Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (60) összesen
Like Tree31Likes

Téma: Greg Merson a póker 2012-es világbajnoka

  1. #41
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Nem hiszem, hogy hivatalosan lehet dealelni wsop ME-n.

    Amúgy a győzelem nem csak a dicsőség miatt fontos, hanem egy csomó lehetőség megnyílik a győztes előtt. Bár a második is valószínű kap szponzorációs ajánlatokat, de a legjobbakat a nyertes kapja...+egy csomó szereplési lehetőség, meg egyebek, amiket ha jól használ ki elég sok pénzt érhetnek.

    Nem néztem 3handed, de akkor nem is bánom. Azért az FT-ről Merson érdemli meg legjobban a győzelmet. Amennyit láttam az FT-ből, meg az előtte folyó játékukból, ő volt a legerősebb imo (ettől függetlenül Korynak szurkoltam, de azt sem bánom, hogy Merson nyert )
    MrChaotic likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #42
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 03. 12.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Még jó, hogy nem néztem végig, az első két óra után bealudtam és az utolsó 4-5 leosztásra keltem fel. Az utolsó hand sokkoló volt, Vanessa Selbst biztos nem erre coacholta Sylviat. Jesse James nagyon mellélőtt...
    svedlany likes this.

  3. #43
    Újonc icedavid avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 20.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Idézet Raul7StarR eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a Merson remélem az edzői mellet megköszöni Koroknainak is a győzelmet mert nélküle biztos nehezebb lett volna vagy nem is sikerült volna....
    Megköszöni h nem mákolta le az AK-ját KQ-val vmi?
    MrChaotic and Pablitofelezer like this.

  4. #44
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 20.
    Hely
    Mezőtúr
    Hozzászólások
    177

    Alapbeállítás

    Nem értem miért beszélnek itt hülyeséget, olyan emberek akik nem is látták, hogy mik történtek -.- Nem volt deal, Merson nem egyszer 4/5 betelte Sylviát, aki ezzel leosztásonként 5-10 milliókat bukott. Mersonnál többször is trash hand volt. Már kb 2-szer annyi zsetonja volt, kezdett felé billenni az asztal. Nem volt jó call, de érezhető volt, hogy Merson szarral borogat rá, ill. lejátssza őt, ezért kockázatot kellett vállalni, belemenni egy filpbe, vagy 40-60-ba.

  5. #45
    Tag Simi8 avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 11.
    Hely
    Kőszeg
    Hozzászólások
    165

    Alapbeállítás

    Miért lett volna deal?? Szerintetek ki merné bevállalni a dealt,ha a győztesnek 8,5 milla után kell adóznia?? Ha meg sztem lett is volna akkor azt biztos tudnánk már.
    Nagy grat Korinak. Szép volt.

  6. #46
    Újonc lignarius avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Greg Merson 12 órás küzdelemben szerezte meg a póker világbajnoki címet, és az ezzel járó $8.531.853 fődíjat.

    Kicsit jó órabér nem ?!
    svedlany likes this.

  7. #47
    Fanatikus tag zeoos77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    A legelső interjú a friss világbajnokkal....

    WSOP 2012: Main Event Champion Greg Merson - YouTube

  8. #48
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet fricirics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez nem egy vidéki 5 ezer ft-os verseny heads upja!!!!!!
    Kb hasonló jelentősége van annak , hogy ki a világbajnok mint a 8,5 és a 5,3 milla között.......
    Reklamálj a WSOP szervezőinél....

    Az utóbbi évek legszimpatikusabb játékosa nyerte a ME-t. Még az igazán nagy Bad Beateknél sem tiltelt. Értelmes, gondolkodó játékosnak tűnt, nem játszotta az ellenszenves bohócot, mint Salaburu és minden esetben Ő nyilatkozott a legösszeszedettebben, értelme volt a mondandójának és látszott, hogy komolyan is gondolja. Megérdemelten nyert, gratula neki!

  9. #49
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem néztem 3handed, de akkor nem is bánom. Azért az FT-ről Merson érdemli meg legjobban a győzelmet. Amennyit láttam az FT-ből, meg az előtte folyó játékukból, ő volt a legerősebb imo)
    Ennyi. :-)))

    És nem mákolták szarrá, mint Cheongot két éve.
    svedlany likes this.

  10. #50
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Reklamálj a WSOP szervezőinél....

    Az utóbbi évek legszimpatikusabb játékosa nyerte a ME-t. Még az igazán nagy Bad Beateknél sem tiltelt. Értelmes, gondolkodó játékosnak tűnt, nem játszotta az ellenszenves bohócot, mint Salaburu és minden esetben Ő nyilatkozott a legösszeszedettebben, értelme volt a mondandójának és látszott, hogy komolyan is gondolja. Megérdemelten nyert, gratula neki!
    Sőt, még angolul is tud.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •