Oldal: 13 / 21 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (204) összesen
Like Tree339Likes

Téma: Koroknai András 6. helyet szerzett a WSOP Main Eventen

  1. #121
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Jó mindent meg lehet magyarázni mert hát "más a leveling/skill/history" a WSOP ME-n. Néz fel egyébként külföldi fórumokra és láthatod, hogy elfogulatlanul, miket gondolnak az emberek.

    Egyébként még egyszer gratulálok Korinak tényleg történelmet írt, de a véleményemet tartom ez van.

  2. #122
    Fanatikus tag zeoos77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Külföldön nyert nyereménynél választhat a játékos, hogy ott adózza le, vagy belföldön. Amcsiban sokkal kedvezőbbek a feltételek, nyilván ott fogja leadózni. Már bocs.
    Feltéve ha van a két ország között megállapodás.
    Már bocs.

    Argentína+1

  3. #123
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Az Amcsi adózási feltételeket leírná valaki egyébként, hogy miért sokkal kedvezőbbek, mint a magyar, mert például azt tudom, hogy az NHL, NBA stb játékosok majdnem a fizetésük felét leadózzák. Kíváncsiságból kérdezem csak és bocs ha off.
    zeoos77 likes this.

  4. #124
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet Argentína eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez sajnos nem ilyen egyszeru...
    Hmmm. Pedig biztos vagyok benne, hogy valahol ezt olvastam, és 99%, hogy a PA-n egy hasonló ügynél írta vki kompetens.

  5. #125
    Fanatikus tag zeoos77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet fkf131 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teszem azt eladsz 50%-ot, és nyersz 1,6m-et. Komolyan odaadsz 800-k-t a befektetőknek, és a saját 800k-dból fizetsz az 1,6m után adót?
    Nem értek az adokhóz, és hasonlókhoz, de ha van, akkor evidens hogy a % vásárló az adózott összeg után kapja meg a részét...
    Nem is tudom.Ha én valakiből vennék 50%-ot,akkor a NYEREMÉNY 50%-át várnám vissza.Nem pedig az adózás utáni maradék felét....

  6. #126
    Tag BozsoHUN avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Véleményem szerint tragikus itt néhány hozzászólást olvasni...annyira kicsinyes, irigy, sajnos annyira magyar...

    Srácok, adott egy magyar pókeres, egy közülünk, aki odaért a WSOP ME FT-re. Mind erről álmodunk és 99%-unk jó eséllyel még csak el sem jut egy Side Eventre sem, nem hogy ME FT-re.
    Én hajnalig gubbasztottam a gép előtt, néztem és tiszta szívemből drukkoltam neki, hogy megnyerje.

    Lehet véleményt alkotni a hand-ről, András moovejáról, mi játszódhatott benne, de ezt mindenkinek kutya kötelessége TISZTELETTEL kezelni!!! Először mindenki gratuláljon neki, max Respect és utána a megfelelő hangnemben lehet beszélni a témáról.

    A moove maga bátor volt, megalapozott image-el és ha Merson-nak nincs valós readje ellenfeléről (history, stb.), akkor valóban (icm alapján is) necces megadás volt. Kori egész este egy lapot sem kapott, ez abból is látszik, hogy végül KQ-val kellett ezt meglépnie. Győzelemre ment, volt egy readje és meg merte húzni a ravaszt. A másik oldalon Merson ugyanez, két nagyszerű játékos.
    Úgy vélem Merson nagyon megkönnyebbült, amikor András kiesett, mert tudás tekintetében csak ő jelentett rá veszélyt.

    Hatalmas Grat Korinak és Hajrá!!!
    zeoos77, music74 and svedlany like this.

  7. #127
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    zeoos77
    FeketeS eredeti hozzászólása
    Külföldön nyert nyereménynél választhat a játékos, hogy ott adózza le, vagy belföldön. Amcsiban sokkal kedvezőbbek a feltételek, nyilván ott fogja leadózni. Már bocs.
    Feltéve ha van a két ország között megállapodás.
    Már bocs.

    Argentína+1


    USA-val van kettős adóztatás elkerül.szolg.egy. és igen ilyen egyszerű, USAban sokkal kedvezőbb és ha ott adóztál itt már nem kell. Ezért van egyezmény.

    zeooss77 már bocs és -1

  8. #128
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    A wsop honlapján kint van az adózási formula....ha kiváltod a helyi tb számot akkor választhatsz (ha van kettős adózást elkerülő egyezmény az adott országgal), h ott adózol asszem 30% a tarifa vagy megkapod a teljes összeget és otthon adózod le.....

    Kaló Dénes mondta anno a K. magazinba, h a nyert összege itthon adómentes, mivel az kaszinó nyereménynek számít....és itthon a kaszinó nyeremény adómentes....
    De ezért ugatok már mióta, h kérjenek egy hivatalos állásfoglalást a NAV-tól, nem kerül semmibe és nem turkál senki zsebébe....
    de mindenki csak mondja a magáét (én is, lehet, h baromságot).....de nem reagált senki...

    Korinak gratulálok, az jutott eszem, valamelyik játékos mondta, anno (talán Moon), h óriási élmény a szeretett játék világbajnokságán, a döntő asztalon szerepelni a pókeres világ figyelő tekintete előtt, és a pénzre nem is gondolt, csak a játékra.....nagyon igaza volt....


    gl és peace

  9. #129
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet zeoos77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem is tudom.Ha én valakiből vennék 50%-ot,akkor a NYEREMÉNY 50%-át várnám vissza.Nem pedig az adózás utáni maradék felét....
    De akkor legyél te is hivatalosan (rész)nyertes, lepapírozva, és akkor adózz te is.

  10. #130
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 25.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Idézet fecooka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyenge játékos sajnos, nem is érdemelt többet !


    ember..te normális vagy?!!!!! megnéznélek téged meddig jutsz el 1 ilyen versenyen....meg szerintem ő többet letett az asztalra mint te.

Oldal: 13 / 21 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •