Oldal: 7 / 21 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (204) összesen
Like Tree339Likes

Téma: Koroknai András 6. helyet szerzett a WSOP Main Eventen

  1. #61
    Idegen adambarttt avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 06.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Szép volt Kori!
    "C'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui"..

  2. #62
    Fanatikus tag kukiszabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Idézet BIGDADY eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ez a micro grinder elég cinikus duma. Hány ember játszik jól KKT szerint, de ha állandóan lemákolják, akkor nehéz szintet lépni. Azzal szerintem mindenki tisztában van, hogy a mai világban már nagyon kevés a fish, akár már az nl10-es asztalokon is. Lényegében az esetek 80%-ban a szerencse dönt. Ha megnézed Kori játékát az egész ME-n, akkor látni fogod, hogy nagyobb részt a szerencsének köszönheti, hogy idáig jutott és nem a jó játéknak.Ezért volt kár egy ilyen szituba belemennie.
    no money in poker, even nl10 is solid

    azt nem értem h az ilyen arcok, miért nem inkább a rulettakadémia.com-ra postolgatnak serényen...
    Utoljára módosítva: kukiszabi által: 2012. 10. 30. 12:52
    bigacsiga, L.T., qwertibie and 4 others like this.

  3. #63
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 25.
    Hozzászólások
    478

    Alapbeállítás

    Idézet BIGDADY eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ez a micro grinder elég cinikus duma. Hány ember játszik jól KKT szerint, de ha állandóan lemákolják, akkor nehéz szintet lépni. Azzal szerintem mindenki tisztában van, hogy a mai világban már nagyon kevés a fish, akár már az nl10-es asztalokon is. Lényegében az esetek 80%-ban a szerencse dönt. Ha megnézed Kori játékát az egész ME-n, akkor látni fogod, hogy nagyobb részt a szerencsének köszönheti, hogy idáig jutott és nem a jó játéknak.Ezért volt kár egy ilyen szituba belemennie.
    Lol, no comment!
    tRomf29 likes this.

  4. #64
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    engem meglepett hogy KQ-val esett ki... ezzel nem azt mondom hogy hibázott, azt döntse el Phil Galfond, Ivey, vagy valami top pro, csak én nem mentem volna AI KQ-val. De azért szép eredmény, gratulálok! Történelmet írt!!!!!!!!!!!! 6. hely!!! Az ám a nem semmi! Phil Ivey "csak" a 9. lett annak idején
    Utoljára módosítva: vadallat által: 2012. 10. 30. 12:52

  5. #65
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Amennyiben Kori behúzta volna azt a 25-75-öt, s masszív chipleaderként átgázol a mezőnyön, mindenki sztárolná, senki nem beszélne már erről. Hozott egy döntést, nem nyert vele, visszagondolva valószínű másképp csinálná, de nincs 2. esély, ennyi a történet. Fölösleges vitázni, mit kellett volna és mit nem. (Talán ezen az FT-n egy egyszerű ABC póker lett volna a legkifizetődőbb.)
    Először őrültségnek és agyrémnek tűnt nekem is, de mostanra azt kell mondjam, az AKs icm szerint sima dobás itt.

  6. #66
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    furi, Monte Carlo-ban mindenki bélabákszít szidta meg az AK-t . . .
    gerapapa, fejes1988, Arsen and 7 others like this.

  7. #67
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    nem tudom már ki írta, hogy

    "dánfiu te szerinted lehet jó lépés volt, de a többség szerint nem..." (valami ilyesmit)

    de végülis az a többség sose lesz összesen olyan tudású, mint dánfiu. nem érdekes ha elolvassa az a bizonyos illető mégegyszer a hsz-ét? aki egy kicsit is jobb játékos, és nem micro limites az valamilyen természetfeletti okból kifolyólag nem látja orbitális fx&@zságnak Kori lépését. csak nekem érdekes? de egyébként folytassátok nyugodtan, nagyon komálom olvasni az ilyen cikkekhez tartozó hsz-ek tömkelegét, mert nagyjából értelmetlen az egész...legalábbis szerintem élő versenyről...mert ezen az FT-n (vagy akármelyik óriási verseny FT-jén) nem is a lapokkal játszanak az emberek, hanem egymás idegeivel, tell-jeivel, pozíciójukkal...a lapjuk másodlagos... (vagy én is hülyén gondolom...de nagyon )

  8. #68
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Szerintem azzal, hogy valaki nem ért egyet a handdel, vagy valaki szerint nem volt jó játék nincs semmi baj.A baj azzal van, hogy nem adják meg a tiszteletet Koroknainak, pedig nagyon szép eredményt ért el, és a kritizálók 99% még beülni se fog soha WSOP ME-re, nemhogy FT-re jutni.

    Előtte volt egy parti,Merson 1M-ig emelt,Silvya 2,6M 3b, Koroknai 4,85 4b, Merson fold, Sylvia 5b-jére meg foldolt.

    A kieső hand is nagyon hasonlít erre, csak itt a light cold 4bet után light 6bet allin ment. Itt 18,5M potra pusholt 35M-et cold4bet utáni 5betre. Nem voltam ott, nem is alkotok véleményt, de szerintem itt csak az a kérdés, hogy lesz-e elégszer light Merson 5betje, és fog-e elégszer dobni 6bet pushra (belevéve a history-t, 3betek, 4bet, cold 4bet fold stb).
    Ha ott abban a légkörben, abban a pillanatban Koroknai úgy érezte, hogy jó, és van "töke" megcsinálni, akkor megkell lépni.
    Én spec sokkal jobban utálnám magam, ha el 3-4-5betfoldolgatnám magam 4-5. helyig a győzelem esélye nélkül, mintha nem mernék meglépni egy olyan move-ot, amit az ösztöneim, megérzéseim, telljeim sugallnak, mégha nem is biztos, hogy jó.
    De gondolom eljutni ide is csak úgy lehet, ha bízol magadban, hallgatsz a megérzéseidre, és meglépsz mindent, amit jónak érzel. Ja meg párat kell makkolni is

    Ez nem okoskodás, csak egy vélemény.
    Hatalmas grat!
    Arsen, Theci85, bakyka and 3 others like this.

  9. #69
    PSOP III. bajnok benya avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    222

    Alapbeállítás

    "

    furi, Monte Carlo-ban mindenki bélabákszít szidta meg az AK-t . . .

    "

    nekem is pont ez jutott eszembe, pedig az csak egy sima sztenderd cold4betshove volt...
    tRomf29 and svedlany like this.

  10. #70
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudhatjatok mi jatszodott le a fejeben

    "bebaszom, hátha dob"
    Neomorf, Axe, fejes1988 and 33 others like this.

Oldal: 7 / 21 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •