Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (63) összesen
Like Tree4Likes

Téma: HM statok & graph...DS vagy fish vagyok?:-/

  1. #51
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Korrekt számoknak tűnnek, sok sikert!
    “I'd rather be lucky than good.”

  2. #52
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 15.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    Hy
    Valaki ránézne a statokra?
    50k NL10 SH PS, nagyon tré?
    Ty!
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: qweewq által: 2011. 09. 20. 01:45

  3. #53
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 15.
    Hozzászólások
    185

  4. #54
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet qweewq eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Floppon túl agresszív vagy.
    Lehetne több a FTCB, és kevesebb a FCB
    Picit lazulhatnál PF pozicióban
    No Time For Nuts

  5. #55
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Érdekelne, hogy hogy néz ki, vagy hogy kellene kinéznie egy nyerő játékos river/any call mutatójának alacsonyabb limiteken. Mennyire kell ennek plusszosnak lennie?!

  6. #56
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Attol fugg hogy jatszol a tobbi utcan. Komplett rendszert kell epiteni. Ha egy embertol tanulsz flop jatekot, mastol rivert , az nagy esellyel nem fog mukodni
    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Érdekelne, hogy hogy néz ki, vagy hogy kellene kinéznie egy nyerő játékos river/any call mutatójának alacsonyabb limiteken. Mennyire kell ennek plusszosnak lennie?!
    Boletus and 21PoKeRaRcSuNy like this.

  7. #57
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Mikro limiten, ahol eléggé "őszinte" játékot érdemesebb talán játszani, ez ott mit jelent? Mindenképpen gáz, ha nem emelkedik hasonlóan, mint az össz nyereménymutató görbe?!

  8. #58
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Továbbra is érdekelne a véleményetek. Elég rossz szériát fogtam ki és köszönhetően a mini tilteknek, riveren túl sokszor adok meg, amikor egyértelműen dobni kellene. Visszanéztem a kezdeti pókeres szárnypróbálgatásaim grafikonjait NL10-en és azt vettem észre, hogy 8-10 körüli BB/100-nál sem tudtam pénzt termelni a river megadásaimmal http://img338.imageshack.us/img338/210/rivercall.jpg. NL 10/20/30-as vastagon nyerő játékosoknak ez hogy néz ki?
    Amit Bigacsiga írt, az gondolom inkább magasabb téten jön képbe. Mikrolimiten azért nincs olyan sok variáció, hogy valaki hogy nyerő.

  9. #59
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mikrolimiten azért nincs olyan sok variáció, hogy valaki hogy nyerő.
    tevedsz, ha rosszabb ellenfelek ellen jatszol akkor tobbfele keppen tudsz nyero lenni, mert ha tegyuk fel az osszes ellenfelednek van 30 leakje, a magasabb teten meg csak 20 akkor ugye tobb fele keppen tudod kiaknazni azoka hogy profitot mutass.
    a statot amirol beszelsz kiemelve elemezni szerintem butasag, ezert irtam hogy komplett rendszerre kell torekedni es mindent egy rendszer szerves reszekent szabad csak vizsgalni.

    handelemzesnel is marha nagy hiba hogy csak azt nezik sokan hogy milyen az ellenfel statok alapjan es azt nem veszik figyelembe, hogy az ellenfel minket hogyan lat ezert az atlagerteketol hogy hajlik el az aktualis erteke emiatt.

    a póker az póker, gondolkodni es alkalmazkodni kell, kihasznalni azt amit az asztal kinal szamodra.
    qwertibie and Roleks like this.

  10. #60
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Arra gondoltam, hogy mikrolimiten az "őszinte" játék a legcélravezetőbb. Nem a 2-3-4. szintű gondolkodásról szól a dolog. Nem arról, hogy "xy" 3 betelt partiban sokat feladja turn-ön a potokat... stb.
    Bocs, de nem akarom elhinni, hogy egy tipikus NL10-es regulárnak (10-ből 7 ilyen 20-as VPIP, 17 körüli PFR) nem lehet megmondani, hogy kb hogy kellene kb kinéznie ezen mutatójának.
    Nem elemezni akarom a dolgot, csak hogy egy nagyobb 1000 körüli mintában mi az ábra egy jó játékosnál.
    Bocs, hogy értetlen vagyok, de nem fér bele abba a híg agyamba, hogy ha megnézünk 1000 azonos limiten játszó jó regulár ilyen grafikonját, akkor ne lehetne leszűrni belőle valamit. Mindenkinél össze vissza himbálódzna ?!

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •