Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 11. 09

  1. #11
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Tobb bubi lehet?!
    Ez nem igaz, de gyozz meg miert gondolod igy
    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lehet feszes, de egy kábé 70+ %os bu range ellen ő sem fog még pre sem annyit dobálni, de postflop száraz boardon főleg nem, ergo semmi is lehet nála sokszor, amit blöfföl riveren, itt viszont vagy eldob, vagy megraisel, mert nála azért több bubi lehet.

  2. #12
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Az tény, hogy hero-nál sokkal több bubit tartalmazó kombináció lehet. Ezt úgy gondoltam, a vak flop megadásával az ellenfél szemében valamelyest szűkült a range-e , aminek kisebb-nagyobb része a top pár, ezért egy turn raise a részéről hiteles lehet. Míg hero eleve nagyon tág range-el van bent, ugye ezt a floppot valszeg sokat cbeteli, így a turnon tele van air-ral, ezért ha szeret barrelezni akkor ott sok mindent dobhat egy raisere-, esetleg magas párt is feszesnek gondolt ellenfele ellen. Ezért gondolom, hogy az ellenfél blöffölhet turnon.

    Egyébként ha már itt vagy kíváncsi lennék, hogy milyen lapokat hívnál tovább ezen a turnon.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 11. 11. 11:12

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Admin milyen check/action range-et adsz bb-nek?

    (action = {call, raise})

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    ha nagyon tight, akkor nem TT-vel fog megadni, QQ-val meg visszaemelt volna flopon, szóval szerintem JA, JK, JQ lehet nála amit így játszik meg... szerintem "obvious"

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    szett se lehet nála, azzal nem hiszem hogy csak callolna, pontosabban én nem callolnék csak :P na de mindegy.

  6. #16
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha nagyon tight, akkor nem TT-vel fog megadni, QQ-val meg visszaemelt volna flopon, szóval szerintem JA, JK, JQ lehet nála amit így játszik meg... szerintem "obvious"

    Ha nagyon feszes akkor még az A-J is kérdéses! K-Q, K-J, Q-J "A-J" domináns lapok és 1 feszes játékos ezt jól tudja ,nem véletlenül mondjuk rájuk,hogy feszesek.

  7. #17
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ki fog AJ-t dobni button steal-re?

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Bigacsigával értenék egyet. Ha nem látunk benne 3 utca értéket (én sem látok), akkor kivárunk törnön és értékért hívunk riveren. Ha látnánk többet (pl.: az ellen halacska), akkor mehetne a törn hívás.

    Amúgy sem szerencsés szerintem egy párral (még ha over is) feszes ellen mindhárom utcát megjátszani, mert sokszor ha a 3. utcát is adja, akkor verve vagyunk. Ilyen értelemben tehát a törn kivárás pot controll is egyben.

    Itt eszembe jut egy nem oly régi parti, amikor fish imidzsem miatt illető regulár KK-val 3 utcán át emelt ellenem pot közelit Q magas floppon és így berakta 100bb stackjét lassan megjátszott AA-m ellen. Mutatás után meg beírta:
    - f*cken lucky fish with slowplayed AA

    A következő osztásnál 88-cat kaptam, ő meg 87s-et. Szerintetek mi lett a vége 872 floppon?
    Utoljára módosítva: thomyca által: 2012. 11. 11. 18:50

  9. #19
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Minek vannak olyan tök értelmetlen "érdekes" partik, aminél semmi infót nem kapunk. Teljesen felesleges...de ha kifogynátok az ötletből itt egy hasonló minőségű:

    Flop:
    Lapunk
    Előttünk volt legalább egy check RaiseMepls nevű játékostól, akit már láttunk cashgamet játszani az ongame hálózatban.
    Kérdés: Bet 500, Bet 1235, Check?

    (spoiler alert: A helyes válasz a bet 500 lesz, mert RaiseMepls DC-zett, és sitoutra került a flopon, mögöttünk meg ImNog00d ül, aki flopon kétpár+ emelne a stabünkre, viszont barrellre nagyon gyakran dob, és ha van valami nála, azt is hajlandó scarecardon dobni. Bet 1235 túl nagy lenne (az 1K-s potba, amit elfelejtettünk feltüntetni), illetve a kisebb bettel jobb oddsot kapunk, és ugyanannyi fold lesz a 2nd barrellre mint nagyobb size esetén)
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Holdenper +1

    ott volt

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •