Oldal: 868 / 1746 ElsőElső ... 3687688188588668678688698708789189681368 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.671 - 8.680 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #8671
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    nem ma regeltem ide, hanem kb 4 éve. ismerem a klienst. semmiféle választási lehetőség sincs cashoutnál

  2. #8672
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Nekem is úgy van ahogy gabson írta. Szerintem írjál a supportnak és megoldják.

  3. #8673
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    még hasonló sincs a kliensben
    Most néztem meg. Cash out--> beírod az összeget, okézod, utána felugrik egy ablak és sorban felajánlja a netellert, direkt banki átutalást és a skrillt. És én még csak a direkt banki átutalásosra és a skrillre fizettem ki eddig. Ha nem így van akkor sztem rossz a kliensed, töröld le és telepítsd újra. Ha nem javul meg akkor support.

  4. #8674
    Újonc lbridge avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás RSA Token

    Sziasztok.

    En is gondolkodok egy RSA token rendelesen.
    A kerdesem, hogy ezt postan vagy valami futar szolgalattal (Fedex, DHL) kuldik ki ?

    Mi van akkor ha nem kapom meg vagy sokat kesik a csomag ?
    Addig nem tudok jatszani, vagy tobb hetes keses eseten ervenyet veszti a token ?
    Ha egyszer aktivaltam akkor ki tudom kapcsolni pl. 1 honapra (vagyis a PS belepeskor ne kerje) es utana ujra tudom aktivalni/hasznalni ?

    A valazokat elore is koszi

  5. #8675
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet Gabson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    cash out, beírod az összeget, kiválasztod a kifezetés módját.
    kb ilyesmi:
    Cashouts will be credited back to any and all of the following methods that you have used to make deposits, in the order below.

    1. NETELLER
    2. Skrill (Moneybookers)

    If you have used NETELLER to purchase, your cashouts will be automatically processed back to NETELLER up to the amount purchased; from the amount of your oldest deposit to the amount of your most recent deposit with this method.

    If you have used Skrill (Moneybookers) to purchase, your cashouts will be automatically processed back this method up to the amount purchased; from the amount of your oldest deposit to the amount of your most recent deposit.

    If any of the deposits with the above methods were made in a currency other than USD, your cashout amount will be converted by PokerStars to the same currency used to deposit originally before sending it to your NETELLER or Skrill (Moneybookers) balance. PokerStars does not charge conversion fees.

  6. #8676
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most néztem meg. Cash out--> beírod az összeget, okézod, utána felugrik egy ablak és sorban felajánlja a netellert, direkt banki átutalást és a skrillt. És én még csak a direkt banki átutalásosra és a skrillre fizettem ki eddig. Ha nem így van akkor sztem rossz a kliensed, töröld le és telepítsd újra. Ha nem javul meg akkor support.
    szerintem nem az én kliensem rossz, most írta a support, de oldalukon is fenn van:
    Cashouts will be credited back to any and all of the following methods that you have used to make deposits, in the order below.

    1. NETELLER
    2. Skrill (Moneybookers)

    If you have used NETELLER to purchase, your cashouts will be automatically processed back to NETELLER up to the amount purchased; from the amount of your oldest deposit to the amount of your most recent deposit with this method.

    If you have used Skrill (Moneybookers) to purchase, your cashouts will be automatically processed back this method up to the amount purchased; from the amount of your oldest deposit to the amount of your most recent deposit.

    If any of the deposits with the above methods were made in a currency other than USD, your cashout amount will be converted by PokerStars to the same currency used to deposit originally before sending it to your NETELLER or Skrill (Moneybookers) balance. PokerStars does not charge conversion fees.

  7. #8677
    Fáradhatatlan grinder TheHUNuT9s avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 12.
    Hozzászólások
    611

    Alapbeállítás support

    Mostanában másnak sem akar válaszolni PS support?
    Idáig mindig gyorsak voltak, soha nem volt ezzel gond.
    1 hete írtam nekik

  8. #8678
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Idézet TheHUNuT9s eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mostanában másnak sem akar válaszolni PS support?
    Idáig mindig gyorsak voltak, soha nem volt ezzel gond.
    1 hete írtam nekik
    ezzel én is így vagyok. 4 napja írtam. Zéró reakció. Érdekes.

  9. #8679
    Újonc lbridge avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Nekem se jott meg valasz a token kerdesre, ezert irtam be ide is.
    De sajna itt sincs valasz

  10. #8680
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 08. 12.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Hali skacok! Az létezik, hogy egy nem is komolyabb összeget (250$ kb) küld valaki egy másik accountra és 5 nap után sem érkezik meg a lóvé? A historyban sem szerepel azóta sem pedig 'elvileg' el lett küldve. Visszatarthatja a stars vagy vmi ilyesmi?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •