Oldal: 337 / 340 ElsőElső ... 237287327335336337338339 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.361 - 3.370 (3397) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Kérdések!

  1. #3361
    Fanatikus tag PokerEdge avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    276

    Alapbeállítás

    Szerintetek cash, rake race-en, ha valaki viszonylag elöl akar végezni, akkor érdemes ezt MTT-kel pörgetni, vagy mindenképpen célszerű csak cash game-mel tolni?
    "Neo, előbb utóbb rájössz Te is amire én.. más dolog ismerni az utat, és járni rajta.."
    Morpheus, Matrix

    Matrix egyetemes mondanivalója:
    https://www.youtube.com/watch?v=XBxAIMF0_5I

  2. #3362
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Csak az MTT!!!!!

  3. #3363
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 21.
    Hely
    SATu-Mare
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Eddig a starson játszodtam nl 2 rol most jutottam el nl 10 re.. arra gondoltam hogy atvandorlok egy masik terembe az elso befizetesi bonusz miat hogy kicsit megduzzassszam a bankrolom.
    Tudna valaki segitenni abban hogy termet valasszak ? Meg aszt szeretnem kerdezni h ilyen kis teten rackbak - re szamithatok e ? es esetleg egy gyorstalpalo hogy aszt hogy kell bealitani irhatok p[rivatban is ha valaki szeretne segiteni 1 lelkes kezdon :P

  4. #3364
    Idegen Gubamatyi avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 28.
    Hely
    Hosszúpályi
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás PS kifizetés

    Sziasztok!
    Több éve játszom a Starson, a múltkor nem volt pénzem rajta és egy barátom utalt nekem fel a VISA-járól (nekem több nap míg megérkezik a bankkártyámról). Ezután láttam, hogy néhány befizetési lehetőségem felfüggesztették, de bankkártyáról (local bank transfer) továbbra is fogad el befizetést. Kell-e félnem, hogy esetleges cash out-nál bukik majd ki, hogy le akarnak tiltani?
    Természetesen a VISA-ról befizetett összeget én odaadtam kp-ban, és én játszottam akkor is.

    Köszi a válaszokat előre is.

  5. #3365
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    sziasztok!
    tudom valahogy törölni a SnG wizardom regisztrációját? 2 gépen lehet ugyebár használni, ebből egyet beregeltem. viszont elszeretném adni teljes progi ként. ez megoldható valahogy?
    előre is köszi!
    ja és ha valakit érdekel miután ez megoldódott 65$-ért eladó

  6. #3366
    Fanatikus tag PokerEdge avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    276

    Alapbeállítás

    Idézet Gubamatyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Több éve játszom a Starson, a múltkor nem volt pénzem rajta és egy barátom utalt nekem fel a VISA-járól (nekem több nap míg megérkezik a bankkártyámról). Ezután láttam, hogy néhány befizetési lehetőségem felfüggesztették, de bankkártyáról (local bank transfer) továbbra is fogad el befizetést. Kell-e félnem, hogy esetleges cash out-nál bukik majd ki, hogy le akarnak tiltani?
    Természetesen a VISA-ról befizetett összeget én odaadtam kp-ban, és én játszottam akkor is.

    Köszi a válaszokat előre is.
    Ha majd a kiutalást a saját neveden lévő számládra intézed, akkor szerintem nem lehet gond.
    "Neo, előbb utóbb rájössz Te is amire én.. más dolog ismerni az utat, és járni rajta.."
    Morpheus, Matrix

    Matrix egyetemes mondanivalója:
    https://www.youtube.com/watch?v=XBxAIMF0_5I

  7. #3367
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    Idézet Gubamatyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Több éve játszom a Starson, a múltkor nem volt pénzem rajta és egy barátom utalt nekem fel a VISA-járól (nekem több nap míg megérkezik a bankkártyámról). Ezután láttam, hogy néhány befizetési lehetőségem felfüggesztették, de bankkártyáról (local bank transfer) továbbra is fogad el befizetést. Kell-e félnem, hogy esetleges cash out-nál bukik majd ki, hogy le akarnak tiltani?
    Természetesen a VISA-ról befizetett összeget én odaadtam kp-ban, és én játszottam akkor is.

    Köszi a válaszokat előre is.
    Ha tudod igazolni, hogy tényleg saját pénzből játszol, akkor nem lehet gond. Kell csinálni egy fényképet, amin te és a barátod vagytok, egyik kezetekben legyen a személyi/útlevél, másikkal meg adj át pontosan annyi pénzt, amennyit befizetett a VISA kártyájáról, és ezt a képet küldjétek be a Starsnak.
    Gubamatyi and WARETRAPS like this.

  8. #3368
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha tudod igazolni, hogy tényleg saját pénzből játszol, akkor nem lehet gond. Kell csinálni egy fényképet, amin te és a barátod vagytok, egyik kezetekben legyen a személyi/útlevél, másikkal meg adj át pontosan annyi pénzt, amennyit befizetett a VISA kártyájáról, és ezt a képet küldjétek be a Starsnak.
    Tréfa-répa volt reggelire?
    No Time For Nuts

  9. #3369
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Idézet Való eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Admin! Érdeklődni szeretnék, hogy miért is van kikapcsolva a privát üzenet funkcióm? A múltkor törölve lett 1-2 hsz azzal, hogy csak a 30 hsz elérése a célom, közbe azt sem tudtam, hogy mi az a pm, azt meg főleg nem, hogy mennyi hsz kell hozzá. Mostmár viszont tudom és mégsincs.
    Tehát miért nincs ilyen opcióm?
    ????

  10. #3370
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 06. 17.
    Hely
    Túrkeve
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás Pokerstars VIP áruházból rendelés

    Sziasztok.
    A napokban rendelni szeretnék a VIP áruházból Starson, még nem csináltam ilyet szóval elég tudatlan vagyok. A kérdésem, hogy kell-e vámot fizetni a csomagra vagy egyéb költségeket és ha igen az mennyibe fog kerülni? Mik a tapasztalataitok? Félek az esetleges felártól, nem akarok nagyobb összeget kifizetni a rendelésért.
    Válaszotokat előre is köszönöm

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •