Oldal: 532 / 692 ElsőElső ... 32432482522530531532533534542582632 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.311 - 5.320 (6913) összesen
Like Tree369Likes

Téma: Full Tilt Poker

  1. #5311
    Lelkes újonc WuzzapJack avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocs, hogy ilyen bagatell dologgal zavarok, látom jóval nagyobb problémái vannak embereknek, de ha valaki tud segíteni annak örülnék. A programban a gombok és feliratok színe szürkés fehéres a gépemen, és nem látszik szinte semmi, ahogy néztem neten képeket, nem így kéne kinéznie, valami ötlet?
    Ez a problem akkor jelentkezik ha olyan mappába telepíted a szoftvert aminek a nevében ékezet szerepel pl. "Játékok" ha "Program files"-be vagy "Games"-be akkor nem, ugyanez fellépett nálam a Partypokernél is korábban.

  2. #5312
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2+2-n volt valakinek ilyen hiba, asszem uninstall/install megoldotta a problémát. (ha meg akarsz spórolni egy kört, uninstall után esetleg manuálisan töröld, ha valamit meghagyott maga után)
    Idézet WuzzapJack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a problem akkor jelentkezik ha olyan mappába telepíted a szoftvert aminek a nevében ékezet szerepel pl. "Játékok" ha "Program files"-be vagy "Games"-be akkor nem, ugyanez fellépett nálam a Partypokernél is korábban.
    Kösz srácok, most már jó minden

  3. #5313
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hely
    Tisza
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Szia fkf131
    Ha a kártyád lejárt és meg lett újítva, vagyis ugyan az a fajta kártyád maradt ugyanannál a banknál, akkor a számsor megmarad csak a CVV lesz más. Pl. nekem MC van és tavaly lejárt kaptam újat, de csak az ellenőrző 3szám változott, még a PIN is ugyan az, szóval ha neked is ez a szitu próbáld meg a mostanival. Persze lehet én értettem félre és már tök más cardod van más banknál.
    fkf131 likes this.

  4. #5314
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Petes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Október 31-én este írtam, és 75 órára rá kaptam meg a választ.
    hm én most járok 73 óránál... 1.re még valszeg nagyon a lista elején voltam akkor 24 óra alatt replyztek, de msot már kezd idegesíteni, hoyg nem tudok belépni ...
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #5315
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 01.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Szerintetek, ha a Stars-ról küldöm át a pénzemet, akkor jogosult leszek a 100% befizetési bónuszra? Vagy előbb kérjem ki Moneybookers-re és fizessem be onnan?

    Köszi!

  6. #5316
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Idézet Thousand10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Szerintetek, ha a Stars-ról küldöm át a pénzemet, akkor jogosult leszek a 100% befizetési bónuszra? Vagy előbb kérjem ki Moneybookers-re és fizessem be onnan?

    Köszi!
    azt olvastam, hogy aki ps-ről küld pénzt, ugyanúgy jogosult lesz a befizetési bónuszra

  7. #5317
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 01.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Értem, köszi! Hol van erről szó egyébként?

  8. #5318
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Ezt írták a .fr és .com kérdésemre.
    Most akkor gond nélkül nyithatok újjat?
    Vajon nicknek egyeznie kell vagy az mind1? Valaki aki jobban ért angolul mint én?


    Thank you for contacting us.

    You are correct. In order to be able to play in the .Com version, it is necessary for you to create a new account on Full Tilt Poker.Com.

    When creating your new account, please make sure that all of your account details are entered correctly.

    Please feel free to contact us if you require any further assistance.
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  9. #5319
    Tag dempat15 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 11.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt írták a .fr és .com kérdésemre.
    Most akkor gond nélkül nyithatok újjat?
    Vajon nicknek egyeznie kell vagy az mind1? Valaki aki jobban ért angolul mint én?


    Thank you for contacting us.

    You are correct. In order to be able to play in the .Com version, it is necessary for you to create a new account on Full Tilt Poker.Com.

    When creating your new account, please make sure that all of your account details are entered correctly.

    Please feel free to contact us if you require any further assistance.
    Nick az mind1, csak arra figyelj az adatok jok legyenek, ennyi.
    Dj69k likes this.

  10. #5320
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet Thousand10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Szerintetek, ha a Stars-ról küldöm át a pénzemet, akkor jogosult leszek a 100% befizetési bónuszra? Vagy előbb kérjem ki Moneybookers-re és fizessem be onnan?

    Köszi!
    mivel nincs benne senkinek tapasztalata, ezért jobban jársz ha a supportot kérdezed
    No Time For Nuts

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •