Oldal: 558 / 692 ElsőElső ... 58458508548556557558559560568608658 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.571 - 5.580 (6913) összesen
Like Tree369Likes

Téma: Full Tilt Poker

  1. #5571
    Lelkes újonc tippmix avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 17.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Sziasztok Pc step 2 ticketem van,ezeket a belépőket milyen versenyeken lehet felhasználni?Step versenyeken nem engedi.

  2. #5572
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet tippmix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok Pc step 2 ticketem van,ezeket a belépőket milyen versenyeken lehet felhasználni?Step versenyeken nem engedi.
    Play Chip step ticket. Kevesebb play moneyt kell tolni
    dfecco23 likes this.

  3. #5573
    Lelkes újonc tippmix avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 17.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Play Chip step ticket. Kevesebb play moneyt kell tolni
    Köszi a gyors választ!!!

  4. #5574
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arra nincs ötleted, hogy ha rákattintok a promotions/ my promotionsra miért nem történik semmi, a (web)ből gondoltam megnyit egy weblapot, de nálam nem, kattintok és semmi . Nincs valami jó tanács?
    https://my.fulltiltpoker.com/mid-year-bonus

  5. #5575
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát én próbáltam frissítgetni, de ragaszkodik hozzá, hogy nem jár. Most írtam a supportnak, kíváncsi vagyok, hogy a gyér angolommal megírt e-mail-re mit válaszolnak, kapok-e valamit. Ha lesz eredmény, akkor itt is megosztom.
    Én tegnap már átestem ezen. Mert a Deal me in előtt ezt akartam kijátszani, és nekem is azt írta, hogy nem vagyok jogosult.
    A supportnak annyit sikerült válaszolnia, amivel kb kitörölhetem...
    A konkrét kérdésre nem kaptam választ. Leírtam, hogy nekem ilyen volt, meg megtaláltam, hogy hol kéne megnézni, meg diamondba soroltak, szóval obv játszogattam stb, és kérdeztem, hogy nekem akkor miért nincs.
    Annyit voltak képesek válaszolni, hogy az edge felváltja most ezeket a bónuszokat, plusz erről pár infót. Meg belinkelte a black card és az iron man oldalát.
    Ki lettem segítve...
    Az előbb írtam megint, kíváncsi leszek...

  6. #5576
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    nyh
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    akinek olyan problémája volt, hogy elfelejtette a jelszavát és közben az az emailcíme is megszűnt amivel regisztrálva volt, hogy oldotta meg? mert írtam a supportnak egy másik emailcímről és azt válaszolták, hogy ez az email nincs regisztrálva és írjak arról amivel regisztrálva vagyok, vagy lépjek be az accountomba és változtassam meg az emailcímem

  7. #5577
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 13.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én tegnap már átestem ezen. Mert a Deal me in előtt ezt akartam kijátszani, és nekem is azt írta, hogy nem vagyok jogosult.
    A supportnak annyit sikerült válaszolnia, amivel kb kitörölhetem...
    A konkrét kérdésre nem kaptam választ. Leírtam, hogy nekem ilyen volt, meg megtaláltam, hogy hol kéne megnézni, meg diamondba soroltak, szóval obv játszogattam stb, és kérdeztem, hogy nekem akkor miért nincs.
    Annyit voltak képesek válaszolni, hogy az edge felváltja most ezeket a bónuszokat, plusz erről pár infót. Meg belinkelte a black card és az iron man oldalát.
    Ki lettem segítve...
    Az előbb írtam megint, kíváncsi leszek...
    Nekem kuldtek mailt meg anyitas elott a mid year bonusom mrtekerol. Ha nem kaptal ilyet akkor valszeg hibadzik az adatbazisuk es lehet mar nem is fogod tudni igazolni hogy jarna.

  8. #5578
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arra nincs ötleted, hogy ha rákattintok a promotions/ my promotionsra miért nem történik semmi, a (web)ből gondoltam megnyit egy weblapot, de nálam nem, kattintok és semmi . Nincs valami jó tanács?
    Másik böngésző?

  9. #5579
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én tegnap már átestem ezen.
    Énse kaptam e-mailt, és a check my bonus offernnél is azt írja, hogy nincs bónuszom, és énis írtam nekik e-mailt, de visszadobták a sablont.
    Viszont feljebb írta valaki:
    Cashier-my promotions-iron man- legörgeted mid year bonus és én ott megtaláltam, hogy mégis van bónuszom.

  10. #5580
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 21.
    Hely
    Máriapócs
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Feltelepítettem a szoftvert és indításkor ezzel a hibaüzenettel tér vissza :
    "Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc0150002)" ilyenkor a mi a teendő?

    Válaszokat előre is köszönöm.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •