Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (32) összesen
Like Tree6Likes

Téma: NL50 TPTK vs nit

  1. #11
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Azt mondod nagyon rossz a flop raise, akkor én azt mondom nagyon rossz 13/11 et játszani. :-o
    Egyébként elmondok egy titkot, de ne mond el a 888 regjeinek.
    Én pl. csak akkor nem raiselek floppolt szetet ha nagyon nyomós érvem van rá, mivel a legtöbb értelmes játékos azt feltételezi hogy nem raiselnék szettel floppon főleg nem száraz boardon IP HU potban így sokszor fizetnek ki vagy rebluffolnek nagyon gyenge kártyákkal. De egyébként ha 50en szétnézel a regek statjai között nem nagyon fogsz olyat találni akinek a "fold to flop raise cbet statja" ne lenne nagyon alacsony. Olyat meg biztosan nem akinek az a leakje, hogy ott többet dobál a kelleténél.

    mese:
    39%.-on hogy akadt meg a szemed, az sok?
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2012. 11. 06. 16:01
    R1per2 and forexnub like this.

  2. #12
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Ja. Riper kommentjével tudok azonosulni amúgy. Persze az is igaz, amit misirulez ír,de én itt nem nagyon láttam nála riveren sem, hogy tömve lenne vaulelappal. Ugye seteket tolná tovább, a QQ+ faktort nem számoltam bele, az belefér bőven, Riper jól megindokolta. Calloltam és KsTs-t mutatott.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  3. #13
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    nice call, miért értesz velem egyet?
    QT mondjuk oda ért volna, ilyen lapokkal nem is nagyon számoltam a rangébe.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2012. 11. 06. 16:18
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #14
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Amúgy az lemaradt, hogy mindenképp calloznám.
    És mehet a note amiből mostmár elég sok mindenre lehet következtetni a jövőben.
    Nem azt mondtam, hogy mindig raisel csakhogy nem zárnám ki.
    De amíg ismeretlen és ránézésre kb. 0ev a call addig mindig adnám a noteért.

    szerk.:
    áhh hülyeségeket írok össze-vissza a turn chkbackje után mindig bluff lesz a flop raise, csak a 99-től kell félni ami kb. soha nem raisel flopon, tehát lényegében a QT-től lehet tartani, de abból is csak a QTs 4% BTN calling range miatt, tehát mindneképpen call a river, és baromira nem 0ev.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2012. 11. 06. 16:23

  5. #15
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nice call, miért értesz velem egyet?
    QT mondjuk oda ért volna, ilyen lapokkal nem is nagyon számoltam a rangébe.
    A QQ+-ra remekül illik a line. Alapvetően ehhez a blindokat kéne csekkolni. Van 2.5-ös 4bet range-em, szóval szerintem ellenem kb mindig 3betelné ezeket, de ha van sqzmonkey vagy fish a vakokon, akkor bele kell kalkulálni. Mivel elég rossz blöffnek gondolom ezt a line-t, így a QQ+ megfejtés valszeg egyel jobb, mint az enyém. Bár talán elkövetem itt azt a hibát, hogy az én szememben tökéletes pókerjátékos modelljét húzom rá villianra, és hozom ki a megoldást.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  6. #16
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mese:
    39%.-on hogy akadt meg a szemed, az sok?
    egy normál reg-nél teljesen rendben van, de ahol a turn 21% és a river 18% ott tuti, hogy lapértékelési problémák vannak vagy agyatlanul blöffraiselget floppon!

  7. #17
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egy normál reg-nél teljesen rendben van, de ahol a turn 21% és a river 18% ott tuti, hogy lapértékelési problémák vannak vagy agyatlanul blöffraiselget floppon!
    Eleve 13/11 tehát probléma az van bőven.

  8. #18
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Broadway lapokból jóval több variáció van, mint overpárokból, azok egy részét 3beteli is, tehát ha ilyet megjátszik, akkor elég sokszor lesz nála blöff.
    Érdekes, hogy nem tolta tovább turnön, dobtál volna neki vagy turn függő?
    Mivel nem tudom ezekre a kérdésekre a választ, inkább érzem jónak a weak flop bet/fold line-t.
    (Jól látom, hogy 8% a flop raise?)
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  9. #19
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Andree, Riper, ha úgy gondoljátok hogy +QQ ra ráillik a line akkor miért chbackeli a turnt ha flopon értékért raisel és még jó lap is jött hozzá?

  10. #20
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Broadway lapokból jóval több variáció van, mint overpárokból, azok egy részét 3beteli is, tehát ha ilyet megjátszik, akkor elég sokszor lesz nála blöff.
    Érdekes, hogy nem tolta tovább turnön, dobtál volna neki vagy turn függő?
    Mivel nem tudom ezekre a kérdésekre a választ, inkább érzem jónak a weak flop bet/fold line-t.
    Valószínűleg meg akart bizonyosodni, hogy tényleg csak egy gyenge bluffcatcher ellen játszik, és nem akart callt kapni húzóktól vagy ch/r monsterektől, bár ezáltal ugye a hitelessége is elveszik, így az egésznek nincs sok értelme.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •