Oldal: 572 / 692 ElsőElső ... 72472522562570571572573574582622672 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.711 - 5.720 (6913) összesen
Like Tree369Likes

Téma: Full Tilt Poker

  1. #5711
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Talán arra gondolt, hogy összeségében a fishektől jön a profit akik rosszul teszik be a pénzt. Ha bekapcsoljuk a run it twice -t akkor extra lapokat adunk nekik a javulásra.

    A regekkel meg azért egyezhetett meg, mert velük többnyire ugyanolyan lapokkal teszi be pénzt, így akkor tényleg csökkenti a varianciát.

    De lehet, hogy tévedek.

  2. #5712
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt kifejtenétek bővebben pls? Nálam azért van bekapcsolva, mert a giga plo varianciát csökkenti. Lehet hülyeség csak ezért be x-elni.
    Nekem is bigacsiga magyarázta el.
    Lényegében ha nincs extra rake akkor is hiba használni mert a regek ha tudják, hogy használod sokkal agrobban tolják majd rád, a fish ellen pedig azért rossz mert ha splitelsz vele magadtól veszed el az esélyt a nyerésre. Ha vesztesz ellene nem gond, mert van bankrollod és tőle amúgy is könnyebben vissza tudod venni a pénzed.
    Szóval ha végre be tudjuk tenni a pénzt akkor nem akarjuk megadni a lehetőséget a splitre.
    A másik, hogy ha te végre allin tudsz menni akkor ha splitelsz a fishel a regeknek adod a lehetőséget, hogy a következő kőrben leszedjék és magadtól veszed el az esélyt. Szóval inkább vállani kell a kockázatot azért van a bankrollod.

  3. #5713
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is bigacsiga magyarázta el.
    Lényegében ha nincs extra rake akkor is hiba használni mert a regek ha tudják, hogy használod sokkal agrobban tolják majd rád, a fish ellen pedig azért rossz mert ha splitelsz vele magadtól veszed el az esélyt a nyerésre. Ha vesztesz ellene nem gond, mert van bankrollod és tőle amúgy is könnyebben vissza tudod venni a pénzed.
    Szóval ha végre be tudjuk tenni a pénzt akkor nem akarjuk megadni a lehetőséget a splitre.
    A másik, hogy ha te végre allin tudsz menni akkor ha splitelsz a fishel a regeknek adod a lehetőséget, hogy a következő kőrben leszedjék és magadtól veszed el az esélyt. Szóval inkább vállani kell a kockázatot azért van a bankrollod.
    tyty

  4. #5714
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    nagyon gyorsan leirom:
    par dolog kezdetnek
    fishek manapsag NLHE-ben max 60-100 hand kozott tonkre mennek. (hasamra utottem, de ennel tovabb kevesnek lesz penze)
    te jobb donteseket hozol mint a fishek es amikor a penz bekerul ellenuk altalaban favorit vagy

    ha ilyen keves handszamnal vegre all-in tudsz kerulni egy egy fish ellen, es:
    splitelsz: rossz neked, mert joesellyel megyegyszer nem tudsz all-in kerulni, mert mas reg elveszi toled e nyeres lehetoseget addigra, mivel elnyeri a fish penzet
    ha vesztesz: BR miatt nem gaz, jatek resze, semmi nem valtozik
    ha nyersz: obv, semmi nem valtozik

    tehat bar csokkented a variaciot, igazabol csak nyeres lehetoseget veszed el magadtol, illetve side effect-kent egyes regek aggrobban tolhatjak ellened igy igazabol annyira nem fog lemenni a variacio foleg, hogy egy aggresszivabb dinamikaban nehezebb lesz kontrolalni es realizalni az edge-idet
    foleg annak tudataban hogy mennyi 40bb stack van manapsag, butasagnak talalom hasznalni mert ok konkretan meg aggrobban jatszhatnak ellened, es ahanyszor foldolsz hibat kovetsz el.

    De elsosorban a penz megszerzesenek a lehetosege az ami miatt -EV az en szememben

    PLO kicsit mas teszta ertelemszeruen, mivel mas koraban jar meg a jatek es mas dinamikak vannak. Sokban fugg mondjuk a tendenciaidtol szerintem, de egy nero jatekos szamara aki tudja kontrolalni a variacio-t megfelelo potcontrollal spotokban teljesen feleslegesse valik. Rosszabb/gyengébb játékosoknak adhat egy segély-t azáltal hogy nehez dontesek eseten betologathatjak aztan lesz ami lesz.

    Ugyanaz az eset jon itt elo mint mikor egy gyengebb jatekos elemez ugye. Azt nezi majd hogy AQ v 99 allin kerult preflop, es bar ha megnezne pontosan tok rosszul jatszotta, de mivel "coinflip volt" ezert mindegy, nem szamit hosszutavba.

    ROVIDEBB verzio:
    RIT - regek ellen nullszaldos, mivel sokat jatszol veluk, tok mindegy hogy bennt van e
    fishek ellen - csokkented az eselyedet arra hogy fish-t stackeld
    Utoljára módosítva: bigacsiga által: 2012. 11. 12. 17:59
    Zsipali likes this.

  5. #5715
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is bigacsiga magyarázta el.
    Lényegében ha nincs extra rake akkor is hiba használni mert a regek ha tudják, hogy használod sokkal agrobban tolják majd rád, a fish ellen pedig azért rossz mert ha splitelsz vele magadtól veszed el az esélyt a nyerésre. Ha vesztesz ellene nem gond, mert van bankrollod és tőle amúgy is könnyebben vissza tudod venni a pénzed.
    Szóval ha végre be tudjuk tenni a pénzt akkor nem akarjuk megadni a lehetőséget a splitre.
    A másik, hogy ha te végre allin tudsz menni akkor ha splitelsz a fishel a regeknek adod a lehetőséget, hogy a következő kőrben leszedjék és magadtól veszed el az esélyt. Szóval inkább vállani kell a kockázatot azért van a bankrollod.
    ez valahogy nem győzött meg
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #5716
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez valahogy nem győzött meg
    senki sem akar meggyőzni

  7. #5717
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Hello.
    En nem talalok sehol egy support email cimet , sem live chatet. Ki kene deritenem a felhasznalonevem meg a jelszavam is... Dobjatok egy cimet pls...

  8. #5718
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319
    No Time For Nuts

  9. #5719
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 13.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Nem tudom ki, milyen tapasztalatokat gyujtott a fulltilt softwererol de gondoltam megosztom veletek az elmult 1 het torteneseit. Super turbo 6 maxot jartszom napi atlag 100-at.
    Tehat: a jatek soran eloszor azt vettem eszre hogy az egyik asztalon nem jelennek meg a lapok. 4 fo volt meg jatekban es a vakok mentek korbe korbe. Valoszinuleg a tobbi jatekos sem latott semmit mert nem ettek meg a vakok amig fel nem ment olyan magasra, hogy mar a kisvak is tobb volt mint a letetem. Kicsit meglepo volt mert a fulltilt stabil softwer volt korabban. Ezt kovetoen az elmult 3 napban ketszer is elofordult, hogy a jatek kozben a tableninja folyamatosan bereggel a kiesesem utan de az en gepemen nem indulnak el az asztalok. Azt veszem eszre hogy csak 4 asztalt latok mikozben ha lekerdezem a registered in tournament menut 8-ra vagyok bereggelve. Ha ujrainditom a softwert mar mind a 8 asztal feljon persze kb a fel stack mar oda. Jeleztem ezeket a supportnak is kerve egy karpotlast vagy csak valami indokot mi okozta, ezeket. Termeszetesen azonkivul hogy befogadtak a panaszom es kivizsgaljak, semmi valasz.
    Nem tudom masnal voltak e hasonlok, de aki nagy mennyisegben jatszik sit&got az 1-1 session utan nezze meg biztos minden asztalt vegigjatszott vagy volt olyan amire csak bereggelt. Tobben irtak hogy a hm nem ugyanazt az eredmenyt mutatja mint a tenyleges a fulltilten egy session utan. Az ok nem biztos hogy Hm hiba, hanem esetleg le sem jatszottal 1-1sng-t mert a te gepeden az fel sem jott.

  10. #5720
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Nagy nehezen sikerült a végére járni az Iron Mannek.
    Az utolsó levelemben már kb úgy fogalmaztam, hogy egy fogyatékos is megértse mit akarok, meg, hogy hagyjanak már ezekkel a szarságokkal a promócióikról amiket az előző levelekben írtak válaszként. Erre jött egy levél, hogy továbbították a levelem az illetékesekhez.
    Kiderült, hogy azok kapták csak meg, akik júniusban elértek valami Iron man szintet:
    "To be eligible for the Iron Man Mid-Year Bonus, you were required to qualify for an Iron Man level in June.

    Players who reached one of the Iron Man levels by the 29th of June 2011 qualified for the Iron Man Mid-Year bonus. To reach Bronze level, you were required to earn either 125 points per day for 15 consecutive days or 50 points per day for 20 consecutive days."

    Mindjárt írok nekik, hogy egy fél évre járó bónusznál miért csak az utolsó hónap számít. Meg mivel azt írták, hogy én abban a hónapban 0 fpp-t kaptam, szólok már, hogy nézzen rá még egyszer, mert pl OPR szerint játszottam a hónapban. Még ha nem is sokat.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •