Oldal: 567 / 692 ElsőElső ... 67467517557565566567568569577617667 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.661 - 5.670 (6913) összesen
Like Tree369Likes

Téma: Full Tilt Poker

  1. #5661
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 13.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    hippiasz te játszol super turbokat ezzel a névvel a fulltilten?

  2. #5662
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    úgy nézem a run it twicet nem kezeli a hm1
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #5663
    Tag szencsike avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 19.
    Hozzászólások
    132

    Alapbeállítás

    Segítség!

    Kedd,Szerdai handhistoryk nincsenek meg mert nem volt beállítva hogy lementse a gép.Levélben nem tudnék elküldeni mint ahogy a ps?Ha igen mit irjak a supportnak?Angol tudásom nem sok.Valaki nem fordítana hogy hogyan tudnék hozzá jutni?Előre is köszönöm a segítséget.

  4. #5664
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    A supportnál komolyan kíváncsi lennék, hogy milyen IQ szükséges a jelentkezőknél...
    Megírom nekik, hogy ok, hogy van a Deal me in, meg értem, hogy működik az új rendszer, de nekem jogosultnak kellene lennem az Iron manre is, és mivel az hamarabb jár le, ezért nem fogadtam el a Deal me int, mert az iron mannel kezdeném ha lehetséges. Vagy írják már meg miért nem vagyok rá jogosult.
    Válasz: Megírják mi az az edge, meg belinkelnek olyan oldalakat, amiket már olvastam, sőt az e-mailben idéztem is onnan.
    Megírom megint, mellékelve az előzményeket, hogy ezt olvastam és értem is, de a kérdéseimre nem kaptam választ. Erre vissza sem írnak 2 napig.
    Ok, elküldöm megint ugyanazt az e-mailt. Pár óra múlva jött is válasz, hogy megnézte a számlámat, jogosult vagyok a deal me inre, amit még nem fogadtam el, és lépésről lépésre leírja, hogy hogyan kell elfogadni a bónuszt.
    Sokra mentem velük...
    Beast and burinho like this.

  5. #5665
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Szerintetek az gáz, ha az iron man bonusz a kliensben nem jelenik meg csak a weblapon látom és ott jelzi azt is, hogy mennyit pörgettem ki belőle?

  6. #5666
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Idézet szencsike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Segítség!

    Kedd,Szerdai handhistoryk nincsenek meg mert nem volt beállítva hogy lementse a gép.Levélben nem tudnék elküldeni mint ahogy a ps?Ha igen mit irjak a supportnak?Angol tudásom nem sok.Valaki nem fordítana hogy hogyan tudnék hozzá jutni?Előre is köszönöm a segítséget.
    Nem kell levelezni, belépsz FT-re, felül>Request>Account History(web), és kiválasztod, hogy milyen
    historyt akarsz lekérni.

  7. #5667
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    A rush poker + HM1 aktuális változat (1.12.10b) másnál sem működik, vagy én cseszek el valamit?
    less qq more pewpew!

  8. #5668
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A rush poker + HM1 aktuális változat (1.12.10b) másnál sem működik, vagy én cseszek el valamit?
    El akarod bukni az ajandek rollt, vagy mi?
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  9. #5669
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 08.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    mi a teendő, ha a HM2 késik a rush póker alatt?

  10. #5670
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A rush poker + HM1 aktuális változat (1.12.10b) másnál sem működik, vagy én cseszek el valamit?
    Nem megy még egyelőre. HM2-t frissítik először, és csak utána az 1-et.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •