Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 32 (32) összesen
Like Tree6Likes

Téma: NL50 TPTK vs nit

  1. #31
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én tökre magamra ismertem a leírás alapján. Nem tudnám hibáztatni a turn játéka miatt. Azért nem folytatnám én sem helyében a megkezdett blöfföt, mert nem feltételezem, hogy villain képes dobni overpárt meg tptk-t. Mint írtad megpróbálta eldobatni a széles random cbet ranged, de az erős bet/call range ellen nem megy tovább. Ott hibázott, hogy riverre meggondolta magát, és megpróbált mégis blöffölni.
    Nekem erre az a szabályom, hogy mindig bd eq-el blöffraiselek, és csak akkor folytatom, ha kaptam equity-t, vagy tényleg nagyon szar card jön a range-éhez. Így nagyjából kordában tartom a vakvilágba lőtt betek számát, de nem is leszek nagyon könnyen callolható ezekben a spotokban. Meg ugye a turn bet ev-jéhez elég sokat dob hozzá egy 9-18% a nuts környéki lapra.
    Utoljára módosítva: andree által: 2012. 11. 07. 21:09
    BelaKecske likes this.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én tökre magamra ismertem a leírás alapján. Nem tudnám hibáztatni a turn játéka miatt. Azért nem folytatnám én sem helyében a megkezdett blöfföt, mert nem feltételezem, hogy villain képes dobni overpárt meg tptk-t. Mint írtad megpróbálta eldobatni a széles random cbet ranged, de az erős bet/call range ellen nem megy tovább. Ott hibázott, hogy riverre meggondolta magát, és megpróbált mégis blöffölni.
    Vagy ott, hogy nem ment 3way... (csak vicceltem)





    ... vagy mégsem?

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •