Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (72) összesen
Like Tree1Likes

Téma: topikokom - trixilw

  1. #41
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    65

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Elsőnek is köszönöm a témákat! Lenne egy kérdésem,hogy mit rontottam el vagy mit kéne beállítanom,hogy normálisan lássam a lapjaimat ?

    ftptrix.png

  2. #42
    SzG
    SzG nem elérhető
    Újonc SzG avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Köszi szépen a sitout gombos változatot.
    Ha legközelebb teszel fel új verziót a modból, akkor már lehagyhatod a sitoutosat! (próbálgattam és a CTRL+U)

  3. #43
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Béluska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Elsőnek is köszönöm a témákat! Lenne egy kérdésem,hogy mit rontottam el vagy mit kéne beállítanom,hogy normálisan lássam a lapjaimat ?

    ftptrix.png
    Ez a kártyalap csak holdemmel kompatibilis és ahhoz is be kell kapcsolni a beállításoknál, a Cards részen a Show Full Cards pipát. Ha omahához keresel paklit, akkor innen válogathatsz:

    Card Decks.zip

    Másik, hogy van pár beállítás benne, amit csakis az angol változathoz csináltam meg. Szóval ha valami nem akar működni, akkor angolra kell állítani a klienst.

    Idézet SzG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi szépen a sitout gombos változatot.
    Ha legközelebb teszel fel új verziót a modból, akkor már lehagyhatod a sitoutosat! (próbálgattam és a CTRL+U)
    Nálam a Ctrl+O, de lehetnek különbségek ha valamilyen más mindig futó program foglalja az adott kombinációt. Örülök, hogy tetszik.

  4. #44
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Nagyon szép, ezer köszönet!

    Az első rövidke session tapasztalata alapján meg szeretnék változtatni 1-2 apróságot, amelyekhez a segítségedet kérem.

    Ha kiesik egy játékos, azt szeretném, ha a podja helyén nem maradna ott az üres "bárszék", hanem teljesen eltőnne. És akkor már az árnyékát is el szeretném tüntetni.

    A másik, hogy a jobb alsó sarokban a jelölőnégyzetek melletti szöveget szeretném kicsit nagyobbra venni, ill ugyanitt a gombok feliratait is egy kicsivel meg szeretném növelni.

    Mit kell ezekhez tennem?
    Előre is köszönöm szépen a segítséget!

  5. #45
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    65

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen!

  6. #46
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Bajzi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon szép, ezer köszönet!

    Az első rövidke session tapasztalata alapján meg szeretnék változtatni 1-2 apróságot, amelyekhez a segítségedet kérem.

    Ha kiesik egy játékos, azt szeretném, ha a podja helyén nem maradna ott az üres "bárszék", hanem teljesen eltőnne. És akkor már az árnyékát is el szeretném tüntetni.
    El lehet tűntetni, persze, viszont ennek az lesz a hátránya, hogy ha CG-t nyitsz meg, akkor nem tudod majd hová kell kattintanod, hogy beüljél. Viszont mivel minden háttérnek külön széke van, egy komprumisszumos megoldás létezhet: nem veszed ki minden háttérből, egyben bennhagyod és amikor CG-t tolsz, akkor átállítod a hátteret (jobb klikk az asztalra), beülsz és visszaállítod.

    FullTilt->Graphics->NewTable->Classic->Backgrounds mappákban látsz jópár mappát, a hátterek neveivel (Beach Scene, Jungle, Midnight stb), ezekben egyenként kell megváltoztatnod a széket, minden mappában van egy jpg fájl (háttér) és egy svg (a szék). Az EmptySeat.svg-t kell átnevezned vagy kitörölnöd mindenhol. Kivéve egyben, ha akarsz egy beülhető hátteres asztalt.

    Az árnyék a Graphics->NewTable->Classic->Pod mappában van, SeatShadow.png a neve. Ugynaúgy átnevezed és kész.

    A másik, hogy a jobb alsó sarokban a jelölőnégyzetek melletti szöveget szeretném kicsit nagyobbra venni, ill ugyanitt a gombok feliratait is egy kicsivel meg szeretném növelni.

    Mit kell ezekhez tennem?
    Előre is köszönöm szépen a segítséget!
    A Graphics->NewTable->Classic->Layout.xml file-t kell megnyitnod. Ott meg kell keresned ezt a blokkot:

    <stylegrp id="tbl.btns.action.advance" language="default" >
    <style scale="1.65" font="Arial;16.0;white;normal;1" />
    <style scale="1.45" font="Arial;14.0;white;normal;1" />
    <style scale="1.30" font="Arial;12.0;white;normal;1" />
    <style scale="1.10" font="Arial;11.0;white;normal;1" />
    <style scale="0.95" font="Arial;13.0;white;normal;1" />
    <style scale="0.90" font="Arial;12.0;white;normal;1" />
    <style scale="0.80" font="Arial;11.0;white;normal;1" />
    <style scale="0.70" font="Arial Narrow;12.0;white;normal;1" />
    <style scale="0.00" font="Arial Narrow;7.0;white;normal;0" />
    </stylegrp>

    Minden sor a betűid méretét állítja, attól függően, hogy mekkora nagyításban nézed az asztalt. Hogy neked mi az ideális méret, azt te tudod. A scale="x" paraméter az asztal nagyítását mutatja, ehhez ne nyúlj. A font="x" az adott nagyításban használt betűtípus ; betű mérete ; szín ; normal vagy bold. A font neve utáni méretet kell átírnod azokban a sorokban, amelyiket használod. Ezt próbálgatnod kell. A változtatáshoz be kell zárnod a klienst és újranyitnod.

  7. #47
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Köszi mégegyszer!

  8. #48
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 12.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Trixilw köszi az eddig segítségedet és az FTP-s mod-od is!

    Hasonló kérdéssel zargatnálak mint Bajzi, azaz szeretném megcsinálni a saját témámat úgy, hogy a kiesett játékosok pod-jai eltűnjenek, csakhogy RT asztalon.
    Ezt hogyan lehet kivitelezni? Sajnos nem jöttem rá.


    Előre is köszi!

  9. #49
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet kekec88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Trixilw köszi az eddig segítségedet és az FTP-s mod-od is!

    Hasonló kérdéssel zargatnálak mint Bajzi, azaz szeretném megcsinálni a saját témámat úgy, hogy a kiesett játékosok pod-jai eltűnjenek, csakhogy RT asztalon.
    Ezt hogyan lehet kivitelezni? Sajnos nem jöttem rá.


    Előre is köszi!
    Én úgy tudom (meg mindenki a 2+2-n), hogy a racetrack asztalon nem lehet kivenni az üres podot.

    Two Plus Two Poker Forums - View Single Post - ***New Full Tilt Mods Post-Update***

    Az egyetlen dolog amit tehetsz, hogy a basePodShadow.png filet átalakítod, átszínezed, hogy láss valami előtő különbséget az aktív és a nem aktív podok között. A keret attól még megmarad. Valahogy így:

    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=437
    Utoljára módosítva: trixilw által: 2012. 11. 13. 10:29

  10. #50
    Tag Defcom avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    hello, köszi a modot, nagyon király! egy kérdés:
    a kártya átvált a legkisebb méretben a default kártyára. Miért lehet ez? vmit elrontottam?

    Thx!

Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •