Oldal: 418 / 709 ElsőElső ... 318368408416417418419420428468518 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.171 - 4.180 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4171
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet PokerEdge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te csináltad jól.
    Viszont az MB kártya aktiválásánál ugye leemel egy bizonyos összeget az MB a
    bankszámlámról, amit majd centre pontosan meg kell adni.
    Vagyis akkor mégis előjön a bankszámla szükségessége.
    MB kártya aktiváláskor semmit sem emel le sehonnan. Akkor emel le ha bankkártyát rendelsz az mb acc-hoz.

  2. #4172
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    MB kártya aktiváláskor semmit sem emel le sehonnan. Akkor emel le ha bankkártyát rendelsz az mb acc-hoz.
    Ezt cáfolom, múlthéten regeltem mb-re, és amikor a saját otp-s mastercard kártyámat akartam bekötni, miután megadtam az adatait, leemelt a számlámról 544.-huf-t, ők így írták,h egy random USD 1.01 - 2.99 közötti összeget. Ezt a random összeget kell megadnom ahhoz,h érvényesíteni tudjam az otp-s kártyát. Csak érdekesség,h ez azóta sem sikerült nekem, annak ellenére, hogy az otp aznapra érvényes mindhárom usd/huf árfolyamával kiszámoltam és megadtam az összeget, de pontosan nem tudom megnézni, mert az otp a számlatörténetben nem írta ki az összeget usdben csak forintban, amikor lelemelte a mb a számláról az 544.-huf-t. :-(

  3. #4173
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    - Akkor emel le ha bankkártyát rendelsz az mb acc-hoz.
    - Ezt cáfolom, [...] és amikor a saját otp-s mastercard kártyámat akartam bekötni[...]
    cursor 10 likes this.

  4. #4174
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 25.
    Hely
    Ria Ria Hungária
    Hozzászólások
    148

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt cáfolom, múlthéten regeltem mb-re, és amikor a saját otp-s mastercard kártyámat akartam bekötni, miután megadtam az adatait, leemelt a számlámról 544.-huf-t, ők így írták,h egy random USD 1.01 - 2.99 közötti összeget. Ezt a random összeget kell megadnom ahhoz,h érvényesíteni tudjam az otp-s kártyát. Csak érdekesség,h ez azóta sem sikerült nekem, annak ellenére, hogy az otp aznapra érvényes mindhárom usd/huf árfolyamával kiszámoltam és megadtam az összeget, de pontosan nem tudom megnézni, mert az otp a számlatörténetben nem írta ki az összeget usdben csak forintban, amikor lelemelte a mb a számláról az 544.-huf-t. :-(
    na olvasd el még egyszer
    félre értetted...

  5. #4175
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    - Akkor emel le ha bankkártyát rendelsz az mb acc-hoz.
    - Ezt cáfolom, [...] és amikor a saját otp-s mastercard kártyámat akartam bekötni[...]
    Úgy értettem ahogy írtam, ha meglévő pl otp-s mastercard karit rendelek hozzá az mb számlámhoz, akkor is von le kezelési költséget, nekem pl. 544 Ft-t, ami egyben egy ellenőrző/érvényesítő kód is.

    Ez a mondat pedig "Akkor emel le ha bankkártyát rendelsz az mb acc-hoz." szerintem arra vonatkozott,h nyitsz egy mb számlát és ott rendelsz/igényelsz hozzá egy mb-s mastercardot, nem pedig meglévő kari hozzárendelésére.

  6. #4176
    Fanatikus tag PokerEdge avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    276

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy értettem ahogy írtam, ha meglévő pl otp-s mastercard karit rendelek hozzá az mb számlámhoz, akkor is von le kezelési költséget, nekem pl. 544 Ft-t, ami egyben egy ellenőrző/érvényesítő kód is.

    Ez a mondat pedig "Akkor emel le ha bankkártyát rendelsz az mb acc-hoz." szerintem arra vonatkozott,h nyitsz egy mb számlát és ott rendelsz/igényelsz hozzá egy mb-s mastercardot, nem pedig meglévő kari hozzárendelésére.
    Bocsi, valóban eltévesztettem, vagyis cursor10 mondja jól,
    Moneybookers / Moneybookers - Gyakran Ismételt Kérdések (GYIK) | Online poker, Rakeback, Póker bónusz
    "Neo, előbb utóbb rájössz Te is amire én.. más dolog ismerni az utat, és járni rajta.."
    Morpheus, Matrix

    Matrix egyetemes mondanivalója:
    https://www.youtube.com/watch?v=XBxAIMF0_5I

  7. #4177
    Fanatikus tag PokerEdge avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    276

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez engem is érdekelne, én még nem kötöttem be a bankkártyám, ha van egy kis előnye, akkor nem is akarom. Van? Vagy nem számít? Alapvetően nálam erre kellene: PS-ről $ --> Mb --> Mb-s MasterCard kártya --> helyi atm.
    Csak azt nem értem akkor, hogy miért kötötted be a bankkártyádat ezek után, ha
    írtad, hogy sikerült PS-ről utalnod MB-re?
    "Neo, előbb utóbb rájössz Te is amire én.. más dolog ismerni az utat, és járni rajta.."
    Morpheus, Matrix

    Matrix egyetemes mondanivalója:
    https://www.youtube.com/watch?v=XBxAIMF0_5I

  8. #4178
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet PokerEdge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak azt nem értem akkor, hogy miért kötötted be a bankkártyádat ezek után, ha
    írtad, hogy sikerült PS-ről utalnod MB-re?
    A regisztrálás közben elkapott a lendület, gondoltam jó lesz majd ha be kell fizetni, de később jöttem rá,h felesleges, mert psről is utalhatok oda simán, csak akkor még nem próbáltam ki. Még nem aktiváltam, de mindegy már.

  9. #4179
    Fanatikus tag Pókó51 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Megcsináltam a moneybookers-t, megérkezett rá a pénz az opt-töl, ezután belépek a ps-re ott
    - befizetés, - megadom az email címemet és az összeget és kész?
    Kell valamit állítani a moneybookers-en belül, valamit olvastam hogy be kell jelölni ha online terembe utalok?!
    Köszi

  10. #4180
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Idézet Pókó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megcsináltam a moneybookers-t, megérkezett rá a pénz az opt-töl, ezután belépek a ps-re ott
    - befizetés, - megadom az email címemet és az összeget és kész?
    Kell valamit állítani a moneybookers-en belül, valamit olvastam hogy be kell jelölni ha online terembe utalok?!
    Köszi
    nem tudok róla hogy bármit is bejelöltem volna annó... Most a ki/befizetési menüben csak kiválasztod és miután kitöltötted, hogy mit/mennyit szeretnél utalni, átnavigál az MB oldalára, ahol a jelszót fogja kérni tőled. ott csak le kell okéznod a tranzakciót, amit azonnal jóvá is ír a PS számládon.

    Lehet hogy kicsit hasra ütve fogalmaztam, de most nem vagyok otthon. 19:00 után ha nem értesz még valamit, segítek lépésről lépésre.
    Utoljára módosítva: $NoName$ által: 2012. 10. 30. 16:30
    Pókó51 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •