Oldal: 336 / 340 ElsőElső ... 236286326334335336337338 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.351 - 3.360 (3397) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Kérdések!

  1. #3351
    Fanatikus tag PokerEdge avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    276

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs jelentősége. Ha valakivel ipokeren játszom xyz néven, nem fogok rákeresni ugyanarra a nickre a PS-en mondjuk.
    Oké, köszi! Igazából elsőre logikusnak tűnt.
    "Neo, előbb utóbb rájössz Te is amire én.. más dolog ismerni az utat, és járni rajta.."
    Morpheus, Matrix

    Matrix egyetemes mondanivalója:
    https://www.youtube.com/watch?v=XBxAIMF0_5I

  2. #3352
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 31.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás .

    sziasztok.. nemreg kezdtem jatszani pokerstarson omahat. es nem fer a fejembe hogy ezt a partit miert nem en vittem ki mert az en olvasatomban K-lyal volt szinem meg az ellenfelemnek 4-sel es o vitte ki mondvan hogy sora van: Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül vki megtudna magyarazni nekem? elore is koszonom

  3. #3353
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    A lapjaid közül kettőt kötelező felhasználni omahában.

  4. #3354
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 08. 21.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Idézet moczo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok.. nemreg kezdtem jatszani pokerstarson omahat. es nem fer a fejembe hogy ezt a partit miert nem en vittem ki mert az en olvasatomban K-lyal volt szinem meg az ellenfelemnek 4-sel es o vitte ki mondvan hogy sora van: Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül vki megtudna magyarazni nekem? elore is koszonom
    azért mert nem volt színed hanem két párod volt 331010

  5. #3355
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Miért használhatatlan ma ez az oldal? Mindig írta ki hogy túlterhelt a szerver... Máskor is volt már ilyen probléma?
    thx
    Ollie likes this.

  6. #3356
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Szerintem van. Mert ha az SC főoldalra kezded el begépelni vki nickjét aki több terembe játszik ugyanazon a nicken, akkor kidobja az összes nicket ill h melyik terembe játszik.

    Ha nem akarod h rádkeressenek tiltasd le magad

  7. #3357
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Az lenne a kérdésem, hogy a "slowroll" kifejezés az a slowplaynek megfelelő?

    Köszi a válaszokat!

    tRomf39

  8. #3358
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Egyáltalán nem, és nem összekeverendő. A slowroll az az amikor valaki azért gondolkozik sokat egy nuts vagy a közeli lappal miután az ellenfél allin van, hogy szivassa, tiltre tegye stb.
    Szerintem elég gyerekes és etikátlan. Youtube-on biztos hogy találsz rá példákat.
    tRomf29 likes this.

  9. #3359
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet moczo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok.. nemreg kezdtem jatszani pokerstarson omahat. es nem fer a fejembe hogy ezt a partit miert nem en vittem ki mert az en olvasatomban K-lyal volt szinem meg az ellenfelemnek 4-sel es o vitte ki mondvan hogy sora van: Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül vki megtudna magyarazni nekem? elore is koszonom
    nem volt színed, ahhoz két treff kellett volna hogy legyen nálad, az ellenfélnek megvolt a két lapja a sorhoz...

  10. #3360
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Kedves Admin! Érdeklődni szeretnék, hogy miért is van kikapcsolva a privát üzenet funkcióm? A múltkor törölve lett 1-2 hsz azzal, hogy csak a 30 hsz elérése a célom, közbe azt sem tudtam, hogy mi az a pm, azt meg főleg nem, hogy mennyi hsz kell hozzá. Mostmár viszont tudom és mégsincs.
    Tehát miért nincs ilyen opcióm?
    Utoljára módosítva: Való által: 2012. 11. 03. 13:50

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •