Oldal: 566 / 692 ElsőElső ... 66466516556564565566567568576616666 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.651 - 5.660 (6913) összesen
Like Tree369Likes

Téma: Full Tilt Poker

  1. #5651
    Tag szazsa avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 11.
    Hely
    harrogate
    Hozzászólások
    102

    Alapbeállítás

    hali en meg otthoni cimmel nyitottam ft-s szamlat de a leallas elott koltoztem kulfoldre es most keria lakcimet ellenorzesre penzem nincs fent. csak beirom a jelenlegit es kesz vagy inkabb irjak nekik??? koszi

  2. #5652
    Tag enron avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    1 asztalhoz tudsz csak vele beülni, mindegy mennyit használsz fel a ticket értékéből, magyarán beülsz NL50-re 50el és nem fogsz tudni még 3 asztalhoz beülni a maradék ticket értékéből.
    "A kártyások sosem halnak meg, csak másik asztalnál próbálnak szerencsét"

  3. #5653
    Tag enron avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás Hm2

    Nálam tökéletesen megy a HM2 friss telepítővel és .net framework 4-el.
    "A kártyások sosem halnak meg, csak másik asztalnál próbálnak szerencsét"

  4. #5654
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 05. 23.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Mit gondoltok a micro fullring cg mezőnyről?
    Én eddig nem igazán találtam olyan nagy halakat mint ps-en.
    Amerikai játékosok mikor térhetnek vissza?

    18 asztal volt a max írtam supportnak, hogy növeljék 24-re, másnap 16 volt a max, de levelet nem kaptam.
    Van esélyem hogy feljebb viszik?

  5. #5655
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás Store

    Hali!

    Nem nagyon vagyok képben, hogy Full Tilten hogy is mennek a dolgok. Nincs is most bent dollárom, viszont maradt pár ezer pontom. Kérdés, hogy van most a Store-ban olyan lehetőség, hogy Diamond Edge Store, ahol vehetnék a pontokért cserébe cash bonust. Na de ha a nem túl erős angol tudásommal jól értelmezem, akkor ahhoz, hogy abból a pénzből egy centet is megkaphassak előbb játszanom kell. Szóval nem úgy megy, hogy teszik a számlámra az összeget, majd ha eleget játszottam ki is vehetem. Magyarán leginkább arra lennék kíváncsi van e lehetőség a pontokat rögtön készpénzre konvertálni. Mert beutalni nem akarok, viszont a pontokból még játszanék. De ha nem kapok dollárt akkor inkább beváltom versenyjegyekre.

  6. #5656
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet VJones eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Nem nagyon vagyok képben, hogy Full Tilten hogy is mennek a dolgok. Nincs is most bent dollárom, viszont maradt pár ezer pontom. Kérdés, hogy van most a Store-ban olyan lehetőség, hogy Diamond Edge Store, ahol vehetnék a pontokért cserébe cash bonust. Na de ha a nem túl erős angol tudásommal jól értelmezem, akkor ahhoz, hogy abból a pénzből egy centet is megkaphassak előbb játszanom kell. Szóval nem úgy megy, hogy teszik a számlámra az összeget, majd ha eleget játszottam ki is vehetem. Magyarán leginkább arra lennék kíváncsi van e lehetőség a pontokat rögtön készpénzre konvertálni. Mert beutalni nem akarok, viszont a pontokból még játszanék. De ha nem kapok dollárt akkor inkább beváltom versenyjegyekre.
    26$-os step 3ticketek,matrix sng-kre felhasználhatók,nálam ez lett a nyerő...

  7. #5657
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Na erről a Matrixról még nem is hallottam. De lehet megér egy próbát. Talán így lehet készpénzt varázsolni a pontokból. Lehet hülye a kérdés, de miért pont a 26$-os step 3 ticket váltható be? És ha arra váltottam játszhatok belőle akár 1 dolláros matrixokat is? Vagy csak 26$-osra használható fel?
    Utoljára módosítva: VJones által: 2012. 11. 10. 13:06

  8. #5658
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet VJones eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na erről a Matrixról még nem is hallottam. De lehet megér egy próbát. Talán így lehet készpénzt varázsolni a pontokból. Lehet hülye a kérdés, de miért pont a 26$-os step 3 ticket váltható be? És ha arra váltottam játszhatok belőle akár 1 dolláros matrixokat is? Vagy csak 26$-osra használható fel?
    a 26$-os nyilván 26$-osra jó nem T$-t veszel hanem versenyjegyet.

  9. #5659
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Igen gyanítottam, hogy ez így van, de reméltem, hogy tévedek... Szóval lényeg az, hogy nincs megoldás arra, hogy a pontokból rögtön casht vegyek. Kár, hogy ezen a téren nem követi a Stars példáját.

  10. #5660
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    A diamond edge store -ból csak diamond státuszban levő tagok vásárolhatnak cash back bónuszt, amit ki kell még játszani. $1 rake után 40cent jár.

    A pontokat tudtommal nem lehet közvetlenül $-ra váltani, hisz rengeteg pontok vannak az emberek számláján, amiért már megkapták a rakebacket régen.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •