Oldal: 67 / 246 ElsőElső ... 1757656667686977117167 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 661 - 670 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #661
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Valaki nem tudja véletlen, hogy kell beállítani FTP-n, hogy ne egyszerre, és egy helyre mozogjanak a statok FTP-n, ha van mondjuk egy 6max és egy 9max asztal?
    Próbálom beállítani,de áthúzom 6maxon statot helyére, és akkor átmegy fullringen is.
    Előre is köszi

  2. #662
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet fkf131 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki nem tudja véletlen, hogy kell beállítani FTP-n, hogy ne egyszerre, és egy helyre mozogjanak a statok FTP-n, ha van mondjuk egy 6max és egy 9max asztal?
    Próbálom beállítani,de áthúzom 6maxon statot helyére, és akkor átmegy fullringen is.
    Előre is köszi
    Nem lenne érdemesebb két külön hud-ot csinálni, egyet fr-re, egyet meg sh-ra? Akkor biztos nem lenen ilyen gond.

  3. #663
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csináltam pár jó popupot és szeretném barátaimnak odaadni, h nekik már ne kelljen ezzel szenvedni, hogy tudom lementeni egy fileban ? ill. a másik, h a kész adatbázist le lehet menteni ? Újra lesz nemsokára rakva a gép ssd vinyó beépítés miatt és kicsit fárasztó lenne újracsinálni az adatbázist vagy a popupokat újraszerkeszteni . sry ha hülyék a kérdések de még nem vagyok egy nagy HM2 mágus.
    Régebben a prefs.xml fájlt mentettem el mindig reinstall előtt, abban vannak a hud beállítások, habár lehet, hogy a popup az nem. Biztos van erre elegánsabb megoldás is, hud configot exportálni/importálni, de sosem csináltam még ilyet.

  4. #664
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Idézet Tieru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Régebben a prefs.xml fájlt mentettem el mindig reinstall előtt, abban vannak a hud beállítások, habár lehet, hogy a popup az nem. Biztos van erre elegánsabb megoldás is, hud configot exportálni/importálni, de sosem csináltam még ilyet.
    Azért köszi Bárki más 5let ? :-/

  5. #665
    Fanatikus tag Bohocz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csináltam pár jó popupot és szeretném barátaimnak odaadni, h nekik már ne kelljen ezzel szenvedni, hogy tudom lementeni egy fileban ? ill. a másik, h a kész adatbázist le lehet menteni ? Újra lesz nemsokára rakva a gép ssd vinyó beépítés miatt és kicsit fárasztó lenne újracsinálni az adatbázist vagy a popupokat újraszerkeszteni . sry ha hülyék a kérdések de még nem vagyok egy nagy HM2 mágus.
    Próbáld a program files/holdem manager 2/config mappából átmásolnia a .pop fajlokat. Ha jól emléxem nekem így működött.

  6. #666
    Fanatikus tag Bohocz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás FTP rush HUD gondok

    Sziasztok!

    Rush pokernál nem mutatja a statokat. HUD feljön, felismeri a játékosokat, de nem rendel hozzájuk statokat. Néhány játékoshoz dob pár handet, de a legtöbbnél 0 hand van. 4k handet toltam le eddig, de semmi nem változott. Ha vége a handnek és kiültem akkor felugornak a statok. Arra gyanakodtam, h lassú a gépem, de a RAM 60% a CPU pedig 0-10% körül mozog játék közben. Próbáltam 1 asztalon is mindent lekapcsolva a gépen, de akkor is ua.

    HH-kat menti
    HH útvonal jól van beállitva
    órát CET-re is tettem már és kivettem az időeltolódást

    Van valakinek hasonló gondja, vagy valami ötletetek, h mit lehetne még kipróbálni?

  7. #667
    Fanatikus tag Bohocz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Idézet Bohocz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Rush pokernál nem mutatja a statokat. HUD feljön, felismeri a játékosokat, de nem rendel hozzájuk statokat. Néhány játékoshoz dob pár handet, de a legtöbbnél 0 hand van. 4k handet toltam le eddig, de semmi nem változott. Ha vége a handnek és kiültem akkor felugornak a statok. Arra gyanakodtam, h lassú a gépem, de a RAM 60% a CPU pedig 0-10% körül mozog játék közben. Próbáltam 1 asztalon is mindent lekapcsolva a gépen, de akkor is ua.

    HH-kat menti
    HH útvonal jól van beállitva
    órát CET-re is tettem már és kivettem az időeltolódást

    Van valakinek hasonló gondja, vagy valami ötletetek, h mit lehetne még kipróbálni?

    Sikerült megoldanom. Leirom hátha valakinek még szüksége lesz rá. A HH-t a user/documents-be kell menteni, ahogy azt alapból is felkinálja. Én simán a C-re tettem, gondoltam ott jobb helye lesz. Csak rushnal okozott gondot.

  8. #668
    Lelkes újonc Roland1988HUN avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    89

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Nekem hasonló gondjaim vannak a Fulltilten a Multry-Entry touroknál. Csak a neveket tölti be a HM2 és 0 hand van minden név mellett. A többi asztalon működik nálam minden csak ezekkel van a baj. user/documents be menti a handeket a Fulltilt. Valakinek van ötlete vagy másnál műxiok? köszi

  9. #669
    Idegen BELGA04 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 21.
    Hely
    Szendrő
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Siker, kösz!

  10. #670
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Ha HM1 smallt akarok HM2 prora upgradelni, akkor az úgy van, hogy katt upgradere, Holdemmanager1-et akarok aztán kiválasztom, hogy HM2 smallra akarom, utána meg ismét upgrade, HM2-es terméket akarok, és kiválasztom, hogy HM2 smallt HM2 prora szeretném?
    És így ez 59,99+39,99-a kedvezményeim?
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •