rettenetes kockazat, barmit is gondolt. *****ra nem eri meg itt ugralni. Csak a bloff ellen bloffol egyet. Mi a fenenek?mMikor eldobhatja es marad 70bb je... semmi kockazattal.

    Nagyon rovidzarlat kellett legyen, hogy ezt meglepje. Szopo lesz ezzel egyutt elni ....
    tylerhungary and lecso10 like this.

  2. #172
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    "ha meg a levelingről beszélünk
    hogy másodjára nem cold4betelt volna real hand nélkül, rendben is van, eddig stimmel, és amúgy tetszik is
    de ez ott megdőlt h az eredeti emelő 5betelt és szinte képtelenség abban a spotban ezt meglépni, tehát a leveling fölött áll, mert muszáj h őszinte legyen"

    Ok de akkor a 6bet all in is valami olyat mutat, hiszen ha az 5betre őszinte kell, hogy legyen akkor tudnia kell neki is hogy a másik is ezt tudja és olyan lappal fogja visszatenni amivel legjobb esetben is coint játszik.

  3. #173
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet tylerhungary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nézi valaki a kezdetektől hogy volt-e előzmény vagy milyen read-e lehetett?
    Néztem az elejétől, és volt már több 3 - 4betje Sylvia és Merson ellen is, cold 4betelt is előtte csak akkor dobott 5betre. Viszont ez a move kb. teljesen felesleges volt. Mersont nem tudom hová tenni, korábban SB -ről 3betelte Kori UTG emelését 26o -val (3,5x size vagy valami hasonló overbet), 4betre persze foldolt, majd pár handdel később Thomas ellen 4x over 3betelt AQs -el, stb. ott dobatott egy A2o -t, szóval simán el bírom képzelni, hogy ő azt gondolta, hogy neki short asztalon 80x BB -vel a legjobb játék a pre 5-6 bet allin AKs -el, főleg Kori ellen, aki azért már próbálta (volna) dominálni az asztalt korábban is. Továbbá azt sem értem, hogy ha Kori meglátásom szerint kb. 6 órán keresztül mutatott egy fegyelmezett, kellően agresszív, de átgondolt játékot, akkor miért kell a két nagyobb stack ellen aggróznia, mikor 6 handed vannak, és rajta kívül még van 3 kissebb stack is? Annyira felesleges volt, mert érzésem szerint volt edge fölöttük, postflop kétszer is lejátszotta Sylvia -t, (egyszer 3bet potban) meg a fiatal sráccal is dobatta a jobb handjét, akkor mi értelme ennek a csapkodásnak? Tényleg hatalmas kockázatot vállalt kb. egy face olyan range ellen rakta be a stackjét ami ellen alig van FE és ha mutatás lesz akkor majd játszik egy 70/30 -at kb. ICM öngyilkosság egyrészt, másrészt meg úgy vettem észre neki ez a deep játék jobban megy, mint a többieknek, szvsz elherdálta a stackjét.

    Mindenesetre grautlálok neki, hatalmas pénzt nyert újra, csak nagyon sajnálom, hogy (meglátásom szerint) ilyen csúnyát hibázott a végén, de majd talán mondd erről pár szót Ő is bővebben, a verseny után.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2012. 10. 30. 06:43
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  4. #174
    Lelkes újonc Ballage87 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 22.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    de akkor már nem számít
    mert ha 5betelt - majdnem 10millióig - és feltételezzünk, hogy őszinte(és előbb leírtam miért az) akkor már mindenképpen bekerül kori ellen, lényegtelen h mit akart előadni, le fogják callolni, tehát a light range-ét amibe a KQ is beletartozik dobni kell
    merson szemszögéből meg ha AA, KKba néz korinál, az cooler, de azt már meg kell adnia
    minden alkalommal, mikor eldobsz flop előtt egy 9es párt, Isten megöl egy kiscicát

  5. #175
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Igen az nem kérdés, hogy ezt túlvállalta Kori feleslegesen.Én a másik oldalt vizsgáltam, mert azért ez csak egy ME FT és nem feltétlen raknám fel a versenyem egy AKs-re ilyen stackek mellett. Főleg ha JJ+ a range.

  6. #176
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet chaab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen az nem kérdés, hogy ezt túlvállalta Kori feleslegesen.Én a másik oldalt vizsgáltam, mert azért ez csak egy ME FT és nem feltétlen raknám fel a versenyem egy AKs-re ilyen stackek mellett. Főleg ha JJ+ a range.
    Ezért mondtam, hogy Merson moveját sem bírom hová rakni, főleg, ha az előző leosztásokat is nézem, mikor UTG emelést 3bet/foldolt 26o -val 3,5x sizeal ha jól emlékszem, (??) lényeg, hogy over 3bet/foldolt, amiről Esfandiari egyből ki is jelentette, hogy blöff, és Kori is azonnal lezárta a partit egy 4bettel (nála 89 volt). Majd Thomas ellen asszem CO vagy BTN vs SB volt már nem emlékszem pontosan, AQs -t kapott, 4x over 3betelt, ezt se értettem, kb. mintha 2008at írnánk, hogy IP 3betelj 3-3,5x -et OOP meg 4-5x -et.

    Ezekre alapozva, meg hogy Kori ellen callolt 3betet T8o -val és hasonlók, simán el bírom képzelni, hogy ő itt 800BB -ért és 6bet allin menve is úgy gondolta, hogy az AKs az cooler lesz ha bekerül. Simán úgy gondoltam, hogy itt ilyen JJ+ rangek találkoznak, főleg Korinál gondoltam, aki ezelőtt sztem átgondoltan játszott, vagy nagyon alja ilyen TT+ AK esetleg AQs de az is már inkább blöff itt az én szemszögemből. Egy szó mint száz én csalódtam egy kicsit, és szerintem ez nem volt okos dolog, igazából egyik fél részéről sem, de Mersont 6handed agresszív játékos ellen ilyen dinamikával még meg tudom érteni, sokkal jobban, mint Korit.

    Megyek aludni Remélem azért még lesz részünk hasonlóban,d e akkor legyen jobb a vége!
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2012. 10. 30. 07:03
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  7. #177
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Igen én is meglepődtem.Előtte még verseny elején call volt ugyanígy 88-al később 99-el.Igaz volt A7o 3 betje is, de simán elengedte 1x az 5betre ezért számomra erőt mutatott.
    Így a másik oldalt is kérdőjelesnek gondolom.

    Kori meg ha úgy gondolkozott, bevállalja, hogy kicsi az esély AA-ra KQ-val pedig fogja a KK,QQ-t így azoknak is kisebb az esélye akkor JJ vagy AK lehet esetleg amivel megadná de ebben a 6betet 80bb all in szituban ezeket is simán el lehet engedni és be tudja húzni a kasszát mutatás nélkül.

    Én is megyek aludni a többit felvételről megnézem.

  8. #178
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Sajnos bent ragadt pár milla Korinak.
    Kíváncsi vagyok mit fog erről nyilatkozni, nem hiszem hogy felhőtlen az öröm.
    Utoljára módosítva: $NoName$ által: 2012. 10. 30. 07:28

  9. #179
    Tag tics avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 26.
    Hely
    Hajdúnánás
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Hát ezt túl játszotta , talán kisebb párban (TT,JJ) reménykedett.
    de az is lehet hogy régi jó magyar szokás szerint már elégedett volt az elért eredménnyel és belement egy nagyon kockázatos partyba, ha azt meg nyeri akkor ultra-agro módban lesöpör mindenkit , és nyeri a versenyt.
    Azért a főtáblára jutás is hihetetlen nagy dolog, le a kalappal (de hát Ő is emberből van és hibázhat).
    Az Ász pár legyen veletek. Fallout373

  10. #180
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 10.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Sylvia nagyot húzott az előbb.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •