Oldal: 11 / 21 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (204) összesen
Like Tree339Likes

Téma: Koroknai András 6. helyet szerzett a WSOP Main Eventen

  1. #101
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 09. 13.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    én azért annak örülök,h egy magyar képviselt bennünket volt egy ilyen nívós eseményen..
    Arsen and RMVernyul like this.

  2. #102
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Én szimplán csak gratulálni szeretnék Korinak! Örülök, hogy szurkolhattunk neki. Bárki másnak is szívesen fogok szurkolni a jövőben a hozzászólók közül hasonló szituációban...
    (igaz, nekem nincsenek olyan jó melleim, mint rockettnek - csak hogy én is jól beszóljak valakinek, mert olyan kedvem van )
    My Daddy can bluff your Daddy

    "Mivel én jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren"

  3. #103
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    feketeS: ez már a bullshit generator 3.0?
    Én kérek elnézést azért, hogy próbálok partit elemezni. Legközelebb majd én is 1 soros válaszokat írok, mint te, az tényleg jobb a közösségnek. Egyáltalán nem állítottam, hogy az elemzésem helyes, biztos vannak benne hibák, de legalább megpróbáltam lemodellezni a partit a rendelkező infók alapján, illetve rávilágítani arra, hogy mik azok a dolgok, amik miatt jó move lehet az allin. Felteszem, nem vagyok egyedül azzal az állásponttal, hogy mondjuk te elemezd a partit. Oké, hogy néha fetrengve röhögősek a postjaid, de ilyenkor jöhetne 1-1 elemzés is, mely rávilágít mondjuk arra, hogy mik a baromságok az elemzésemben, és mondjuk mindezt nem ironikusan, vagy 2 szóban. Peace
    Romsy likes this.

  4. #104
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 01. 14.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Amazing tweet from Negreanu :

    Merson wins that pot and my phone rings. It's @phil_hellmuth "They are just giving him chips man! I'm going to finish 2nd again" HAHA!

  5. #105
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én kérek elnézést azért, hogy próbálok partit elemezni. Legközelebb majd én is 1 soros válaszokat írok, mint te, az tényleg jobb a közösségnek. Egyáltalán nem állítottam, hogy az elemzésem helyes, biztos vannak benne hibák, de legalább megpróbáltam lemodellezni a partit a rendelkező infók alapján, illetve rávilágítani arra, hogy mik azok a dolgok, amik miatt jó move lehet az allin. Felteszem, nem vagyok egyedül azzal az állásponttal, hogy mondjuk te elemezd a partit. Oké, hogy néha fetrengve röhögősek a postjaid, de ilyenkor jöhetne 1-1 elemzés is, mely rávilágít mondjuk arra, hogy mik a baromságok az elemzésemben, és mondjuk mindezt nem ironikusan, vagy 2 szóban. Peace
    valóban nem volt szép dolog ironizálnom.

  6. #106
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Mindez oké, de mi történt a verseny további részében? Minimálisan annyi infó nem ártana, hogy ki fog holnap headsupolni. Vagy még zajlik a küzdelem?
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  7. #107
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Én a döntőből 1 db leosztást láttam. Reggel mikor felkeltem az első dolgom az volt, hogy bekapcsoltam a gépet és nyitottam meg az első streamet ami be volt linkelve. Éppen Sylvia 3betelte Mersont amit Kori 4betelt.... Tudja mindenki.... Szóval a kiesésére keltem sajnos.

    A teljesítményéhez csak GRATULÁLNI lehet! Nem olvastam vissza de látom megy a vita... Szomorú! Főleg, hogy olyan emberek teszik akik a repülőre sem tudnának felülni nem hogy a 10K-t becsengetni! Gondolkozzatok már el!

    Már tuti nem így játszaná meg Kori sem! Én sem így játszottam volna! Én 4bet/foldoltam volna! De én egy senki vagyok Kori meg WPT-t nyert! Meg utólag nagyon könnyű mindenkinek okosnak lenni!

    A cocain feliratot pedig nem hagytam volna hogy kitakarják!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  8. #108
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Nem, félreértesz. Semmi gondom az iróniával, imádom a posztjaid nagy részét . Csak azzal van bajom, hogy ilyen esetekben anélkül gúnyolsz ki, hogy bármiféle indoklást írtál volna, akár előtte, akár utána. Sokkal jobb játékosnak tartalak magamnál, és épp ezért örülnék neki, ha te is részletesen elemeznéd a partit, vagy csak megindokolnád milyen hülyeséget írtam a saját elemzésemben. Végülis csak azért vagyok itt, hogy tanuljak, és gondolom sok fórumozó is így van vele.
    Ismétlem ,semmi bajom a stílussal, csak mondjuk 20-25 db irónikus posztra juthatna mondjuk 1 stratégia jellegű, főleg 1 ilyen megosztó handnél.

  9. #109
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 29.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    522

    Alapbeállítás

    ezen a handen *****ra nincs mit elemezni, Kory ugy erezte Greg light lesz (mint elotte Sylvia is az volt QJvel, amit nyilvan tudott...), bebaszta, hatha dob, hat nem volt light...
    ez h itt sok hobbyjatekos mit ir teljesen lenyegtelen, megint elojon a tipikus magyar mentalitas...
    naggeri, Arsen, bkrisz78 and 1 others like this.

  10. #110
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    fúú mennyi MTT Maaaster van itt.
    grat Kory. Tökös volt, meghúzta, most nem jött be, de ki tudja hányszor ment ilyen move-ok miatt tovább a main eventen.
    egyártelmű h. nem a pénz motiválta, hanem a győzelem, és ezzel szerintem semmi baj sincs.
    Pavert and svedlany like this.

Oldal: 11 / 21 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •