Oldal: 574 / 692 ElsőElső ... 74474524564572573574575576584624674 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.731 - 5.740 (6913) összesen
Like Tree369Likes

Téma: Full Tilt Poker

  1. #5731
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Köszi az ötletet, bár nekem nincs benne ékezet... Mostanra már aktualitását vesztette a dolog kb, olyan szinten tiltre b***ott ez a sz..
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  2. #5732
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 28.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    nem tudja valaki hogy mikortől lehet majd fulltiltes cuccokat vásárolni?
    Koszka9999 likes this.

  3. #5733
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagyon gyorsan leirom:
    par dolog kezdetnek
    fishek manapsag NLHE-ben max 60-100 hand kozott tonkre mennek. (hasamra utottem, de ennel tovabb kevesnek lesz penze)
    te jobb donteseket hozol mint a fishek es amikor a penz bekerul ellenuk altalaban favorit vagy

    ha ilyen keves handszamnal vegre all-in tudsz kerulni egy egy fish ellen, es:
    splitelsz: rossz neked, mert joesellyel megyegyszer nem tudsz all-in kerulni, mert mas reg elveszi toled e nyeres lehetoseget addigra, mivel elnyeri a fish penzet
    ha vesztesz: BR miatt nem gaz, jatek resze, semmi nem valtozik
    ha nyersz: obv, semmi nem valtozik

    tehat bar csokkented a variaciot, igazabol csak nyeres lehetoseget veszed el magadtol, illetve side effect-kent egyes regek aggrobban tolhatjak ellened igy igazabol annyira nem fog lemenni a variacio foleg, hogy egy aggresszivabb dinamikaban nehezebb lesz kontrolalni es realizalni az edge-idet
    foleg annak tudataban hogy mennyi 40bb stack van manapsag, butasagnak talalom hasznalni mert ok konkretan meg aggrobban jatszhatnak ellened, es ahanyszor foldolsz hibat kovetsz el.

    De elsosorban a penz megszerzesenek a lehetosege az ami miatt -EV az en szememben

    PLO kicsit mas teszta ertelemszeruen, mivel mas koraban jar meg a jatek es mas dinamikak vannak. Sokban fugg mondjuk a tendenciaidtol szerintem, de egy nero jatekos szamara aki tudja kontrolalni a variacio-t megfelelo potcontrollal spotokban teljesen feleslegesse valik. Rosszabb/gyengébb játékosoknak adhat egy segély-t azáltal hogy nehez dontesek eseten betologathatjak aztan lesz ami lesz.

    Ugyanaz az eset jon itt elo mint mikor egy gyengebb jatekos elemez ugye. Azt nezi majd hogy AQ v 99 allin kerult preflop, es bar ha megnezne pontosan tok rosszul jatszotta, de mivel "coinflip volt" ezert mindegy, nem szamit hosszutavba.

    ROVIDEBB verzio:
    RIT - regek ellen nullszaldos, mivel sokat jatszol veluk, tok mindegy hogy bennt van e
    fishek ellen - csokkented az eselyedet arra hogy fish-t stackeld
    de akinek be van kapcsolva, lehet, hogy pont ezért mer meglépni herocallokat, blöfföket, te magad is ezt írod: "Rosszabb/gyengébb játékosoknak adhat egy segély-t azáltal hogy nehez dontesek eseten betologathatjak aztan lesz ami lesz."
    ezért én ebből nem mernék következtetést levonni, de ez csak egy kis része az érveidnek

    szerk.: de a RIT mindkét félnél be kell legyen kapcsolva, így már értelmetlen amit írtam...
    Utoljára módosítva: chivasr911 által: 2012. 11. 13. 15:55
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  4. #5734
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Be lehet itt is állítani hotkeyeket, mint starson? Nem találtam, de lehet átsiklottam felette.

  5. #5735
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Be lehet itt is állítani hotkeyeket, mint starson? Nem találtam, de lehet átsiklottam felette.
    Én is reméltem, hogy belerakják a szoftverbe, de még nincs ilyen lehetőség.
    Slynzor likes this.

  6. #5736
    Fáradhatatlan grinder soso78 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    815

    Alapbeállítás

    hy all.

    ipadra lesz szerintetek verzio?

  7. #5737
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    mini ftops az ftop után szokott lenni közvetlenül? úgy nézem talán arra lehet a legjobbna elkölteni pontokat.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  8. #5738
    Fanatikus tag darabka avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    417

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mini ftops az ftop után szokott lenni közvetlenül? úgy nézem talán arra lehet a legjobbna elkölteni pontokat.
    Jan. 6-20 között lesz a mini..
    Utoljára módosítva: darabka által: 2012. 11. 13. 22:13

  9. #5739
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Idézet illoke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem 100%, de én ugy emlékszem, hogy anno tilten ennek a félévi iron man bonusznak feltétele volt, hogy juniusban is elérd valamelyik iron man szintet. valoszinü ezért nem adják oda annak aki juniusban nem lett iron man.
    Pontosan így van, mint ahogy az év végi bónuszhoz decemberben kellett a szint teljesítés. Egyébként, úgy emlékszem, ha valaki nem tudott egy hónapot megcsinálni, akkor megvehette azt a shopban.
    Bumbanas, ezért nem a PS-t kell hibáztatni, hanem magatokat, ha nem figyeltetek a részletekre.

  10. #5740
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet G1ant eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pontosan így van, mint ahogy az év végi bónuszhoz decemberben kellett a szint teljesítés. Egyébként, úgy emlékszem, ha valaki nem tudott egy hónapot megcsinálni, akkor megvehette azt a shopban.
    Bumbanas, ezért nem a PS-t kell hibáztatni, hanem magatokat, ha nem figyeltetek a részletekre.
    Igen, megvehetted a shopban, de az csak annyit jelentett, hogy arra a hónapra is Iron man lehetsz, de ezt csak a következő hónapban tehetted meg (gyakorlati tapasztalat)! Tehát én megvehettem volna a júniusi szintemet júliusban, amit tavaly eléggé nehéz lett volna megtennem. Másrészt nem igaz, hogy az utolsó hónapban kellett a szint teljesítés. Úgy működött, hogy minden hónapra megnézték, hogy melyik szintet érted el és annak megfelelően kaptál havi 10-100$ bónuszt függetlenül attól, hogy a hatból hány hónapot és melyikeket teljesítetted. Jó két év FTP játék után eléggé jól ismertem már minden bónusz feltételt, a leállással és a mostani szarakodással kb. 1000$ bónusztól esek el.

    Ha nem tudod pontosan milyen feltételekkel működött, akkor nem kellene beleszólnod.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •