Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (32) összesen
Like Tree6Likes

Téma: NL50 TPTK vs nit

  1. #21
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Alapvetően nem gondolom a nitekről, hogy 100% vaule alapú játékot játszanak, attól hogy pre feszesek. Viszont az a benyomásom, hogy ők azok akik a legtöbbször nem fejezik be az akciókat, inkább 1 utcán próbálkoznak. Ezért calloltam floppon, mert egyszerűen random raisenek tűnt egy nagyon széles range ellen. Ha tolja tovább, akkor dobom ezen logika alapján. Nagyon sok ilyen moveot látok 50-en, és attól hogy elméletben tolnia kéne tovább, nagyon ritkán látom hogy feszesebb játékosok elbarreleznének 100BB+-t.
    Misirulez: Nem akar overreppelni. Reméli, hogy riveren catchelem rosszabb Jx-ekkel is. Alapvetően a flop bet/call range-em erős. Egy QQ/KK-ban nincsen ton of vaule ebben a spotban.
    R1per2 likes this.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Andree, Riper, ha úgy gondoljátok hogy +QQ ra ráillik a line akkor miért chbackeli a turnt ha flopon értékért raisel és még jó lap is jött hozzá?
    vs oop float

  3. #23
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vs oop float
    Ha kéne két halmaz amiben azok a gyengébb lapok vannak amik ellen értékért tud raisel flopon, és azok amik azért callolják a raiset, hogy oop floatoljanak szerintem az előbbi lényegesen nagyobb lenne, tévedek?

  4. #24
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha kéne két halmaz amiben azok a gyengébb lapok vannak amik ellen értékért tud raisel flopon, és azok amik azért callolják a raiset, hogy oop floatoljanak szerintem az előbbi lényegesen nagyobb lenne, tévedek?
    nem fog minden lap b/c, xc, xc-t játszani, ami ellen flopon legint a valueraise.

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Kár, hogy ilyen korán beírtad a megoldást.

    Alapból Calloltam volna két fő okból:
    1. a turn check baromira kilóg, ha valami jó lapot akar bemutatni, amivel riveren hívhat. Így marad a 99-ami riveren lejött neki, de ezt bekockáztatnám.

    Amúgy a nitekre tényleg igaz sokszor, hogy 1 way blöff után feladják. Ennél az ellennél meg az agró statok + cbetek alapján is látszik.

  6. #26
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nem szörnyű overpárral a turn check, river valuebet line, csak co vs bu ha csak nincs mögötte orbitál squezelő azért ő is 3beteli már a nagy párokat legtöbbször, flop se raiseli mindig ha mégse, úgyhogy viszonylag ritkán lesz, flop szett, 9x valószínűtlen, marad a bdsor ami odaért és köbö ennyi, nem nagyon lehet dobni szerintem.

  7. #27
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Pont ez a lényeg szerintem, hogy turnon nem hívja tovább..

  8. #28
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Overpárokat is beletennék a rangébe floppon, nem 3beteli preflop az ilyen játékos mindig azokat, végül az is lesz nála szerintem, hogy mögéd passzolt turnön.
    Igen, ezzel egyetértek, simán lehet overpár is nála.

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt mondod nagyon rossz a flop raise, akkor én azt mondom nagyon rossz 13/11 et játszani. :-o
    Egyébként elmondok egy titkot, de ne mond el a 888 regjeinek.
    Én pl. csak akkor nem raiselek floppolt szetet ha nagyon nyomós érvem van rá, mivel a legtöbb értelmes játékos azt feltételezi hogy nem raiselnék szettel floppon főleg nem száraz boardon IP HU potban így sokszor fizetnek ki vagy rebluffolnek nagyon gyenge kártyákkal. De egyébként ha 50en szétnézel a regek statjai között nem nagyon fogsz olyat találni akinek a "fold to flop raise cbet statja" ne lenne nagyon alacsony. Olyat meg biztosan nem akinek az a leakje, hogy ott többet dobál a kelleténél.

    mese:
    39%.-on hogy akadt meg a szemed, az sok?
    Ezzel is egyetértek, flopon settel emelnék. Nem mondom, hogy nem lehet elcheckolni, de én nem szoktam.

  9. #29
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel is egyetértek, flopon settel emelnék. Nem mondom, hogy nem lehet elcheckolni, de én nem szoktam.
    Checkolni?
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  10. #30
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően nem gondolom a nitekről, hogy 100% vaule alapú játékot játszanak, attól hogy pre feszesek. Viszont az a benyomásom, hogy ők azok akik a legtöbbször nem fejezik be az akciókat, inkább 1 utcán próbálkoznak. Ezért calloltam floppon, mert egyszerűen random raisenek tűnt egy nagyon széles range ellen. Ha tolja tovább, akkor dobom ezen logika alapján. Nagyon sok ilyen moveot látok 50-en, és attól hogy elméletben tolnia kéne tovább, nagyon ritkán látom hogy feszesebb játékosok elbarreleznének 100BB+-t.
    Én tökre magamra ismertem a leírás alapján. Nem tudnám hibáztatni a turn játéka miatt. Azért nem folytatnám én sem helyében a megkezdett blöfföt, mert nem feltételezem, hogy villain képes dobni overpárt meg tptk-t. Mint írtad megpróbálta eldobatni a széles random cbet ranged, de az erős bet/call range ellen nem megy tovább. Ott hibázott, hogy riverre meggondolta magát, és megpróbált mégis blöffölni.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •