Oldal: 6 / 21 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (204) összesen
Like Tree339Likes

Téma: Koroknai András 6. helyet szerzett a WSOP Main Eventen

  1. #51
    Team Hero Katzorka avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hozzászólások
    194

    Alapbeállítás

    Alapvetően nem rossz amit Kori csinált de KQo-nál szerintem jobb lap kell egy ilyen összetett move kivitelezéséhez. Ha lecallolják a pusht:
    KQo 20.75%
    QQ+, AKs, AKo 79.25%

    Egy Axs sokkal jobb erre a célra, jobb a blocker határ is:
    Axs 29.72%
    QQ+, AKs, AKo 70.28%

    Merson szerintem tökéletes tisztában van az imagével, ritkán fog ilyet blöffölni főleg ilyen pozokban. Egyébként nagyon jól csinálta, hogy csak 5betelt és nem pusholt. Ha 5betel Kori beverheti blöffből pont ilyen lapokkal, míg ha pushol kb QQ+ call range ellen megy. wp

    Szerintem nem kellett volna ennyit kockáztatni úgy hogy voltak még nála sokkal gyengébbek és kisebb stacküek. Igazából nem az én dolgom, meg nem az én pénzem bánta, de mikor lesz még egy ilyen lehetősége az embernek, hogy egy kis türelemmel ennyi pénzt keressen?

    Ettől függetlenül megértem a játékát és grat Kori !
    Utoljára módosítva: Katzorka által: 2012. 10. 30. 12:26
    Coix, tRomf29 and sup sup like this.

  2. #52
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Emberek! Szedjük már össze magunkat! Ő ült ott, ő tudta, hogy mit miért csinál és a sok profi hozzászóló és "nyerő regulár" aki itt savazza korit az nehogy azt képzelje már, hogy nem tudta kori mit csinál!
    Én sem mentem volna AI, de ezt csak innen a gép elől mondom.
    Abba a szituba és a playák ismeretébe biztos, hogy tudta kori mit csinál.
    Ja és ha hibázott is az kit érdekel, 1.6M$ a nyereménye a hibájáért! GG
    tRomf29 and ZsoleszAK47 like this.

  3. #53
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 15.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet mzoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1
    A pókerben alap: ő pénze, ő játéka, ő döntése. Betolta KQ-val, a sok micro grinder meg utólag fikázza. Vicc! Ébresztő emberek!
    Respect Kori, GG!
    Azért ez a micro grinder elég cinikus duma. Hány ember játszik jól KKT szerint, de ha állandóan lemákolják, akkor nehéz szintet lépni. Azzal szerintem mindenki tisztában van, hogy a mai világban már nagyon kevés a fish, akár már az nl10-es asztalokon is. Lényegében az esetek 80%-ban a szerencse dönt. Ha megnézed Kori játékát az egész ME-n, akkor látni fogod, hogy nagyobb részt a szerencsének köszönheti, hogy idáig jutott és nem a jó játéknak.Ezért volt kár egy ilyen szituba belemennie.
    Szigi likes this.

  4. #54
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 01.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Szerintem mindegyikük megnézte a LA döntőjét ,és szépen felkészültek belőle.
    tRomf29 likes this.

  5. #55
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    Idézet BIGDADY eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ez a micro grinder elég cinikus duma. Hány ember játszik jól KKT szerint, de ha állandóan lemákolják, akkor nehéz szintet lépni. Azzal szerintem mindenki tisztában van, hogy a mai világban már nagyon kevés a fish, akár már az nl10-es asztalokon is. Lényegében az esetek 80%-ban a szerencse dönt. Ha megnézed Kori játékát az egész ME-n, akkor látni fogod, hogy nagyobb részt a szerencsének köszönheti, hogy idáig jutott és nem a jó játéknak.Ezért volt kár egy ilyen szituba belemennie.
    mondd azt plz, hogy ezt csak viccből írtad.
    danfiu, L.T., qwertibie and 8 others like this.

  6. #56
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 13.
    Hely
    Törökszentmiklós
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Meg ennyi rosszindulatu es irigy embert... (Tisztelet a kivetelnek). Gondolom ti minden hand-et hibatlanul jatszotok meg, azert van az hogy otthonrol, a szoba sarkabol kritizaltok es nem a WSOP FT mellol... Khm...

    Szep volt Kori, egy orszag buszke rad!

  7. #57
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Respect Korinak a FT-ért, meg a hatodik helyért, szép volt. Az első magyar a WSOP ME döntő asztalán, ezt senki nem veheti el tőle, mint ahogy az $1.6M-t sem.

    KQ-ra viszont sztem igenis hiba volt feltenni a versenyt. Pláne, ha edge van mindenkin.
    3 short stack, 80bb... Tuti adódott volna ennél jobb lehetőség később.
    Aki azt mondja, hogy jó volt Kori gondolatmenete, mert KQ blokkolja KK-t és QQ-t, de Merson megadása AK-val meg rossz döntés volt, annak annyit mondok:
    Ha Kori gondolkodhat úgy, hogy KQ blokkol QQ-t KK-t, akkor Merson meg azt gondolja AK-lyal, hogy ő blokkolja AA-t KK-t, szóval ilyen alapon akkor az ő megadása is teljesen jogos. Flipre számít, ha megnézzük mennyi chip volt a potban akkor simán jó a megadás.

    4bet után dobhatta volna Kori szvsz.
    MrChaotic likes this.

  8. #58
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    Idézet Sindu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha Kori gondolkodhat úgy, hogy KQ blokkol QQ-t KK-t, akkor Merson meg azt gondolja AK-lyal, hogy ő blokkolja AA-t KK-t, szóval ilyen alapon akkor az ő megadása is teljesen jogos. Flipre számít, ha megnézzük mennyi chip volt a potban akkor simán jó a megadás.
    csak az sem mindegy, hogy TE pusholsz, vagy TE callozol, imo.

    az interjúban egyébként ha jól emlékszem mondja is, hogy Ő sem tudja hogy valóban jó volt-e a push, abban a pillanatban azonban ezt érezte jónak. lehet a következő 9 hasonló szituban máshogy döntene. én csak az egyes emberek hozzáállását nem értem, amikor azonnal szerencsefiának neveznek egy ilyen játékost. lehet vitázni, de pár ember kicsit változtathatna a stílusán.
    tRomf29 likes this.

  9. #59
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak az egyes emberek hozzáállását nem értem, amikor azonnal szerencsefiának neveznek egy ilyen játékost. lehet vitázni, de pár ember kicsit változtathatna a stílusán.
    Teljesen std. A fikázók nagy része hobbijátékos. Ez mindent elmond.

    Grat Korinak!
    Arsen, bkrisz78, zeoos77 and 3 others like this.

  10. #60
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én csak az egyes emberek hozzáállását nem értem, amikor azonnal szerencsefiának neveznek egy ilyen játékost. lehet vitázni, de pár ember kicsit változtathatna a stílusán.
    Ebben teljesen egyetértünk, szégyellhetik magukat.

Oldal: 6 / 21 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •