Oldal: 5 / 21 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (204) összesen
Like Tree339Likes

Téma: Koroknai András 6. helyet szerzett a WSOP Main Eventen

  1. #41
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 15.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miert kell majdnem mindenkinek azt hajtogatni h igy volt szar, meg ugy volt szar a move?Nem tudhatjatok mi jatszodott le a fejeben, abban az adott spotban, milyen historyval stb.


    Inkabb oruljetek a sikernek

    Minden tiszteletem Kori-é, de ebben a szituban nem játszott jól a 5 bet miatt. A stack miatt, meg pláne, mert gyak egy jó stratégiával simán Hu-t játszhatott volna és ott már garantált 5 misi és kötetlen játék az ő stílusával nézve.

    Egy ilyen szituban egy jó játékos 10/9-el dob és nem teszi fel két lapra az egész versenyét.
    Gondolom egy 5bet után te is dobtál volna egy ilyen szituban ?

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Duzzogo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyönyörű KQ megjátszás wsop főverseny döntő asztalán
    Icipicit elrontottad kedves Kori! De gondolom ezt már te magad is tudod, és az érzelem mentes kivonulásod vagy az interjúd már csak hab a tortán.
    Ennyi.


    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miert kell majdnem mindenkinek azt hajtogatni h igy volt szar, meg ugy volt szar a move?Nem tudhatjatok mi jatszodott le a fejeben, abban az adott spotban, milyen historyval stb.


    Inkabb oruljetek a sikernek
    Senkisem tudja csak Ő, ez igaz. Viszont aki nézte a streamet annak egyértelmű volt, hogy Merson általában (a gyengébbek kedvéért: az esetek nagy többségében) nem szarral gurigázik. Ha szerinted egy 5bet után jó volt a push, OK. Ez a te gondolkodásod, logikát, whatever. A többség szerint viszont szar játék volt, pláne ilyen deep szituban és főként a ME FT-n.
    Egyébként tégy fel magadnak egy kérdést; "ha nem Koriról - hanem valamelyik amerikai playaról lenne szó, ugyanilyen vehemensen védeném ezt a játékot?" A választ szerintem mindketten tudjuk...
    Amellett, hogy minden bizonnyal kiváló játékos vagy, túl sok objektívitás nem szorult beléd. Ezen persze lehet javítani, ha akarsz.

    A nyereményéről: úgy hallottam, hogy nem lesz az egész az övé, mert eladott magából százalékot. Nem tudom, hogy erre miért lett volna szüksége, viszont jó volna tudni, hogy igaz-e. Ezt valaki megtudja erősíteni vagy cáfolni?

  3. #43
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet BIGDADY eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden tiszteletem Kori-é, de ebben a szituban nem játszott jól a 5 bet miatt. A stack miatt, meg pláne, mert gyak egy jó stratégiával simán Hu-t játszhatott volna és ott már garantált 5 misi és kötetlen játék az ő stílusával nézve.

    Egy ilyen szituban egy jó játékos 10/9-el dob és nem teszi fel két lapra az egész versenyét.
    Gondolom egy 5bet után te is dobtál volna egy ilyen szituban ?
    En nem tudom, nem vok mtt-s Jo picit kacsulgatok neha mtt-ken, de az elenyeszo es azt sem lehet mondani h elo mtt pro lennek, szal igy skippelem a valaszt,neten keresztul mindig konnyebb okoskodni

  4. #44
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Egyetértek Marioval, nem az a kérdés, hogy milyen lapja van a Korynak, hanem, hogy milyen a range, amivel 5 betel, de foldol a cl egy 80BB-s pushra. Nem értek hozzá, de az AKs-t én lehet, hogy eldobtam volna, hiszen, miért tegyek fel rengeteg sok pénzt egy "húzólapra". Pláne, amikor shortstackek is vannak az asztalon. Tehát a kérdés az, hogy mivel adtok meg egy szituációban cl-ként? Sztem read is kellett hozzá.

    A másik oldalon viszont 6 bet olléhoz ez volt a legrosszabb lap.

  5. #45
    Tag RMVernyul avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 12.
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    Kemény itt 1-2 hozzászólás, kicsit olyan érzésem van, mint amikor Birs-t savazták, mert "csak" 4. lett az EPT-n...
    Olyan ez, mint amikor a kettőt gumilabdába dekázó gyerekek fikázzák Ronaldót vagy Messit, mert kapufát rúgott.
    Grat Kori!
    Pat, sup sup, báró and 2 others like this.
    "Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." /Petőfi Sándor/

    Some people get confused if a sentence does not end as they potato...

  6. #46
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Mr Chaotic: Masok zsebeben nem szep dolog turkalni

  7. #47
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 25.
    Hozzászólások
    478

    Alapbeállítás

    Idézet RMVernyul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kemény itt 1-2 hozzászólás, kicsit olyan érzésem van, mint amikor Birs-t savazták, mert "csak" 4. lett az EPT-n...
    Olyan ez, mint amikor a kettőt gumilabdába dekázó gyerekek fikázzák Ronaldót vagy Messit, mert kapufát rúgott.
    Grat Kori!
    +1
    A pókerben alap: ő pénze, ő játéka, ő döntése. Betolta KQ-val, a sok micro grinder meg utólag fikázza. Vicc! Ébresztő emberek!
    Respect Kori, GG!
    Utoljára módosítva: mzoleee által: 2012. 10. 30. 11:22
    sup sup, mátííí and Való like this.

  8. #48
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mr Chaotic: Masok zsebeben nem szep dolog turkalni
    Fogalomzavarban vagy. Nem azt kérdeztem, hogy milyen háza-autója-ékszerei vannak, vagy hogy milyen helyekre utazik?

    A pletyka valóságalapja érdekel, semmit több.

  9. #49
    Fanatikus tag burinho avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Hely
    Redditch
    Hozzászólások
    428

    Alapbeállítás

    egyesek itt vagy mocskosul irigyek, vagy totálisan idióták.
    "én a helyében nem így játszottam volna.." meg hogy " gyenge játékos..."
    Ezekről egy dolog a véleményem: Tudom, hogy te nem így játszottad volna!!! Azért ült ott Kori a döntőben, mert ő nem úgy játszik mint te!!!

    Merész vállalkozás volt Kori részéről az AI, de ha csak azt nézzük, hogy ő ült a legjobban a lapjain, róla alakult ki a legfeszesebb imidzs az asztalnál, én fura megadás volt Merson részéről. Aki túlértékelte a lapját ebben a helyzetben az pont nem Kori volt. 80BB-t 6 bet allinra megadni AKs-el szerintem őrültebb, mint light 6bet (blöff) All In menni KQo-val. Ha esélyem lenne rá, feltenném a kérdés Mersonnak, hogy "Ugyan mire tetted Korit?" Ilyen simán feltenni a versenyét a flipre a Main Event döntőjében 6 főnél, az asztal leginaktívabb játékosa ellen (még ha csak lapsivatag volt) ...

    Sebaj Kori, egy ország büszke rád!!! MAX RESPECT!!!

    /A fanyalgók meg majd jövőre megnyernek talán egy freerolt!! /
    Utoljára módosítva: burinho által: 2012. 10. 30. 11:26
    Coix, L.T., bkrisz78 and 9 others like this.
    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

  10. #50
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 02.
    Hely
    Erd
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Eloszor is hatalmas grat.

    Probaljuk mar egy kicsit az amerikai gyerek oldalarol nezni a dolgot.
    Lehet nem jol latom de nekem a preflop jatek alapjan Korynal AA vagy KK vagy AK de legrosszabb esetben is QQ, JJ.

    Hat ez megadni egy AKval szerintem nagyon meleg...

Oldal: 5 / 21 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •