Oldal: 550 / 692 ElsőElső ... 50450500540548549550551552560600650 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.491 - 5.500 (6913) összesen
Like Tree369Likes

Téma: Full Tilt Poker

  1. #5491
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem 2 accountom van, mert régen bedőltem a free $50-nak, és utána tudtam meg, hogy mi az a rakeback, de nem engedték, hogy legyen, így csináltam egy újat, amin már volt rb. Soha nem használtam együtt a kettőt, és nincs is szándékomban. A régibe onnantól kezdve be sem léptem, hogy meglett az új, de most kipróbáltam és működik. Na ezt csak azért, hogy elkerüljem a multi account-os vádakat.

    A kérdésem, hogy mivel megszűnt a rb, így már teljesen mindegy melyiket használom, nem? Elvileg semmi különbség nem kéne, hogy legyen, így elég ha eldöntöm melyik név tetszik jobban, és ezentúl csak azt használom. Pénz egyiken sincs jelenleg, csak ftp-k.
    Sztem mindenféleképpen kérdezd meg a supportot, írd le hogy történt pontosan, és majd megmondják mit csinálj.

  2. #5492
    Lelkes újonc extremfish avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    nekem úgy tűnt jó a hm1 aztán játszottam 7 db sng-t ezt mutatja de a a profitnál csak egy db győztes profitját mutatja illetve a rakenél is csak egy db - nak a rakejét, pedig frissítettem is hm1-et ... valaki hasonló esetleg megoldás ?

  3. #5493
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Már működik a my promotions oldal. De nekem azt írja nem volt iron man mid year bonusom. lol
    Nálatok mit ír ki?

  4. #5494
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    Ungvar
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már működik a my promotions oldal. De nekem azt írja nem volt iron man mid year bonusom. lol
    Nálatok mit ír ki?
    en se kaptam mid year bonuszt, dobtam egy mailt a supportnak, csak eljutnak addig is valamikor

  5. #5495
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem 2 accountom van, mert régen bedőltem a free $50-nak, és utána tudtam meg, hogy mi az a rakeback, de nem engedték, hogy legyen, így csináltam egy újat, amin már volt rb. Soha nem használtam együtt a kettőt, és nincs is szándékomban. A régibe onnantól kezdve be sem léptem, hogy meglett az új, de most kipróbáltam és működik. Na ezt csak azért, hogy elkerüljem a multi account-os vádakat.

    A kérdésem, hogy mivel megszűnt a rb, így már teljesen mindegy melyiket használom, nem? Elvileg semmi különbség nem kéne, hogy legyen, így elég ha eldöntöm melyik név tetszik jobban, és ezentúl csak azt használom. Pénz egyiken sincs jelenleg, csak ftp-k.
    Nalam szorol szora ugyanez a helyzet. En is megneztem es mindket account el.
    Ha esetleg irtal a supportnak, majd ird mar le ide, hogy mit reagaltak!
    Koszonom!

  6. #5496
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    Ungvar
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    hupsz vakeger vagyok megis kaptam

  7. #5497
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    15k ft pontért mennyi rake-et kell termelni kb.?(600as búnuszhoz ennyi kell, ha jól számolom)

    köszi

  8. #5498
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 11.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    hello!a pontokat majd milyen arányban lehet lóvéra váltani?mikortól?

  9. #5499
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 07.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Valaki segítene? mi ez az edge státusz? platinum vagyok vagy mi, az jó, meg mit jelent? ? meg mi van az iron mannel?meg mikor lehet vásárolni?

  10. #5500
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •